1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Kdo zvedá hlavu

Na Hradčanském náměstí demonstrovali rusofilové v den výročí konce druhé světové války a přinesli vlajky Ruska a vlajky s přeškrtnutou symbolikou Evropské unie. jejich slogan zněl, že v Evropě fašismus zvedá hlavu. S touto tezí lze souhlasit. Problém je v tom, že projevem zvedání hlavy fašismu je i tato demonstrace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 9.5.2014 17:24

Re: Obama se nesejde s Putinem,

Nemusí plakat, hlavně když pak zase pojede domů.

J. Jílek 9.5.2014 17:29

Re: Obama se nesejde s Putinem,

Podle agentury Reuters o setkání Obama-Putin včera snaživě informoval ruský velvyslanec v Paříži.

J. Boleslav 9.5.2014 17:19

Re: Obama se nesejde s Putinem,

Měli by tomu bastardovi plivnout do xichtu.

J. Jílek 9.5.2014 17:19

Re: Obama se nesejde s Putinem,

Pozvánku dostal Putin den poté, co apeloval na proruské separatisty ve východoukrajinských oblastech, aby tento víkend nepořádali plánovaná referenda o odtržení od Ukrajiny.

J. Láníček 9.5.2014 17:01

Zavzpomínejte, jak se rozjelo pražské metro,

čtu vedle na Lidovkách. Ano, zavzpomínejte, něco takového už dlouho neuvidíte. Ale zas se můžete chodit dívat na ten velký pražský tunel. Možná konečně uvidíte i to světýlko na jeho konci.

J. Jílek 9.5.2014 17:11

Re: Zavzpomínejte, jak se rozjelo pražské metro,

copa? Už se nerozjede, politruku?

J. Láníček 9.5.2014 17:18

Re: Zavzpomínejte, jak se rozjelo pražské metro,

Pane ministře propagandy, když trochu popřemýšlíte, dojdete možná po delším čase na to, jak to bylo míněno.

J. Jílek 9.5.2014 17:32

Re: Zavzpomínejte, jak se rozjelo pražské metro,

já vás nechci vysvětlovat, vysvětlete se sám, co přesně myslíte tou propagandou :-)

J. Slanina 9.5.2014 17:16

Re: Zavzpomínejte, jak se rozjelo pražské metro,

A už máš pod sebou kýbl na slzy, lžidimitriji?

J. Láníček 9.5.2014 16:54

Že by viník byl jen jeden?

Vždyť to tak nebývá ani v pohádkách. To jsou nějaké moderní ukrajinské pohádky bajkařů Jaceňuka a Turčynova. Jaceňukovi ani trochu nedocvaklo, že když chce být představitel všech Ukrajinců, měl by umět dokázat odsoudit i zvěrstva zdivočelých fašistů. Pak by se nedivil, že jeho i další do kyjevské party lidé na východě Ukrajiny nechtějí, ba nemohou je už ani cítit. A také by ty "separatisty a teroristy" tolik lidí otevřeně nepodporovalo. A co si tak asi ti jelimani kyjevští myslí, jak že to bude v zemi po tom řádění fašistů vypadat? Že se to rázem uklidní a všichni se začnou mít rádi? Roztočí se nekonečná kola násilí. Ať se v klidu lidé rozhodnou o svém dalším směřování v regulerních referendech, jiné řešení já nevidím. Ty ale "majdanci" nepřipustí, takže amen Mária. A může se pak někdo divit, že se do toho bude montovat Putin? Kdo by si nechal za plotem baráku v klidu řádit škodnou?

A. Kohut 9.5.2014 16:58

Re: Že by viník byl jen jeden?

Jj. A teď si Láníček představěj, že by byl vyhlášenej vyjímečnej stav. Ty bábušky, co mluvěj do mokrofonu, by se posraly strachy, že jim seberou pažitku z vokna.

To by byla prdel, co bolševiku?

J. Slanina 9.5.2014 16:59

Re: Že by viník byl jen jeden?

A kdypak jste vy bolševici, lžidimitriji, odsoudili svá zvěrstva?

BTW: Hádej, lžidimitriji, co asi tak hodí ti "kyevští jelimani" na tvé "řešení?

J. Láníček 9.5.2014 17:04

Re: Že by viník byl jen jeden?

To se musíš zeptat některého bolševika, soudruhu. A kdo odsoudí soudruhy Američany, ti toho mají za pazoury setsakra mnógo, když už jsme u toho odsuzování. Vy my, my vy!

J. Slanina 9.5.2014 17:15

Re: Že by viník byl jen jeden?

No, tvá odpověď, lžidimitriji, by pro mne byla naprosto dostačující, máš přece ty informace o "zvěrstvech" z první ruky od Koňuchova a Mičurina. Navíc , ty jsi pro mne etalon bolševika.

http://rejstrik-firem.kurzy.cz/60753986/konmi-sro/

J. Jílek 9.5.2014 17:00

Re: Že by viník byl jen jeden?

která zvěrstva?

S. Udatný 9.5.2014 17:02

Re: Že by viník byl jen jeden?

žádný fašisté nezavraždili tolik lidí jako vy komunisté.

Hlavně, fašisté neprohráli nikdy válku na rozdíl od vašich kamarádů německých nacistů.

Salazar, Peron, Franco válku neprohráli.

Josef Láníček je obdivovatel nacistického fűhrera Putina!!

J. Láníček 9.5.2014 17:10

Re: Že by viník byl jen jeden?

Ani bych neřekl, to akorát vy máte v hlavě pořádný hokej. Jinak jsem zjistil, že vám největším "demokratům" nevadí zbíjení jako takové, vám akorát vadí, když to nedělají ti vaši. To samé je i s těmi zloději a velezloději. Vám vadí jen ti zloději z druhé strany, že Udatný?  Proč potom vzpomínáte nějaké bolševiky a třeba padesátá léta u nás, vždyť vy byste byli ke svým odpůrcům ještě horší, jak sleduji ty vaše řeči.

J. Jílek 9.5.2014 17:13

Re: Že by viník byl jen jeden?

co to zas plácáte, komoušku?

J. Láníček 9.5.2014 17:20

Re: Že by viník byl jen jeden?

Nic nácíčku, jen co mi slina na jazyk přinese.

S. Udatný 9.5.2014 17:21

Re: Že by viník byl jen jeden?

hokej v tom máte vy. Kolik jste zavraždili lidí to jde do desítek miliónů.

Rusko bylo obilnice Evropy a co jste z toho udělali rudá chátra nakonec dovážela obilí ze státu kam se za cara exportovalo.Pane Láníčku, pro mne je podstatné, že na Ukrajině jde hlavně o eliminaci vlivu komunistů a potom je možnost přenosu eliminace i k nám.Pane Láníčku všechno ostatní je mi ukradené.

O zabíjení mluvíte vy, a nechat se obviňovat člověkem jako jste vy, tak to je opravdu ale opravdu sranda.

Dodneška se žádný rudý ksindl neomluvil za vraždění po 48. z toho je patrné, že jim to nevadí. Myslíte si, že jsem ovce abych si nechal líbit od rudých to co lidé po 48. Nejsem ovce a vím jednu věc s komunistou se mluví, když mám ruku na pouzdru od revolveru. Tomu vy rozumíte a potom jste najednou demokraté.

J. Boleslav 9.5.2014 17:21

Re: Že by viník byl jen jeden?

Máte pravdu. Mrtvý komunista (rusák) - dobrý komunista (rusák).

J. Anděl 9.5.2014 17:14

Re: Že by viník byl jen jeden?

Já si taky nemyslím, že zvěrstva jedněch ospravedlňují následná zvěrstva druhých, jak určitě sám prosazujete třeba v případě excesů při odsunu Němců po válce.

Lidi jsou sice rozumnými tvory, ale zároveň šíleným davem. Jak zřejmě víte z chemie, když vzroste teplota roztoku, některé reakce v něm probíhají mnohem rychleji, některé by bez ní dokonce ani neproběhly.

A vy, pane Láníčku, svým způsobem neustále přikládáte pod oheň alespoň tady u nás (na Ukrajině nemusíte, tam si přikládají sami).

A. Kohut 9.5.2014 17:27

Re: Že by viník byl jen jeden?

Katalyzátor. Bez něj by to nešlo.

J. Boleslav 9.5.2014 17:56

Re: Že by viník byl jen jeden?

Má noty z prostředního výboru, tak mu to nekazme. :-)

F. Šimek 9.5.2014 16:53

Je to podivný

ještě včera zdejší "pravičáci" posílali soudružku Martu Semelovou na šíbenici, ale soudružka se dneska na ruský ambasádě s profesorem pozdravila : čest práci : . Asistovali SOUDRUZI  Filip, Kavan, Ransdorf, Zavadil, Pecina, Grégr, Rusnok a další soudruzi.....jak říkám, čekají na  kpt. Minaříka a majora Zemana, plk. Kalinu a Janka z tanku....pak tam budou asi všichni - len ta trůba tam zchádzá, len ta trůba.....:-((((

A. Kohut 9.5.2014 17:00

Re: Je to podivný

A já si říkám, že souh Milota "KATO" tady nejni. A von kaviár a vodečku...

F. Šimek 9.5.2014 17:03

Re: Je to podivný

to je kdo?

A. Kohut 9.5.2014 17:18

Re: Je to podivný

Vy nevíte, kdo je nick Milota? Sedává tady na Psu a tvrdí že bydlí někde u Oxfordu.

J. Jílek 9.5.2014 17:39

Re: Je to podivný

a bourá ožralej parkující auta?

F. Šimek 9.5.2014 18:25

Re: Je to podivný

tak to sem fakt nevěděl....díky!