30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Jan Fischer si oddychl

Ústavní soud se v pátek vyjádřil ke stížnostem prezidentských kandidátů. Nejdůležitějším výrokem byl ten, že volba prezidenta republiky se bude konat v původně stanoveném termínu, tedy příští pátek a sobotu. Hned po tomto výroku si ve své volební kanceláři na Žižkově zhluboka oddechl Jan Fischer.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Brabencová 6.1.2013 20:33

Re: Depardieu se dá volně přeložit Doproboha! :-):-):-)

:-))

S. Netzer 6.1.2013 20:41

Re: Depardieu se dá volně přeložit Doproboha! :-):-):-)

Sranda, co?

P. Hofman 6.1.2013 20:49

Re: Depardieu se dá volně přeložit Doproboha! :-):-):-)

Já myslel, že spíš "odvolávám přísahu v boha"?

P. Vandas 6.1.2013 20:54

Re: Depardieu se dá volně přeložit Doproboha! :-):-):-)

Že by až tak?:-):-)

P. Hofman 6.1.2013 20:57

Re: Depardieu se dá volně přeložit Doproboha! :-):-):-)

Tak "pardieu" je něco jako přísahám bohu. Tak nevím?!

P. Vandas 6.1.2013 21:01

Re: Depardieu se dá volně přeložit Doproboha! :-):-):-)

 To máte pravdu. Je to však přeložitelné, i krátkým "proboha".

P. Hofman 6.1.2013 21:05

Re: Depardieu se dá volně přeložit Doproboha! :-):-):-)

Tak to už je na mne moc sofistikované. Já umím křesťansky jenom nadávat.

K. Drobková 6.1.2013 21:06

Re: Depardieu se dá volně přeložit Doproboha! :-):-):-)

   Hóóóódně volně.

J. Láníček 6.1.2013 20:23

Tak v tom máme konečně jasno

Klaus je fatálně postižený sobecký narcista. Konstatoval to lékař. Sám bych to pojmenovat neuměl, že je ale něčím postižený, to jsem poznal už dávno. A protože už byl všude za šaška, zavřel se na Hradě a o všem rozhodoval sám se dvěma dalšími šašky - Jaklem a Weiglem. A ze všeho nejvíc prý Klaus touží po tom, zapsat se něčím do dějin. Toto asi ještě nebylo ono (ta amnestie), to je furt ještě málo, to pravé nás nejspíš ještě čeká. Možná vyhlásí třetí světovou válku EU.

L. Brabencová 6.1.2013 20:25

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Je to ďábel.

J. Láníček 6.1.2013 20:28

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Vám na něm nepřipadá nic divné?

P. Vandas 6.1.2013 20:28

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Tak co bude s tím logárem? Víte vůbec, co to je?

J. Láníček 6.1.2013 20:33

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Vandasu, měl jsem jako jediný na průmyslovce kovové (německé) a ne to plastové bílé, páč jsem měl strýce v Rakousku a ten mi ho přivezl. Představte si, že to bylo možné i za těch komunistů. Dokonce jsem měl jako první i kapesní kalkulačku (Casio). A nelamte si s tím logárem až tak moc hlavu, samozřejmě jsem to myslel ze srandy. Jako že tam bude tak malá účast, že se to nebude muset sčítat ani kalkulačkou. A také jsem předpokládal, že zrovna vy si na to pravítko ještě vzpomenete.

P. Vandas 6.1.2013 20:37

Re: Tak v tom máme konečně jasno

No, hlavně jste nepostřehl, že na sčítání je Vám logáro vcelku k ho..u,že. Ale ono je Vám ke stejnému i v jiných operacich.

J. Láníček 6.1.2013 20:42

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Vandasu, ztrácíte smysl pro humor, to je průvodní znak duševního stárnutí, bachy na to!

P. Vandas 6.1.2013 20:48

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Ale neztrácím, jenom se řechtám, že rozlišujete pravítka plechová rakouská a plastová. Obé se na sčítání použít nedá. Já mám doma logáro dokonce kruhové, jako talíř na knedlo-zelo. Koupil jsem to ve starožitnostech, byl to nástroj Hitlerových leteckých kostruktérů v Avii.

S. Maršálek 6.1.2013 20:35

Re: Tak v tom máme konečně jasno

No, aby z toho měl Vandas tady aspoň chvilku vánoce. Vy jste snad nepochopil.

M. Krátký 6.1.2013 21:14

Re: Tak v tom máme konečně jasno

já mám ještě někde schované originál dřevěné Faber a Castle ( asi jsem to napsal blbě ) - válečnou kořist mého táty, když jeho německý šéf zdrhnul počátkem května 1945 a zanechal jej ve své kanceláři. Potom jsem s tím logárem exceloval na večerní strojní průmyslove v Karlíně, krásně se s ním podtrhávalo - hlavně v občanské nauce.

P. Hofman 6.1.2013 20:29

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Spíš si myslím, že ještě přivítá na hradě Gerarda Depardieu a požádá jej, jestli by se nemohl laskavě starat o hradní vinice, když si tak rozumí se společným přítelem Vladimirem.

J. Láníček 6.1.2013 20:36

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Ten ho trumfne a udělí státní občanství Alainu Delonovi. A ještě mu udělí Řád Bílého lva šestého stupně s právem nosit zlatou hvězdu na čele.

S. Maršálek 6.1.2013 20:41

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Dávejte si pozor na vaše výroky. Vandas vás bedlivě sleduje.

P. Hofman 6.1.2013 20:47

Re: Tak v tom máme konečně jasno

Já myslel, že koupí Bardotce dva slony. Ale on měl určitě z francouzských herců nejraději Jeana Maraise.

Z. Válek 6.1.2013 20:08

Úroveň Hradu

Zaorálek se vyjádřil, že propuštění tisíců vězňů na základě amnestie je jen zástěrkou, pro propuštění miliardových tunelářů. Jakl na to reagoval výrokem, že kdyby to Zaorálek řekl před ním, požádal by ho o sundání brýlí.

J. Anděl 6.1.2013 20:09

Re: Úroveň Hradu

Úroveň Hradu? I kdyby pan Jakl zvracel na mramorovou podlahu krvavé cucky, mělo by to větší úroveň, než Zaorálek ve většině případů.

Z. Válek 6.1.2013 20:11

Re: Úroveň Hradu

Proti gustu, žádný dyšputát.

I. Gellner 6.1.2013 20:14

Re: Úroveň Hradu

Tak!

P. Vandas 6.1.2013 20:14

Re: Úroveň Hradu

Slyšel jsem vystoupení obou. Zaorálek je hulvát. Jakl se vyjadřoval k věci a důstojně.

P. Hofman 6.1.2013 20:18

Re: Úroveň Hradu

Ano, je to velmi kultivovaný a vzdělaný člověk. Jakl for president.

J. Kombercová 6.1.2013 20:20

Re: Úroveň Hradu

No a mohu to otočit... viz dole Brožová.

Není důležité, jak to říká, ale co říká. Kultivovaně může lhát, ani se mu nemusí od huby prášit.

P. Hofman 6.1.2013 20:22

Re: Úroveň Hradu

Je to tak, jak píšete.