2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Jiří Čunek v roli moderátora

Připomínám, že tu propaguju Jiřího Čunka jako kandidáta na prezidentský úřad, jelikož on je ten Belzebub schopný vyhnat čerta. Je ze stejného těsta jako Miloš Zeman, nicméně koeficient příčetnosti je u něho řádově vyšší. V rozhovoru s Novinkami se vyjádřil k politické situaci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Klepetko 14.5.2017 0:49

Re: Dobrý večer a klidnou neděli všem!

Což by také mohlo znamenat i návrat před rok 1789... Tak jako v našich poměrech by důsledná realizace Havlova programu znamenala "protireformaci", negující josefínské reformy :-)))

J. Franke 13.5.2017 22:36

Bravo

Švýcarsko jede!

J. Franke 13.5.2017 22:38

Re: Bravo

A je to.

P. Rajman 13.5.2017 21:28

Koukejte, jakou mám moc!

A mě by chtěli nutit k poslušnosti? To je jasný vzkaz Zemana lidu. Ale poslouchat ústavu prezident musí, i kdyby propustil všechny zločince co jich v Česku sedí.

P. Bolec 13.5.2017 21:37

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Zatím Zeman nic neporušil. Zbytečně střečkujete.

R. Neveselý 13.5.2017 21:54

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Porušil svůj slib.

V. Fenzel 13.5.2017 22:14

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Jaký slib máte na mysli?

R. Neveselý 13.5.2017 22:59

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Opravdu jste zapomněl?

Občanům před svým zvolením prezidentem Miloš Zeman jasně slíbil toto: "Neuděloval bych je nikomu s výjimkou případů, kdy někdo umírá na smrtelnou nemoc a chce posledních pár týdnů života strávit v domácím prostředí, pokud nějaké má. V takovém případě bych milost udělil na základě lékařského doporučení. Avšak s výjimkou případů velmi závažných trestných činů, jako je třeba vražda."

V. Fenzel 13.5.2017 23:21

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Mýliti se, je lidské, nelidské je setrvávat v omylu.

Zeman se o případ Kájínek zajímal dlouho a několikrát se pokoušel znovu otevřít vyšetřování. Neuspěl, protože narazil na podivnou hráz mlčení ze strany soudců i policistů. Kajínek byl odsouzen za něco, co se nikdy nepodařilo věrohodně objasnit a vyšetřit. Ano, byl to gauner a odseděl si 23 let, to je dost. Chápu Zemana.

Neff tady běsní, že prezident vypouští nájemného vraha,(kterému nebyla nikdy dostatečně prokázána vina) ale litoval vraha své dcery a nevadilo mu, že ten vrah dostal jen 13 let, s možností propuštění po polovině trestu.

R. Neveselý 14.5.2017 0:14

Re: Koukejte, jakou mám moc!

OK, takže porušil.

A. Trick 13.5.2017 21:39

Plno zbytečných kváků kvůli milosti

a, Jenom blbec nemění své názory dle nových informací.

b, Výjimka potvrzuje pravidlo.

To si myslíte, že Zeman bude omilostňovat jako na běžícím pásu? To si opravdu myslíte?

M. Prokop 13.5.2017 23:09

Re: Plno zbytečných kváků kvůli milosti

Žádné nové informace nejsou.

Jen se Kajínek hodí Prvnímu opilci k odvedení pozornosti od jeho úletů a k získání popularity u milovníků spikleneckých teorií.

Nejblíže realitě je asi Válková.

K. Němec 13.5.2017 22:03

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Kdybyste se ve škole lépe učil pane Rajmane, mohl jste nám dělat prezidenta vy a bylo by po problémech. To vy jste toho příčina!

L. Kolman 13.5.2017 22:13

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Tak já jsem se nejspíš ve škole učil lépe než Zeman nebo Havel ... a prezidenta též nedělám. Aspoň vidíte, jak je ten svět nespravedlivý. Je to holt na tomto světě špatně zařízené, takže Rajmanovi nic nevyčítejte.

K. Němec 13.5.2017 22:18

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Vy jste ale dle vlastních slov hezký, moudrý, šikovný, ve sportu i ostatním konání lidském nesmírně úspěšný pane Kolmane, vás by bylo na tu funkci škoda.

L. Kolman 13.5.2017 22:24

Re: Koukejte, jakou mám moc!

Přesně to si myslím i já, proto jsem radši nekandidoval. Živit se dá i jinou prací. Prezidentování je moc velká dřina a já mám rád svůj klid.

R. Neveselý 13.5.2017 21:05

Širší pohled na současnou situaci

Držet se principu chaotického uspořádání věcí nedává smysl. Tam, kde se hledá konsensus, mají subjekty možnost ovlivňovat proces shody v případě, že se pečlivě prozkoumá stanovisko druhé strany a zároveň se posoudí možnost implantovat důležité prvky do vlastního záměru. To zaručuje alespoň hypotetickou možnost uspořádat zásadní směry dalšího vývoje tak, aby se prolínaly pokud možno v největším rozsahu. Tam, kde to dovoluje alespoň částečná shoda v ostatních prvcích předmětné materie, tam je také určitá naděje na vyřešení případných animozit, které se jinak jeví jako důvod k taktickému manévrování ve prospěch vlastních podmínek. Proto je potřeba zajistit pokud možno nejvýhodnější pozici jak v jednotlivých problematikách, tak v celkovém souhrnu projednávaných detailů. Konec konců, nemůže býti sporu o tom, že odhlédneme-li od nepodstatných atributů, zejména neekonomických, pak jakoukoli vzniklou situaci nelze řešit jinak, než postupnou akcelerací atributů ekonomických, a to jak zvenku, tak - a to je třeba zdůraznit - zevnitř !!

V. Fenzel 13.5.2017 21:09

Re: Širší pohled na současnou situaci

Jejda, Milsi, odkud jste to sem napastoval? To zní jako Poučení se z krizového vývoje.

R. Neveselý 13.5.2017 21:17

Re: Širší pohled na současnou situaci

Měl jsem to napsat jednodušeji... takhle je to příliš složité.

Tedy asi takhle: situace zdá se býti v prdeli :-)

K. Němec 13.5.2017 22:01

Re: Širší pohled na současnou situaci

Takže vlastně poučení z krizového vývoje. :-)

L. Kolman 13.5.2017 20:26

Anděli, řeknu vnučce-prvňačce,

ať vás na té koloběžce naučí jezdit. Je to moc šikovná a sportovně založená osůbka, po dědečkovi. Zrovna v úterý vyhrála na škole koloběžkyádu. Jako prvňačka by na čas vyhrála i mezi druhačkami a mezi třeťačkami by byla třetí. Už vyhrála i šplh na tyči a přespolní běh na 300 m. Zkrátka celý dědeček - chytrá, hezká a sportovně založená. Teda chytrá a šikovná po dědečkovi zamlada, teď už je dědeček jen hezký.

O. Uživatel 13.5.2017 20:32

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 13.5.2017 20:36

Re: Anděli, řeknu vnučce-prvňačce,

Nedej pánbůh, aby povahově.

Taky jsem si vzpomněl na Zemanovu dceru, tak slavnou v době volební kampaně. Celá po tatínkovi, chudák holka.

O. Uživatel 13.5.2017 20:45

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 13.5.2017 21:13

Re: Anděli, řeknu vnučce-prvňačce,

Taky nepátrám, ale ta podoba byla dost zřetelná.

S. Lazárek 13.5.2017 20:38

Re: Anděli, řeknu vnučce-prvňačce,

Už trošku tuším Láňo, proč se Vaše dcera vdala až do Holandska, tohle je totiž absolutní peklo.....:-)

L. Kolman 13.5.2017 20:45

Re: Anděli, řeknu vnučce-prvňačce,

Asi máte pravdu, co ubral pánbu na otci, to přidal na dcerách a vnucích. A tak je to spravne, tak to ma byt.

J. Anděl 13.5.2017 20:39

Re: Anděli, řeknu vnučce-prvňačce,

Děkuji, to bych byl moc rád :-)

J. Anděl 13.5.2017 20:40

Re: Anděli, řeknu vnučce-prvňačce,

Mimochodem kolik je vnučce?

L. Kolman 13.5.2017 20:44

Re: Anděli, řeknu vnučce-prvňačce,

Vždyť říkám, že prvňačka - sedm. Jsem na ni moc pyšný. Dnes odpoledne jsem byl na další akci, na níž si vedla velmi dobře.