3.6.2024 | Svátek má Tamara


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hofman 15.9.2011 14:22

Re: Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

Znáte tu píseň od Suchánka a Genzera Zamyšlený róm?

"Já jsem zamyšlený róm a ženu rómku mám

všude jsem byl třikrát a všechno dobře znám

tak mi teda žekněte proč nemohu v klidu být

rasistické útoky - chci ve své zemi žít."

J. Kulheim 15.9.2011 14:32

Re: Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

Bohužel máte pravdu v tom, že V.K.  toho ví většinou víc jak ostatní. Je to tak, jak řekl p. Tigrid. "Když jsem já viděl jeden tah do předu, tak V.K. jich viděl nejméně pět". Napište politiky v Evropě, kteří toho víc než V.K..

Ekonomika je pro rozvoj prosperity společnosti nejdůležitější. To je můj názor. Pokud máte jiný, tak se rád poučím.

V.K. neudělal z ostravsky, železné srdce republiky. To udělali jiní. Jestli chcete vědět kdo, tak Vám to řeknu

P. Hofman 15.9.2011 14:43

Re: Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

To by mně zajímalo kdo?

M. Vondráček 15.9.2011 14:49

Re: Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

Ložiska černého uhlí ...

M. Vondráček 15.9.2011 14:49

Re: Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

Taky si myslíte, že VK může i za ty tajemné kruhy v obilí ??

J. Kanioková 15.9.2011 15:11

:))))))))))

M. Ilsner 15.9.2011 18:30

Re: Vida s jakou lehkostí to hradní pán řeší, bych si tipnul,

Kulheime, to neřekl Tigrid, ale Uhde. A dokonce by mu šel se džbánem pro pivo.

O. Firtl 15.9.2011 12:54

Pro změnu k článku

.....ve škole nás učili, že rostliny, alespoň ve dne, kdy probíhá fotosyntéza, "vdechují" CO2 a "vydechují" O2. Co se o té doby změnilo, že CO2 je naráz "špatně" a chceme proto rostliny "vyhladovět"? Nebo někdo někde spočítal, že by se mohlo rostlinstvo začít "přežírat"?

J. Anděl 15.9.2011 13:00

Re: Pro změnu k článku

Problém je, že rostliny z toho uhlíku vyrábějí cukr. A už teď máme nesmírné problémy s nadváhou až obezitou. Omezení produkce co2 má tedy nedozírné důsledky, které příliš krátkozraké lidi, jako je třeba náš pan prezident, ani nemohou napadnout. On to CO2 potřebuje, protože čím by si pak osladil svůj pravicový čokoládový krém?

F. Doušek 15.9.2011 13:03

Re: Pro změnu k článku

bať, zvláště když jsme museli uzavřít většinu českomoravských cukrovarů díky prozíravému befelu z Brusele, a nyní, abychom dováželi.

J. Anděl 15.9.2011 13:05

Re: Pro změnu k článku

Je to tak. Dovážet však musíme jenom kvůli pravičákům, levičák si vystačí se salátem.

F. Doušek 15.9.2011 13:12

Re: Pro změnu k článku

ale musí být skleníkový, křehoučký, plný dusičnanů.

J. Anděl 15.9.2011 13:16

Re: Pro změnu k článku

Počkejte, teď nevím, jestli si rozumíme. Já naopak myslel, že pro levičáka musí být bio a křehčený pod solárními panely. Ten Vámi zmiňovaný je tak maximálně ochotný dát si na talíř kovaný pravičák - ale jedině pro ozdobu patnáct centimetrů tlustého stejku.

Nicméně je možné, že se v tom nevyznám. Nestudoval jsem u mistra.

F. Doušek 15.9.2011 13:20

Re: Pro změnu k článku

četl jsem někdy zjara výsledky rozborů, a biozelenina obsahovala více dusičnanů než běžně pěstovaná zelenina. Ale přesná čísla a druh zeleniny nepamatuji.

J. Anděl 15.9.2011 13:22

Re: Pro změnu k článku

Aha, když to jsou biodusičnany, tak to je jiná.

V. Hajková 15.9.2011 13:08

Re: Pro změnu k článku

Pane  Doušek-  viděl  jste  to   video  natočené   německou  RTL  v  Bruselu  -  o  podvodech  nenažraných  europoslancu??  To  je  přímo  na  zvracení!  At  už  jde  celé  EU  k  čertu!

F. Doušek 15.9.2011 13:10

Re: Pro změnu k článku

video jsem neviděl, ale představit si dokážu.

A. Fritscher 15.9.2011 13:40

Re: Pro změnu k článku

http://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55

Tak se podívejte stojí to za to :o))

Nejen u nás, "prasce" sa chovajů všude :o(

J. Anděl 15.9.2011 13:11

Re: Pro změnu k článku

Já ho viděl, bylo to opravdu drsné. Šlo nějak o to, že se tam šli zapsat, ačkoliv tam neměli práci a měli s sebou už kufříky na víkend, nebo tak něco?

No vlastně, viděl jsem kousky, jako obvykle jsem u toho myl nádobí nebo tak něco, ale dojem jsem si z toho udělal dostatečný.

F. Doušek 15.9.2011 13:14

Re: Pro změnu k článku

v doprovodném textu bylo cosi o výplatě týdenních diet - proto asi ty kufříky.

J. Anděl 15.9.2011 13:17

Re: Pro změnu k článku

A jo, to to vysvětluje, díky.

V. Hajková 15.9.2011 13:21

Re: Pro změnu k článku

Ono  je  to  ještě  trochu  jinak!   Děsivé  bylo,  jak  byli  vykázáni  z  chodby-  poslanci  jim  dávali  ruce  před   objektivy-   nebo  jak  šílenci  před  nimi  utíkali  s  kufry  !  Docela  dost  dlouhé  video-   každý  by  tu  jejich  sprostotu  měl  vidět! 

V. Hajková 15.9.2011 13:23

Re: Pro změnu k článku

Já  jsem  to  rozeslala  všem  svým  známým-   třeba  Vám  to  někdo  také  pošle!

J. Anděl 15.9.2011 13:24

Re: Pro změnu k článku

Ano, ty úprky byly vtipné... a děsivé zároveň. Ta nešťastná zelená, co prchla do výtahu.... a tak. Vím, co myslíte. Nedával jsem pozor na 100 procent, ale vnímal jsem.

O. Firtl 15.9.2011 13:17

Re: Pro změnu k článku

.........jsem mile překvapen, že zmiňujete českomoravské cukrovary. I ta naše republika by byla spravedlivější k Moravákům, ikdyž jen jménem, kdyby se jmenovala Českomoravská republika..

Nemile jsem překvapen tím, že zatím nikdo z odborníků mě neobjasnil, jak to doopravdy s tím nadbytkem CO2 je.......

J. Anděl 15.9.2011 13:21

Re: Pro změnu k článku

Zatím... tím myslíte v čase od původně napsaného příspěvku? Možná tu žádní odborníci nejsou, snad s výjimkou pana Hejny...

O. Firtl 15.9.2011 13:45

Re: Pro změnu k článku

..ano, stále čekám....a předem děkuji....

F. Doušek 15.9.2011 13:22

Re: Pro změnu k článku

On se kdysi i ten podnik jmenoval Českomoravské cukrovary, národní podnik.

O. Firtl 15.9.2011 13:44

Re: Pro změnu k článku

.........ono se stále ještě spousta organizací a firem jmenují českomoravské, ikdyž jich ubývá...viz českomoravský fotbalový svaz....zdá se, že ta Morava někomu vadí...........proč asi?

J. Hejna 15.9.2011 13:04

Re: Pro změnu k článku

Jako vtip dost hloupé, jinak nehodné komentáře.