20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Je po volbách

Je až trapné o tom psát, ale musím. Budu tedy osobní, ačkoli to nemám ve zvyku. Vítězství ANO se čekalo, že bude o tolik větší než byly předpovědi je překvapení. Další překvapení je strašidelný propad sociálních demokratů na šesté místo, hluboko pod ODS, ta se umístila na místě druhém.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 23.10.2017 15:43

Re: Yo Yo Band - Jedem do Afriky

Užijte si to na Mariole! Já večer frčím na kuželnu, jsa úplně fit! V sobotu jsem tomu vůbec nevěřil, ale ten zázvor tomu dodal šmrnc.

Mimochodem, během čtyř dnů jsem v odvarech požil cca 400 g zázvoru a stejné množství cibule, asi mi ale spíš pomohla antibiotika (třídenní dryák), leč váha ukázala o tři kila méně, přitom jsem se povaloval a jedl normálně.

P. Vandas 23.10.2017 14:43

Trochu tady zapadlo, že ČSSD měla poradce, kteří ...

.. radili Clintonové. Zdá se, že se stejným výsledkem. Tak hlavně ať příště se obrátí na tuto osvědčenou firmu. :-):-):-)

K. Němec 23.10.2017 14:50

Re: Trochu tady zapadlo, že ČSSD měla poradce, kteří ...

Příště na to asi nebudou kačky. Bohužel.

J. Franke 23.10.2017 14:53

Re: Trochu tady zapadlo, že ČSSD měla poradce, kteří ...

Tak to socánkům radili o třídu líp, viz mnohem vyšší propad!!!

F. Šimek 23.10.2017 14:35

včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

prej- pan president má mobil krokodýl- ( MOBIL PRO STARÝ LIDI ). Podle něho má Zeman chodit po ulicích s tabletem a před sebou nosit selfíčko. Je vůbec možný, aby někdo urážel starýho člověka, kterej na rozdíl od něho něho dokázal ? Navíc presidenta ! Když toho Bartoše vidím, že se vysmívá starýmu nemocnýmu člověku, tak je mi na blití. Kouknu na něho : má 40kg s tabletem i selfíčkem- navíc barvu trávy. Nemám co dodat-nevydrží do švestek !!!

H. Balzám 23.10.2017 14:55

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Zeman nedokázal v životě vůbec nic, je to celoživotní parazit..

V. Klepetko 23.10.2017 14:59

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Takže vlastně není důvod mu nic vyčítat :-))). Třeba ještě v budoucnu pozitivně překvapí...

F. Šimek 23.10.2017 15:03

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

nejsem zastánce Zemana, ale vidím, že fandíte Bartošovi, kterej zatím dokázal pouze to, že na něj kouknu a vidím ! To bude ministr školsví jako víno. Balzám, šlehněte si.....UF !!!

J. Franke 23.10.2017 15:06

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Františku, piráti do vlády s Babišem nepůjdou, na ministerstvu je neuvidíš.

F. Šimek 23.10.2017 15:17

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Jardo-možný je fffšechno.....:-(

J. Franke 23.10.2017 15:20

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

To je bohužel fakt...

F. Šimek 23.10.2017 15:26

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

vzpomínáš - dovedl sis představit, že ministrem obrany bude Parkánová ?

J. Franke 23.10.2017 15:46

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Náhodou se mi ale líbila víc než věčně namazaný generál Václavík...

A zpívala!!! Ta by mohla vystupavat i s Alexanrovcama...

O. Uživatel 23.10.2017 15:07

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 23.10.2017 15:14

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

nerad se k tvojim howadinám vyjadřuju. Jenže ty- jako celoživotní invalida-navíc ponocnej, bys měl držet hubu a odsoudit toho, kdo uráží ty vole i tebe ! Co má společnýho, že sem vytek ? Ještě chybí rukavice.....!!!

O. Uživatel 23.10.2017 15:16

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 23.10.2017 15:20

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

naposled- je mi tě líto.......

O. Uživatel 23.10.2017 15:31

Uživatel požádal o vymazání
P. Spáčil 23.10.2017 15:45

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

je mi Vás líto. Žít sám se sebou. (:-))

O. Uživatel 23.10.2017 15:51

Uživatel požádal o vymazání
H. Balzám 23.10.2017 15:29

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Ne, Bartošovi fakt nefandim, ale o Zemanovi píšeš takový hovadiny, že už mi to nedalo... Kromě alkoholu jsem vživotě neochutnal jedinou drogu, ale ty působíš jako těžce vyhašenej nějakou chemií, tipuju čikuli.

K. Němec 23.10.2017 15:37

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Nikdy bych neřekl, jak dokáže osobní předpojatost dokázat zatemnit mozek jinak rozumnýmu člověku. :-)

Inu, každý jsme nějaký.

H. Balzám 23.10.2017 15:45

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Ano, Franta je velice osobně předpojatý, vlastně sem nedokáže napsat nic, kde by neurážel někoho jemu nepříjemného, ale že by byl nějak extra rozumný, to jsem si nevšiml.

K. Němec 23.10.2017 15:46

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

To platilo Vám, ale to víte. :-)

J. Venc 23.10.2017 15:49

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Obtížné nesouhlasit, když tedy uráží ty "správné".

Záhada žádná.

:-)

K. Němec 23.10.2017 15:11

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

To je ale hloupost.

M. Pernický 23.10.2017 15:54

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Balzame,nemáš přehled. Tebe ten bolševimus skazil,nebo máš po rodičích deficit.

J. Kulheim 23.10.2017 15:00

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Piráti jsou jak pytel blech. Nikdo, ani oni sami, neví co chtějí. Pan Bartoš se zdá, že je slušný člověk. Ten mladí co se vyjadřoval včera v televizi neví co je to slušnost. Chybí mu tvrdá chlapská ruka pži výchvě.

M. Varadinková 23.10.2017 15:56

Re: včera se v televizi předvedl ten slavnej pirát

Pan Šimek má naprostou pravdu. Bartoš je namyšlený arogant, kterému chybí slušné vychování. Nějak mu to stouplo do hlavy, i když nemá co, protože zatím ještě nic nepředvedl.

R. Morava 23.10.2017 14:17

Babylon vlastní chybou

Ale vždyť problém je i v tom, co píše Aston. Okamura je fašoun, Babiš je kriminálník. Co to je za lži? Na to máme nezávislé soudy.

Je třeba si nalít čistého vína. Hlavním problémem světa je neomarxismus dnes především jeho multi-kulti ideologie. Valí se snad do Evropy nějací fašisté?

Eliminujme pak Piráty, KSČ, TOP09 měla 00 nic tak je nechme v opozici a vykašleme se na silné řeči o tom kdo krade. Na odsouzení Hrabiše máme nezávislé soudy, ale jinak ho volilo 30% obyvatel. Vždyť Andrej sám řekl "Všeci kradů". Tak hodlejte ostatní spolupracovat na vládě.

A pokud si teda Aston myslí že neomarxismus s Piráty je skvělá věc, dobrá přiberte Piráty. Hlavně ať nedělají founě a jdou vládnout, darebáci jsou všichni politici.