2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Jistoty a prosperita

Jedno se sociálním demokratům upřít nedá: nabízejí voličům to, co voliči chtějí. A oni se chtějí mít dobře (prosperita) a taky chtějí, aby to bylo na pořád. Že to možné není? Vždyť je to předvolební rétorika. Možnost nebo nemožnost realizace slibů, to je něco nepodstatného.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
* 30.1.2006 12:47

Zcela neznámou společnost Falkon Capital, která kšeft nakonec dostala a provedla, vlastnili Izraeci narození v Sovětském svazu a nikdo nezkoumal jejich kontakty na Alona. Navíc, členem dozorčí rady Falkonu byl Jaroslav Pacák, bývalý příslušník BIS, p

 
* 30.1.2006 12:48

Re: Zcela neznámou společnost Falkon Capital, která kšeft nakonec dostala a provedla, vlastnili Izraeci narození v Sovětském svazu a nikdo nezkoumal jejich kontakty na Alona. Navíc, členem dozorčí rady Falkonu byl Jaroslav Pacák, bývalý příslušník BI

Navíc, členem dozorčí rady Falkonu byl Jaroslav Pacák, bývalý příslušník BIS, přítel a podřízený dvou známých emisarů ČSSD v tajných službách Tomáše Kadlece a Martina Hejla, jejichž agentem na BIS byl Mrázek. (A jak už jsme několikrát psali: Martin Hejl před pěti lety údajně intervenoval u protikorupční policie, aby se nezabývala vyšetřováním nesplacených dluhů Mrázka a Provoda u České spořitelny a aby neprověřovala temný finanční obchod mezi Českou spořitelnou a firmou Intercontinental Commodities, jejímž spolumajitelem byl hlavní český vyjednavač prodeje ruského dluhu, tehdejší náměstek ministerstva financí Ladislav Zelinka.)
Petr Kunetka, zlocinec 30.1.2006 12:46

Tak ruzne

Jetsli muzu jen drobnost k tem lekarnam, MARZE na urovni 17 procent (BTW, jsou leky osvobozeny od DPH, nebo jak je to?) neni zadna slava. Znam jen velmi malo branzi (a to prevazne ve financni oblasti, kde samotny pojem marze je ponekud problematicky), kde by byla mensi.
Kdyz nase firma jeste delala pocitace, meli jsme na nich ca 30 procent. Zrusili jsme to kvuli neefektivnosti.
mod 30.1.2006 12:52

Re: Tak ruzne

tedy,srovnávat jsem již slyšel cokoliv,ale počíky a drogy(???)...no nic,jsi fakt zločinec,ale možná ti dají slevu na sazbě s přihlédnutím k nedbalosti:-)
Petr Kunetka, zlocinec 30.1.2006 12:56

Re: Re: Tak ruzne

No, chtel jsem rict, ze marze na leky, ktere jsou prisne regulovane a hlidane, clovek potrebuje VS vzdelani a muzou zabijet je zhruba o pulku mensi marze, nez na pocitace, ktere muze delat kazdy, kdo si jako dite hral s legem (vyhlaska 50 se snad uz ani nevyzaduje, a kdyz tak, staci v rodine...)
PeS 30.1.2006 12:45

2 xxx

ad: "každý podnikatel ví, jaké si může dovolit náklady,aby se uživil.S tím už do podnikání jde.Režijní a mzdové náklady se kalkulují předem." - S Vámi bych chtěl hrát mariáš... Zjevně Vám nevadí, když se uprostřed hry začnou měnit pravidla - a jen tak, z plezíru, bez varování...
Fantom 30.1.2006 12:44

Cekone,

no ODS má do demokratické strany kapku daleko.... Ale jinak: předseda, coby hlava strany má právo navrhovat na odvolání podřízené. Máte v tom brajgl.
kapitán 30.1.2006 12:50

Re: odvolat PODŘÍZENÉ

Asi si něco PLETETE,
podřízený je předsedovi maximálně jeho štáb - poradci. Ty si může odvolávat podle libosti.
mod 30.1.2006 12:55

Re: Re: odvolat PODŘÍZENÉ

takže podřízený je řediteli ve firmě maximálně náměstek.dělníka holt může vyhodit jen mistr:-)....
mod 30.1.2006 12:33

jak je možné...

že ňafající pes neff,který vždy vše ví předem,dnes neví prognozu po volbách?že by útlum?nebo zadní vrátka,pro pisálky tak příznačná?já nedávno četl od zaujatého psa jménem neff,že po jednoprocentím odstupu ods od čssd se nic neděje.dnes se děje,ale na druhé straně,protože čssd se doposud nepodařilo ods předstihnout:-).zní to jako vytí na měsíc.také zbytečné a falešné.pokles nezaměstnanosti je JISTĚ úsměvný.pro lidi,kteří práci najdou se najde i úsměv.pro lidi,kteří se nezaměstnaností živí,jako je pes neff,úsměv poklesne:-).ubude totiž "žhavé" téma a tím pádem i zisk.jako mohou obsadit místa-pracovní místa slováci,o kterých pes neff nedávno psal,že jsou na vzestupu díky rovným daním?asi tak trošku lhal,nebo lže nyní.ale abych nebyl stále k psovi neffovi kritický-jedna myšlenka na onom všeoborném článku k zamyšlení je-strašidlo komunismu již vyprchalo a již neobchází evropu(potažmo i nás).pro psa neffa je to jistě škoda,protože tohle byla vždy lomná páka na nerozhodnuté a méně chápavé.pro nás ostatní je to vzpruha do budoucna-jsme v 21.století a mějme se podle toho,jak si svou budoucnost sami zařídíme.strašidlům a strašákům již evidentně definitivně odzvonilo....
kapitán 30.1.2006 12:46

Re: KDO vyhraje

V součtu vyhraje (pro mne bohužel) levice. 
PROČ by LID měnil stranu, když jde ekonomika nahoru.
qwert 30.1.2006 12:28

aby to nakonec nedopadlo jinak

mozna etablovane strany stoji pred otazkou, aniz ji chteji verejne priznat, ze Evropsti demokrate a Zeleni by preci jen mohli zamichat volebnimi kartami. A koho ma vlastne volit volic CSSD, ktery neche komunisty a bytostne nesnese Paroubkovu bradavici?
huhu 30.1.2006 12:32

Re: aby to nakonec nedopadlo jinak

ksčm má to nastejno
I-Worm 30.1.2006 12:35

Poddat se raděj přítomnému zlu, či prchat k jinému, jež neznáme...

čtyřista let stará otázka. Hlupák má samozřejmě jasno. Darebák taky.
jasan 30.1.2006 12:38

querte

snad by si volici proboha mohli uz konecne zacit vsimat programu a  co jim to muze osobne prinest
kapitán 30.1.2006 12:43

Re: PROGRAM

Kdejaká populistická strana Vám napíše cokoliv, aby se Vám to LÍBILO.
A Vás nebudou zajímat ti LÍDŘI ?
jasan 30.1.2006 12:50

kapitane

je  to k nevire, ale prevaha stran ma v programu to, co se mi sakra nelibi.
Doufam, ze mne nechcete presvedcovat o tom, ze jim to nemam verit.
Pokud jde o lidry...  well....    to  bude tak na plichtu.....
klon 30.1.2006 12:51

A koho volit, když chci pravici?

ODS se zrovna pravicově nechová. To bych si tu svojí pravici musel urazit, kdybych je volil. Levici nevolím, tou si mohamedáni utíraj.....
jasan 30.1.2006 13:21

Re: A koho volit, když chci pravici?

nicmene volebni matematika plati at chcete nebo nechcete
PeS 30.1.2006 12:27

2 Josef K.

omlouvám se, delší dobu jsem byl mimo počítač... Nezlobte se, ale já opravdu nejsem ten pravý, kdo by to měl objasnit, ačkoli dost ekonomických záležitostí musím řešit, ekonomika není můj obor. Ta ironie tam byla - nikoli vůči Vám, Vy jste se zeptal. Ta byla vůči "odborníkům", pronášejícím kategorické soudy, aniž tuší podstatu věci. Opravdu, požádejte někoho, komu důvěřujete, kdo má dostatečné znalosti a schopnosti to vysvětlit. Může se z toho vyvinout delší debata - jen ku prospěchu věci, spousta věcí se Vám ujasní. Bohužel, ekonomické povědomí v této zemi je mizivé. K tomu připočtěte naopak všudypřítomnou závist a sám zjistíte, kdo a jak s Vámi manipuluje.
Josef 30.1.2006 12:31

Re: 2 Josef K.

Nic ve zlém, já to vím jen jsem si to v horlivosti popletl, víte mě vadí takové ty všeobecné plky - ten je kretén, tamten blb - bez jakékoli skutečné informace nebo faktu, to je k ničemu.
 
Mějte se fajn 
Josef
Šumavák 30.1.2006 12:23

PeSi, zahlédl jsem Tě tu, tak máš mail.

bp 30.1.2006 12:31

Re: PeSi, zahlédl jsem Tě tu, tak máš mail.

Šumaváku, jen připomínám, že jste mi dole vynadal neprávem. :-)
Š 30.1.2006 12:40

no , jestli to měla být ironie, tak to jsem nepostřehl.

bp 30.1.2006 13:53

Re: no , jestli to měla být ironie, tak to jsem nepostřehl.

Protože to byla jen odpověď na Josefa a ne samostatný příspěvek.
Fantom 30.1.2006 12:21

Cekone,

teď jste mne zaskočil. Normální jsem, příspěvek jesem si přečetl, a za co bych se měl stydět? Za Topolánka, že si ve vedení nechává neschopné kašpary? Nebo za co teda? Nebo podle vás je normální si zvát z ciziny člověka na vedení volební kampaně? Člověka, který má jinou mentalitu, jinou idnetitu???
huhu 30.1.2006 12:34

Re: Cekone,

vy asi nechápete, že vedení ODS je výsledkem demokratické volby a ne jmenování Topolánkem. Ujasněte si co je demokracie strana.
cekon 30.1.2006 12:43

Re: Cekone,

Nějak jste nepostřehl, že Poláci  tvoří u nás největší národnostní většinu (možná větší než Slováci).  Uvědomte si laskavě že ČR není jen Praha a její blízké okolí, ale také Český Těšín, Ostrava, Třinec ...A stádo kašparů? Urážíte, protože mám anonymitu. Doporučuji Vám vstoupit do KTERÉKOLIV politické strany a ukázat jim, jak se to má dělat. Všichni už na Vás čekají...
cekon 30.1.2006 12:47

Re: Re: Cekone,

Opravuji národnostní MENŠINU