Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Jaký to bude zákon

Premiér Andrej Babiš jednal v neděli večer s pirátem Ivanem Bartošem a s Vítem Rakušanem (jak říkat šéfovi STAN? Cirkusáci říkají lidem od stanů tenťáci). Výstup byl podle očekávání kusý, nicméně jeden detail jistě vyvolá pozornost. Šlo o přijetí zákona, který by přijímání protiepidemických opatření zajistil bez vyhlášení nouzového stavu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PB

Navalnyj má větší podporu v ČR než v Rusku!;-)

0 0
možnosti
RJ

Zítra dám sáňkovačku... snad mně Vobr půjčí Oldu do zápřahu.... jen jestli zas Olda nebude celej zmatlanej marmeládou...

0 0
možnosti
Foto

To bys nevěřil, včera jsem jednoho takového sáňkaře potkala, když jsem byla vyvenčit koně na zasněžený kopec. Toho sáňkaře vytáhlo nahoru v zápřahu auto, ne Olda. Dolů už sjel sám, ale auto zase dolů a vleklo ho nahoru. Tak jsem si říkala, jestli mu to v té spršce sněhu a exhalací stálo za to. Radši bych si to vyšla pěšky, není to moc do kopce, prakticky takový nejmírnější široko daleko, proto tam chodíme zacválat si.

0 0
možnosti
RJ

Tak jsem se projel autem po Praze, svým.... to ale není vono, musel jsem kroutit volantem , řadit, strašná dřina.... dal bych si vyhlídkovou v sanitce... pěkně v leže, cigáro, okounění z okénka... to by se mně líbilo... některým šťastlivcům to Hurvajz zařídil... na pokladnu... a já projel tolik své nafty... se na to.....

0 0
možnosti
VH

Zítra doporučuji procházku k VYHLÍDCE A. NAVALNÉHO - je to naproti ruského velvyslanectví-

0 0
možnosti
JV

J77a11n 58V12o20b53r

8. 2. 2021 17:02

LAZÁREK SE PASOVAL NA ZNALCE SITUACE VE ŠPITÁLECH !!! Při tom do nemocnic chodí jenom jako dealer. Tož to by se za znalce nemocniční problematiky mohl prohlásit i pošťák !!! Ten tam dokonce chodí každý den ... na rozdíl od dealera Lazárka !!!

A VÁCLAVÍKOVÁ HO POSLOUCHÁ JAK PÍSMO SVATÉ !!!

;-D;-D;-D ;-O;-O;-O ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Vypadá to, že ví o čem píše , zato ty latrinen feldwebel! Dneska ti nešel mlaskoušek? Tak zkus koloskopii a nevyváděj..:-P

0 0
možnosti
BH

To je zde zase letka blbů. Sbohem.

0 0
možnosti
AJ

Zpráva TACCu pro všechny kritiky Blatného: Ministr Blatný vyslyšel vaši zdrcující kritiku tu na NP (Hynku, Viléme,Jarmilo, Václavíková i Lazárku) a zítra odstupuje a nastupuje zpáteční pěší potupnou cestu do Brna,na tu svoji kliničku, pěknou malou střediskovou u sv.Anny, pěšky po zaváté dálnici, jen bosý a s čepicí a bude se kát a prosit národ o odpustění, bolo mi to treba?

0 0
možnosti
JF

Podle bookmakerů vydrží do konce února s přehledem...

Ovšem znáte to...

0 0
možnosti
JK

První plán testování ve školách: Kloktání venku, plivání uvnitř. Povinně...

Za nás se za plivání ve škole fackovalo ;-(, teď jim ho nařizujou ...

0 0
možnosti
JF

Plivátka na úřadech nepamatujete?

0 0
možnosti
Foto

Blatný je Spejbl, vo tom žádná.

Ale Chladil dnes slaví 90.! Vše nejlepší Milane, tam nahoře...:-)

0 0
možnosti
JF

Moje maminka za tři dny...

0 0
možnosti
Foto

Takhle popisuje svou zkušenost záchranář z Chebu, převážející kolabujícího pacienta několik hodin.

https://twitter.com/mr__keene/status/1358335531046887426/photo/1

0 0
možnosti
SL

Kdo ví jak to chodí ve špitálech chápe, co za nebezpečnou pičovinu Blatný vymyslel. Symbol.....

0 0
možnosti
MP

Jan Neruda: "Kdo jen chvíli stál, dnes je opodál."

Před sedmnácti lety poprvé přinesly do telefonů internet, letos jsou v provozu naposledy. Řeč je o starších mobilních sítích 3G, které operátoři v Česku brzy odpojí. Většina zákazníků si změny nevšimne.

Operátoři letos vypnou mobilní sítě 3G označované také jako UMTS. Před 17 lety poprvé přinesly mobilní internet s více než megabitovou rychlostí. Zastaralou vysílací technologii nahradí na frekvencích pro 3G sítě LTE a 5G. Uvedla to v pondělí Asociace provozovatelů mobilních sítí.

Většina zákazníků si změny technologie ani nevšimne. Jejich telefon pro mobilní internet totiž automaticky využívá a nadále bude využívat aktuálně provozovanou 4G (LTE), případně nejnovější 5G síť. Rychlost mobilního internetu se zvýší z maximálně deseti Mbit/s ve 3G sítích až na 1 000 Mbit/s v 5G. ...

„Uživatelé starších přístrojů budou s předstihem informováni svým operátorem, bude jim nabídnuta výměna SIM karty a případně doporučen modernější telefon podporující technologii 4G či 5G,“ doplnil Grund.

Nahrazování zastaralé 3G technologie je v roce 2021 a 2022 plánováno i v dalších zemích po celém světě, v Evropě 3G chystají vypnout vedle ČR také v Německu, Itálii či Nizozemsku.

0 0
možnosti
Foto

.... již stojí opodál ....

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz