12.5.2024 | Svátek má Pankrác


Diskuse k článku

Kdo není sledován...

...ten nežije! Ministr vnitra Chovanec je sledován, takže žije a do sjezdového klání sociální demokracie může vplout s hlavou hrdě vztyčenou. Jeho člověk nachytal před jeho barákem špióna z nepřátelského tábora, totiž vojenského zpravodajce, ouda ministerstva obrany.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Břízová 9.3.2017 11:42

Re: BŘÍZOVÁ,JÁ VÁM TO TEDA POVÍM !!!

No konečně se mi dostalo nějakého vysvětlení. Děkuji!! Já totiž utajovaný objekt nejsem schopna poznat. Pro mne by tam musela být cedule, že objekt je utajován.

J. Vobr 9.3.2017 11:48

Re: BŘÍZOVÁ,JÁ VÁM TO TEDA POVÍM !!!

:-)))

:-)))

Ještěže náš Olda,který tam chodí někdy na procházku neobchcával plot !!!

:-)))

A. Alda 9.3.2017 11:21

Blbost?

Chovanec přece nikoho nezatkl. Běžná ochranka ústavních činitelů vystartovala na člověka, co se delší dobu omotal kolem Chovancova bytu a střílel foťákem na všechny strany. A on se jim přiznal (proč?), že je vojenský špion a že jim nic dalšího neřekne. A hned to věděly noviny.

Tak kdo vlastně je strůjcem této události? Komu má sloužit?

P. Vandas 9.3.2017 11:28

Re: Blbost?

Nedělám si iluze o mocenském boji a tak předpokládám, že to náhoda, či omyl nebyl a byla to jistá forma zastrašování. A to mám Chovance za svého ideového odpůrce. :-):-):-)

I. Břízová 9.3.2017 11:32

Re: Blbost?

Já teda nevím, ale nepřipadá Vám takové zastrašování poněkud přihlouplé? Kdo to asi vymyslel?

P. Vandas 9.3.2017 10:56

Převrat bude. Na podzim. :-):-):-)

A nepřemlouvejte mne, sami si za to můžete! :-):-):-)

M. Berka 9.3.2017 11:01

Re: Převrat bude. Na podzim. :-):-):-)

V GermanyStanu taky...

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rikejte-uz-konecne-pravdu-Sef-policejnich-odboru-zmrazil-cele-Nemecko-zdrcujicim-projevem-o-imigrantech-478730

J. Růžička 9.3.2017 10:31

Svět by byl nádherným místem k žití

nebýt: ................!!! Doplň každý sám.

R. Brzák 9.3.2017 10:38

Re: Svět by byl nádherným místem k žití

lidské tendence svému strachu podléhat, nikoliv si ho jen uvědomit a přijmout jako svého sluhu...

V. Pavelka 9.3.2017 11:11

Re: Svět by byl nádherným místem k žití

Jak o závod vypadávají kostlivci ze skříní čssd, a tak se vyrobí špionážní pitomost.

D. Green 9.3.2017 10:26

"Hovinky" - Hájková

Vlasta Hájková, Karlovy Vary

Čt, 9. března 2017, 08:39:15

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/diplomat-kritizoval-trumpa-v-prezidentske-kampani-ted-by-se-mohl-stat-velvyslancem-usa-v-rusku-28743?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

TO JSOU ALE PARADOXY - s přihlédnutím k tomuto článku a hlavně :: CO VY SOUDRUZI NA TO?? :-)))))

Je směšné- jak zdejší proruská komunistická smečka- která se domnívá, že multimiliardář TRUMP - je kámoš nácka z KREMLU se muže přetrhnout jak jej hájí- přesto, že je jasné že do jednoho jsou to lidé , kteří nenávidí AMERIKU!! Je směšné - jak jeden vedle druhého- zde ječí po novinářích a přitom čtou jen titulky zdejšího servru aby se pak pod titulkem mohli vyštěkat! Je směšné - že při vaši inteligenci senilní proruští komouši a KOBLIHÁŘI , KTEŘÍ NEMÁTE TEN NEJMENŠÍ PŘEHLED -o svět. politice- tu pindáte své urážky a ""MOUDRA"" lidí, kteří ze svých HORNÍCH - DOLNÍCH - ze světa viděli tak akorát možná nějakou pláž v Bulharsku :-))))

D. Green 9.3.2017 10:28

Re: "Hovinky" - Hájková

Musíte uznat, že paní Hájková zde citelně schází. :))))

R. Brzák 9.3.2017 10:41

Re: "Hovinky" - Hájková

Schází-li někde někdo, tak je to možné jen v realitě. Ale shodnu se s Vámi, pokud řekneme, že vyhánět někoho z diskuze na netu je ochuzením pro ty, kteří na ní zůstanou...i když jde o diskutéry protivné, či hraniční (pan Janyška, paní Hájková, či z druhé strany pan Hofman, pan Jílek atd.)

M. Berka 9.3.2017 10:51

Re: "Hovinky" - Hájková

Ano, domovnice z Karlových Varů jistě ví fšechno a my jsme tady chudáci ochuzeni o její "obohacení"... :D :D :D

F. Šimek 9.3.2017 10:40

Re: "Hovinky" - Hájková

to nejni ta Hajková, co tady každej den psala uuužasný příspěvky. To určitě psal jirirys....!!!

P. Hlosta 9.3.2017 10:44

Re: B. Greene - to je jiná hlava

ale ten je přes kvantovou fyziku a kosmologii.

;-))

P. Hlosta 9.3.2017 10:22

To je nuda ten Chovancův prdvbazénku! ;-)

Todlenc je houbeles zábavné téma! Chovanec s celou ČSSD namísto placení dluhů, že jich mají až moc, se producírují společnosti jakýmisi hrozbami na ně mířícími a občané Česka to maj prý prožívat. Je to nuda! Ať už sou ty volby!

;-

R. John 9.3.2017 10:28

No určitě všechno vyžvaníme....

... naší předvolební taktiku...a platit nic nebudeme... nikomu ...A volební průvodce a rádce s vámi půjde pro sychr za plentu, abyste to zase nezmastil...

J. Vobr 9.3.2017 10:03

BRUTÁLNÍ ODHALENÍ !!! JE ZA TÍM BABIŠ !!!

Ve Fetrovské ulici,kde je inkriminovaná supertajná vila ministra Chovance bylo objeveno stanoviště vojenské rozvědky pod krytím MVDr.BUREŠ , údajně veterinární ordinace !!!

____________________________________________________

TAK TO NABÍRÁ BRUTÁLNÍ OBRÁTKY !!!

Já se bojim !!!

J. Vobr 9.3.2017 10:08

Re: BRUTÁLNÍ ODHALENÍ !!! JE ZA TÍM BABIŠ !!!

MVDR. IVO BUREŠ

Fetrovská 909/10

160 00 Praha-Dejvice

____________________________________________

CELOU ULICI MOŽNO SLEDOVAT BEZ FOŤÁKU NA STREET VIEW !!!

R. Sorge 9.3.2017 10:14

Re: BRUTÁLNÍ ODHALENÍ !!! JE ZA TÍM BABIŠ !!!

A není právě proto podezřelé, když to tam někdo fotografuje ?

I. Břízová 9.3.2017 10:23

Re: BRUTÁLNÍ ODHALENÍ !!! JE ZA TÍM BABIŠ !!!

A je vůbec řádně zjištěno, zda si dotyčný nefotil manželku s maminkou na procházce Prahou? A nebo je třeba na focení soudní povolení? Já to nevím. Jsem neznalá. Já sama fotím pouze když mi dcera půjčí foťák.

R. Sorge 9.3.2017 10:28

Re: BRUTÁLNÍ ODHALENÍ !!! JE ZA TÍM BABIŠ !!!

Co vše bylo zjištěno nevím, vyčkávám co z toho vypadne.

Pokud fotografujete utajovaný či strategický objekt, může to být podezřelé a skočí po Vás.

I. Břízová 9.3.2017 10:33

Re: BRUTÁLNÍ ODHALENÍ !!! JE ZA TÍM BABIŠ !!!

Fotím hlavně vnoučata a ta utajovaná nejsou. Ale musím přiznat, že jednou jsem vyfotila vnučku s psem na nádraží v K.Varech.

R. Sorge 9.3.2017 10:37

Re: BRUTÁLNÍ ODHALENÍ !!! JE ZA TÍM BABIŠ !!!

Nevím, jak je to v dnešní době s nádražím, ale ministr vnitra či jeho obydlí se mohou stát cílem teroristického útoku.

R. John 9.3.2017 10:22

Už jsi zase porušil služební tajemství...

... kuwa, jak chceš organizovat pikle a převraty, když všechno hned řekneš ?...musím to dát "vejš" ...

J. Fridrich 9.3.2017 10:48

Re: BRUTÁLNÍ ODHALENÍ !!! JE ZA TÍM BABIŠ !!!

A co na to Bohoušek ? Půjde do maskáčů jako jeho předchůdce mašinfíra Gros a udělá tam pořádek ?

M. Valenta 9.3.2017 8:51

Chovanec je ještě větší trouba,

než se doposud jevilo.

M. Prokop 9.3.2017 9:14

Re: Chovanec je ještě větší trouba,

Než se vám jevilo.

Mně připadá čím dál, tím stejný, vás zřejmě pozvolna opouští jakési ideály.

M. Valenta 9.3.2017 9:43

Re: Chovanec je ještě větší trouba,

Trouba a ještě větší trouba. Co se Vám na té formulaci nezdá?