20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Jinak je život, jinak film

Ve filmu je to jednoduché: agent v přestrojení se vmísí mezi padouchy a minutu před vyvrcholením padoušství znemožní. Život není žádné cinema. V životě je to tak, že policie je trestána za to, že koná. Obhajoba nejednoho mediálně známého případu se nezabývá podstatou věci, zločinem samým. Staví na tom, že policie je špatná, jelikož dělala svoji práci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Polanský 23.9.2017 7:42

Asi se společnost rozhodla vydat do

pekel. Nějak více a více se podobáme Římské říši před jejím zánikem. Akorát nás je o hodně více, takže s naším vyvražděním budou mít naši nepřátele kapánek více práce. Marná sláva, dějiny učí, že dějiny neučí.

V. Hájková 23.9.2017 7:48

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Ano- to co jste napsal , je názor duchodce plného zapšklosti :-))) Díky Bohu, že nastupující mladá generace má zcela jiný názor!

P. Lenc 23.9.2017 7:57

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Ano pane Polanský, máte pravdu, ale přestárlým svazačkám to nevysvětlíte.A samozřejmně ne spratkům, co "vystudovali" různé sociální fakulty.A že jich máme.

V. Hájková 23.9.2017 8:12

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Užasné p. Lenc-- vy zde vidíte nějaké přestárlé svazačky? Já zase vidím člověka, který kdysi zde psal rozumné příspěvky ?.)))

O. Uživatel 23.9.2017 8:15

Uživatel požádal o vymazání
I. Břízová 23.9.2017 8:21

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

:-))

F. Šimek 23.9.2017 8:37

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

ta se chytla co? Sl. Hajková ""svazačka"" nikdá nebyla !!! Jen pravidelně jezdila na pionýrák a pravidelně se žůčastnila spartakiády a držela boříky ffšeho druhu. Dneska názory DUCHODCU-nebere-je sluničkařka z VARU:-)))))))))))))))))))

V. Hájková 23.9.2017 8:36

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

To nebylo nic složitého, když ti do té doby- žádná žena nebyla! :-)))))))

I. Břízová 23.9.2017 8:39

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Paní Hájková, jsem přesvědčena, že on to myslel ironicky a z legrace.To je divné, co?

R. Neveselý 23.9.2017 8:46

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Když on zapomněl přidat ty mnohočetné závorky, ale myslím, že i tak by byl od zhrzené slečny nepochopen.

F. Šimek 23.9.2017 9:10

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

přesně tak !!! Furt jí tady dneska chybí ponocnej- jirirys. Počkej až se vyspí z "náročný noční obchůzky".To bude zase- rukavice-hasák atd .....:-))))))))))))

V. Hájková 23.9.2017 8:46

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Vy už jste jak ten pomatený FRANTA ŠIMEK- stále se snažíte i když člověk na vás nereaguje! Toto je po dlouhé době :-)))

M. Moravcová 23.9.2017 8:50

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

pan Neveselý ale nereaguje na Vás. Trochu rozvahy.

V. Hájková 23.9.2017 8:53

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

S vámi je to teta už hodně špatné :-)))))))))))))))))))))))))))))) Vezměte si brýle:-)))

I. Břízová 23.9.2017 8:58

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Zdá se, paní Moravcová, že si Vás taky některé diskutérky přiřazují do rodiny. Nevím, co to mají za zvyky.:-))

M. Moravcová 23.9.2017 9:41

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

když nemají kolem sebe nikoho, s kým by pokecaly, tak ať si to užijí a od srdce se zasmějí. Ono sice není čemu, ale když jim to stačí.

I. Břízová 23.9.2017 8:54

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Tak to pardon.Vy jste ta lepší společnost. Tak to jo. Věřte, že vůbec nestojím o vaše reakce. Já si z vás totiž, milostivá paní, dělám srandu. Ode dneška si vašich "slintů" nebudu všímat.:-))))))))

F. Šimek 23.9.2017 9:02

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

co znamená to ""pomatený"" ? To bude asi člověk, kerej má papíry na hlavu. :-)))))))? Myslím, že je to člověk, kerej je jednou pravičák-pak sluničkář-topák- odeesak a furt dokola ? Navíc-vubec mi nevadi, že na mne sl.nereagujete-hlavně, že vám chutná !!!

I. Břízová 23.9.2017 9:07

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

Dobré ráno přeji, Františku. Ono neškodí ráno se trochu zasmát.:-))

F. Šimek 23.9.2017 9:12

Re: Asi se společnost rozhodla vydat do

taky přeju hezký ráno.....:-)

V. Hájková 23.9.2017 7:40

Tak já nevím :)

co je horší?? Zda dnešní "" užasný uvodník"" , kde je semleto páté -přes deváté:-) - nebo to - užasné pindání pod jeho řádky :-)))

R. Neveselý 23.9.2017 8:42

Re: Tak já nevím :)

Že nerozumíte tomu, co je v ""užasnem uvodniku"" napsáno mne nepřekvapuje. Proto to vaše pindání pod jeho řádky.

V. Hájková 23.9.2017 8:48

Re: Tak já nevím :)

A jejda- další nenávistný pindal ? To je známka, jít dělat něco smysluplného! :-))))

Tak se tu chudinky dobře vypindejte:-))))))))))))))))))))))))))))

M. Moravcová 23.9.2017 8:52

Re: Tak já nevím :)

my pindáme, slintáme, nenávidíme, jsme pomatení, zatímco vy tady slušně, zaníceně a zaručeně dobře řešíte složitosti tohoto světa. A já pořád proč nad vašimi příspěvky levitují svatozáře.

J. Vobr 23.9.2017 7:29

K VLAJCE HLÉÉÉĎ !!!

Tu-ááá.

T. Kohout 23.9.2017 7:08

rozpad, rozklad

Když soudy začnou soudit proti zdravému rozumu, je to významná známka naprosté dekadence a rozkladu společnosti a civilizace.

P. Rajman 23.9.2017 6:51

Čechoslovakismus je mor.

Polovina mých předků pochází ze Slovenska a tedy nepochybuji, že i vznik Československa byl pro mou existenci zcela klíčový. Přesto nebo právě proto jsem předvědčen, že po "sametovém" rozdělení státu přehnaný sentiment Čechů k společné republice je spíš odrazem české slabosti než sebevědomí. Tato vnitřní slabost podporovaná medii vlastněnými politiky (tady hlavně jedným) vede k tomu, že se občané naučili struktury svého vlastního státu, mezi které patří i policie a vlastně i stát vidět jako nepřítele. V tomto směru může být Čechům dnešní Slovensko víc vzorem suverenity než kdykoliv v minulosti.

Z. Čábelka 23.9.2017 7:07

Re: Čechoslovakismus je mor.

Teda kam na ty názory chodíte? Chcete říct, že z vás kape mindrák český nebo slovenský? :O)

Že Československo dopadne, jak dopadlo jsem osobně věděl již v roce 1985. Stačilo na to půlka roční vojenské služby v českém kasínu a cítit ten mindrák těch opravdových národovců.

P. Rajman 23.9.2017 7:13

Re: Čechoslovakismus je mor.

Rozpad Československa byl patrný od roku 1968. Pocit méněcennosti necítím ani český ani slovenský. Jen vidím, že Slovensku rozpad prospěl a Češi si sním stále tak trochu nevědí rady.

D. Polanský 23.9.2017 7:44

Přidejte, bylo to již krátce po roce 1918

http://dusanpolansky.cz/stripky/benes.html.