3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Kde budeme

Německo popřelo zvěsti, že chystá s Francií rozdělení EU, a z toho můžeme usoudit, že se chystá rozdělení EU a v čele toho všeho jsou Francouzi a Němci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 11.11.2011 9:18

Re: Líbí se mi, jak Janyška a další nesoudruzi obhajujou tajemnýho, neviditelnýho, tichýho démona a špílmachra...

To jsou Vaše prasečí fantazie... Dzp.

F. Šimek 11.11.2011 9:19

Re: Líbí se mi, jak Janyška a další nesoudruzi obhajujou tajemnýho, neviditelnýho, tichýho démona a špílmachra...

máte pravdu! Jen taková blbost....máte modrou knížku?

K. Janyška 11.11.2011 9:23

Re: Líbí se mi, jak Janyška a další nesoudruzi obhajujou tajemnýho, neviditelnýho, tichýho démona a špílmachra...

Kurwa, nechte toho chrochtání, blbče. Kde bych asi tak nachytal 99 dní basy ? Dzp.

K. Drobková 11.11.2011 9:26

Re: Líbí se mi, jak Janyška a další nesoudruzi obhajujou tajemnýho, neviditelnýho, tichýho démona a špílmachra...

V blázinci. Ve vašem případě normální .....

K. Janyška 11.11.2011 9:29

Re: Líbí se mi, jak Janyška a další nesoudruzi obhajujou tajemnýho, neviditelnýho, tichýho démona a špílmachra...

Ano, Jílek v blázinci, byla jsem tam na inspekci a tam jsem potkal Vás... Dzp.

A. Fritscher 11.11.2011 9:30

Re: Líbí se mi, jak Janyška a další nesoudruzi obhajujou tajemnýho, neviditelnýho, tichýho démona a špílmachra...

Při vyšetřování nejáké "rozkrádačky" na Vrbensku ?!?      :o))

F. Šimek 11.11.2011 9:33

Re: Líbí se mi, jak Janyška a další nesoudruzi obhajujou tajemnýho, neviditelnýho, tichýho démona a špílmachra...

je legrační, jak soudruh-nesoudruh lže! Ještě včera byl taky jako já prasečkář, pak zase nebyl a byl-nebyl na vojně. Přitom nasluhoval 99 dní basy. Byl prej teeeenkrát u zvláštních jednotek. Nedivím se, že má nesoudruh papíry na hlavu!....Dzp.

K. Drobková 11.11.2011 9:23

Vždyť je to jenom ukecanej, vodkecanej rádobymyslitel, kterýmu zbylo jenom opisování hesel na netu.

...kterej se bojí přiznat, kde je členem své milované ODS. No, vlastně, jestli je vůbec členem. Jestli ho nevyhodili z ODS i v místě bydliště ?

K. Janyška 11.11.2011 9:25

Re: Vždyť je to jenom ukecanej, vodkecanej rádobymyslitel, kterýmu zbylo jenom opisování hesel na netu.

Jílek, psssst. Wagner se dívá... Dzp.

K. Drobková 11.11.2011 9:27

Tak jste členem ODS ve Vrbně nebo ne ?

Pepku. Vyskoč !

K. Janyška 11.11.2011 9:30

Re: Tak jste členem ODS ve Vrbně nebo ne ?

Ču ráku... Dzp

V. Vašek 11.11.2011 9:33

Re: Tak jste členem ODS ve Vrbně nebo ne ?

Dejte pokoj, jste nějak v ráži. Udržte nějaké meze. I když je paní Drobková osel, nemá smysl jít takhle hluboko.

K. Drobková 11.11.2011 9:10

Autor impulzu k založení ODS, supermanažer ODS, pan Janyška nechce říct, zda je členem místního sdružení ODS ve Vrbně pod P. Pročpak ?

K. Janyška 11.11.2011 9:12

Re: Autor impulzu k založení ODS, supermanažer ODS, pan Janyška nechce říct, zda je členem místního sdružení ODS ve Vrbně pod P. Pročpak ?

Supermanažer OF, Jílku, OF. To byla ta instituce, kterou jste zradil... Dzp.

K. Drobková 11.11.2011 9:15

Re: Autor impulzu k založení ODS, supermanažer ODS, pan Janyška nechce říct, zda je členem místního sdružení ODS ve Vrbně pod P. Pročpak ?

Nejsem Jílek.Tak OF, omlouvám se. Ale stále jste neodpověděl, kde jste členem ODS ? V jakém místním sdružení ? Ve Vrbně pod P. ?

K. Janyška 11.11.2011 9:17

Re: Autor impulzu k založení ODS, supermanažer ODS, pan Janyška nechce říct, zda je členem místního sdružení ODS ve Vrbně pod P. Pročpak ?

Jste Jílek, nikdo jiný tak blbý není..... Dzp.

S. Vaněček Šauerová 11.11.2011 9:16

ZRADIL ? Ona je partaj nějaká posvátná kráva ?

Milý pane Janyško, nechová-li se politická strana slušně, je třeba jí nařezat na zadek, aby se vzpamatovala. To je ale nad Vaše chápání ... :-)

K. Janyška 11.11.2011 9:22

Re: ZRADIL ? Ona je partaj nějaká posvátná kráva ?

Politická strana je volné spojení lidí, se shodným nebo podobným názorem. A také kriplů, kteří využijí toho, že je momentálně úspěšná. Mně spoluzakladatele OF a dokonce autora impulsu k založení ODS a jejího spoluzakladarele a18 roků jejího manažera  o tom nebude nikdo poučovat... Dzp.

F. Šimek 11.11.2011 9:27

Re: Autor impulzu k založení ODS, supermanažer ODS, pan Janyška nechce říct, zda je členem místního sdružení ODS ve Vrbně pod P. Pročpak ?

maaanager seděl v první řadě v pravo od s.rotnýho Topolánka. Netleskal ve stoje a spal....pak se probudil a měl ruku v nočníku. Čest jeho práci!....Dzp.

K. Janyška 11.11.2011 9:32

Re: Autor impulzu k založení ODS, supermanažer ODS, pan Janyška nechce říct, zda je členem místního sdružení ODS ve Vrbně pod P. Pročpak ?

Taková hovna jako Šimek a Jílek. Znovu a znovu se mi lepí levičáci, další a další,  na podpatky... Dzp.

M. Poléfka 11.11.2011 9:10

Pro všechny diskutující:

Jen taková poznámka na okraj. Je neuvěřitelné, jak každá diskuse na NP nakonec sklouzne ke kritizování a urážkám pana Klause a k osobním útokům jednotlivých diskutujících navzájem.

Zřejmě jediný politik, který tady za 20 let byl, je Klaus a o všem rozhodoval jen a pouze on a tudíž také za všechno může. Opravdu zábavné čtení.

K. Janyška 11.11.2011 9:14

Re: Pro všechny diskutující:

Václav Klaus je světovou politickou a společenskovědní supertřídou a hotovo... Dzp.

K. Drobková 11.11.2011 9:16

Re: Pro všechny diskutující:

 ..... basta fidli !

J. Tolman 11.11.2011 9:20

Re: Pro všechny diskutující:

Naprosto s vámi souhlasím, že Václav Klaus nemůže za všechno. Spoustu zla napáchali jeho lidé.

K. Janyška 11.11.2011 9:26

Re: Pro všechny diskutující:

Nejvíce však Vy, Tolman a Vaši soukmenovci z fašistické pravdalásky a tzv.občanské společnosti... Dzp.

V. Hajková 11.11.2011 9:09

to: p. RAJMAN

Vážený   až  mi   budete  příště  odpovídat  -  nepoužívejte  cizá  slova,  jejichž  obsah  vám  naprosto  uniká!   Napsal  jste  ::  na  muj  dotaz   o  zahraničním  obchodu-  proč  bychom  nemohli  obchodovat   třeba  s  Indií-  Brazílií   nebo  Čínou-   prostě  rychle se  rozvíjejícími  ekonomikami  NEUVĚŘITELNOU   PTÁKOVINU.  A  to,  že bychom  se  lehce   mohli  stát  z  plnohodnotného  člena  EU  -  ENKLÁVOU  -  ČÍNY   - nebo  RUSKA.  Enkláva  = uzemí  nebo  jeho  část,  které  je  zcela  obklopené  uzemím  cizího  státu!   Takže  podle  vás-   když  budeme  vyvážet  třeba  své  strojírenské  výrobky   do  výše  jmenovaných  zemí  -  tak  tyto  země  nás   podle  vašeho  chorého  mozku   SCHLAMSTNOU!!   SVATÁ   PROSTOTO!

P. Hofman 11.11.2011 9:34

Re: to: p. RAJMAN

Chlast a drogy jsou strašné svinstvo. Co to s jedincem dělá skvěle zde představujete vy.

Pan Rajman napsal "exklávou" nikoli "enklávou". Co to znamená se dá vygůglovat (vaše oblíbená činnost).

S. Vaněček Šauerová 11.11.2011 9:13

Nechte toho, pane Streite, i té Vaší sebepropagace, jste comish.

:-)

K. Janyška 11.11.2011 9:15

Re: Nechte toho, pane Streite, i té Vaší sebepropagace, jste comish.

Odnikud vystupovat nebudeme. Nebude odkud... Dzp