2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Ještě nezačal platit a už ho budou měnit

Jde o zákon o hlášení, o novou šikanu, která tvrdě dopadne hlavně na menší živnostníky a podnikatele, kteří nemají rozsáhlé byrokratické kapacity. Nová agenda s krajně nejasným účelem je zatíží přinejmenším pracovně, pokud budou starost o novou státní šikanu zadávat účetním firmám, pak finančně. Elektronická evidence ještě neprošla díky odporu opozice připomínajícím boj Moravanů u Hvězdy v roce 1620, je ale otázka, jak dlouho ještě vydrží vzdorovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 11.1.2016 18:24

Re: Martinovská je irelevatně vzdělané trdlo a nevzdělané

Marxismus právě vám jde skvěle, nic jiného ani neznáte. Já sociální spravedlnost, tedy zločin zločinů lidstva na sobě samém v kostele ani jinde nepěstuji. Vím, co je za prasárnu. Vy ano... Dzp.

P. Vandas 11.1.2016 18:28

Re: Martinovská je irelevatně vzdělané trdlo a nevzdělané

Ale jdi ty brepto! :-):-):-)

H. Balzám 11.1.2016 18:47

Re: Martinovská je irelevatně vzdělané trdlo a nevzdělané

Sociální spravedlnost je, že celoživotní netáhlo jako vy bere důchod, třeba?

J. Fialová 11.1.2016 17:59

Dublin

Když pan Orbán trval na Dublinu, tak to nešlo. A dnes už najednou ano... J. Fialová

Täglich werden mehrere Hundert Flüchtlinge von Bayern aus zurück nach Österreich geschickt. Hintergrund für diese Maßnahme sei die konsequente Umsetzung der sogenannten Dublin-Verordnung, sagte am Montag ein Sprecher der Bundespolizeidirektion München.

J. Fialová 11.1.2016 18:00

zdroj

http://www.welt.de/politik/deutschland/article150877391/Bundespolizei-schickt-Fluechtlinge-zurueck-nach-Oesterreich.html

M. Berka 11.1.2016 18:06

Re: Dublin

To máte tak paní Jarko, sedíte si v hospodě v Mnichově a chlastáte pivo a někde tam v Maďarsku táhnou novodobí Hunové, Orbánovi přes zahrádku, ale to je vám jedno.

Pak najednou vám pošlapou trávníček i v tom Mnichově a v tom okamžiku vám to dojde, že vlastně ti Maďaři měli pravdu... :D

J. Fialová 11.1.2016 18:13

Re: Dublin

Igen...

J. Vobr 11.1.2016 18:15

Re: Dublin

A víte co to je ... határvadasz ???

:-)))

J. Fialová 11.1.2016 18:19

Re: Dublin

Bohužel. Už vím jenom "séremed" a "neséremed" (včela a vosa :)

P. Vandas 11.1.2016 18:26

Re: Dublin

Nevím, ale "zabijačka" je "disznó vágás" :-):-):-)

J. Vobr 11.1.2016 18:31

Re: Dublin

Traťový komisař se ve vás nezapře !!!

:-)))

M. Berka 11.1.2016 18:32

Re: Dublin

Nemtudum...

M. Prokop 11.1.2016 18:36

Re: Dublin

Nemseremed turbo je čmelák, důchodce uštvánléty.

P. Vandas 11.1.2016 18:33

Re: Dublin

Překladač mi to překládá do maďarštiny, jako határvadasz. Čím to asi bude? :-):-)

J. Nový 11.1.2016 19:16

Re: Dublin

víte prd, co je v Dublinu

M. Berka 11.1.2016 17:57

Jestli není pro všechny lepší situace

když jsou ilegálové v detenčních zařízeních. Nikoho neznásilňují, nikdo je nemlátí, je to taková všeobecná pohoda. Děkujeme ministře Chovanče. Proč toto někdo zpochybňoval???

K. Janyška 11.1.2016 18:04

Re: Jestli není pro všechny lepší situace

Tohle tato vláda zvládla, avšak pod tlakem velmi zkušených Čechů. Bojí se jich.. Dzp.

M. Berka 11.1.2016 18:11

Re: Jestli není pro všechny lepší situace

Ano, na rozdíl od Germany jsme uměli vytvořit dostatečně nepřátelské ovzduší. Výsledek docela předčil očekávání.

Ještě jsem přemýšlel, proč je rozdíl v postoji Polska, Slovenska, Maďarska na jedné straně a Česka v rámci V4 na druhé straně. Podle mne v tom, že Česko není hraniční stát EU...

K. Janyška 11.1.2016 18:16

Re: Jestli není pro všechny lepší situace

Mně se dokonce zdá, že naše policie a státní orgány jen postupovaly podle zákona a to stačilo. V EU už se tak dávno nepostupuje. Tam si každý dělá co chce, zejména Německo, Francie, Anglie tak. To by nevadilo, to je jeich věc, ale že ty franěmecké zvráceniny poroučejí prostřednictvím EU nám, to je zvrhlost a zločin... Dzp.

P. Klouda 11.1.2016 18:17

Re: Jestli není pro všechny lepší situace

Bezesporu!..

J. Fialová 11.1.2016 18:21

Re: Jestli není pro všechny lepší situace

Však také za to ministr Chovanec dostával pěkně na budku.

J. Vobr 11.1.2016 18:14

KAJANE DĚKUJEME !!!

:-)))

K. Janyška 11.1.2016 18:17

Re: KAJANE DĚKUJEME !!!

Neodcházím však v žádném případě. Kdo by vás tu vyučoval... Dzp.

M. Prokop 11.1.2016 18:08

Re: Jestli není pro všechny lepší situace

My máme kliku, že zde jich je málo a nežádají zde o asyl. Němcům se to do detence všechno nevejde (za což si zčásti mohou sami).

P. Vandas 11.1.2016 18:22

Re: Jestli není pro všechny lepší situace

Neměli ty koncentráky bourat. :-):-):-)

P. Klouda 11.1.2016 18:10

Re: Jestli není pro všechny lepší situace

Aby mohl poukázat, jak jsme tady my, dědicové desítek let poválečné totality, omezení a krátkozrací, jo, a taky bez vizí panevropskoříšských dimenzí...

P. Vandas 11.1.2016 17:45

Se zájmem jsem si přečetl svědectví o napadení paní..

..Martinovské. Především oceňuji, že se chovala racionálně a též oceňuji, že konfrontuje své názory s realitou. Za to Vám paní Martinovská děkuji.

A teď jenom poznámku, k závěru, který jste z této nepříjemné události vyvodila. o jest otázka:"Můžu vám dát sdovolením někomu do držky, abyste to pak těm chlapům pověděli?"

Je to jistě kritika výroku, dnes tak pěkně oceňeného. Nuže pokud bychom byli bezdomovci pohybující se za tmy v parku ještě týden poté, co jste tam byla napadena a pokud bychom podle popisu zhruba odpovídali popisu Vašich útočníků, nepovažoval bych ruční domluvení od Vašich sympatizantů a odpůrců násilí na ženách, za přehnané. Ba naopak. I kdyby se netrefili, oni by to těm správným urřitě vyřídili. :-):-):-)

P. Klouda 11.1.2016 17:50

Re: Se zájmem jsem si přečetl svědectví o napadení paní..

Hmm, a co možnost fabulace?..

P. Vandas 11.1.2016 17:54

Re: Se zájmem jsem si přečetl svědectví o napadení paní..

Jsem si jist, že to fabulace není. Paní Martinovskou znám, nemá to zapotřebí. :-):-)

P. Klouda 11.1.2016 17:56

Re: Se zájmem jsem si přečetl svědectví o napadení paní..

Já ji neznám. Jen "odsud". Takže nevím. Pro mě 50 na 50. 8)