28.2.2024 | Svátek má Lumír


Diskuse k článku

Jaký to bude zákon

Premiér Andrej Babiš jednal v neděli večer s pirátem Ivanem Bartošem a s Vítem Rakušanem (jak říkat šéfovi STAN? Cirkusáci říkají lidem od stanů tenťáci). Výstup byl podle očekávání kusý, nicméně jeden detail jistě vyvolá pozornost. Šlo o přijetí zákona, který by přijímání protiepidemických opatření zajistil bez vyhlášení nouzového stavu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Němec 8.2.2021 5:37

Po mém soudu začal brát Babiš koalici Piráti+STAN a jejich konstruktivní, vstřícné a dělné návrhy ( proti epidemii bez nouzového stavu ) opravdu vážně. " Jen ať se podílejí, nechci mít všechny ty průšvihy na triku sám, " myslí si asi premiér. Ale to je pozitivní posun.

( zmínka o "tenťácích" je , milý Astone, vpravdě nápad desetiletého školáčka )

M. Němec 8.2.2021 5:28

Idiotský příspěvek odpovídá vaší síle.

J. Pankovic 8.2.2021 4:57

;-(

Nestraśte, Co kdyź màte pravdu

J. Hruška 8.2.2021 4:40

Aston už ani to "sci-fi" napsat neumí, dneska jen blábol.

Pro pamětníky Pražského jara 68.

Situace je zralá na to, aby někdo sepsal - "Kontrarevoluční výzvu - Dvatisíce slov.!

B. Novacek 8.2.2021 4:31

Vám, Astone, skutečně připadá tenhle idiotský požadavek rozumný...co asi vzejde z porady lháře, neomarxisty a pomatence? Vzpamatujte se už člověče zlatá! I když něco takového je zřejmě nad vaše síly...

J. Vobr 8.2.2021 3:36

UPOZORNĚNÍ PRO DISKUTÉRY !!!

Kdo se u panského stohu fajčiť prichytí ... fajka sa mu odchytí ... a strčí horkým koncem do riti !!!

;-O;-O;-D

V. Sember 8.2.2021 0:58

Astone, co píšeš, je kravina. Až na tu myšlenku, že koronavirus tady bude s námi furt. Jinak je to o ničem. Spousty virů, baktérií atd. tady s námi budou furt. Máme jednadvacáté století. Létáme do vesmíru, vznikají neuvěřitelné vědeckotechnologické zázraky. Vědeckotechnické časopisy se hemží fantastickými nápady, i v medicíně. A teď nám náhle nastala doba středověká či přímo pravěká?

Připadá ti to normální? Už nás nečeká nic jiného než naprostá buzerace, poskakování v rouškách, respirátorech, ventilátorech a ventilovat svůj život v nějakých koncentrácích?

To má být skutečně vrchol našeho vědeckotechnického pokroku? Na víc už nemáme?

Tady něco nehraje.

Jsou dvě možnosti: Buď je lidský druh i se svojí vědou naprosto neschopný, nebo tady někdo všehoschopný hraje tragikomické divadlo.

Buď jsme schopni žít jako přirozené bytosti, nebo se na to vykašleme. Tahle šaškárna bude čím dál otupující a nikam nepovede.

V. Novák 8.2.2021 0:26

Jsem sám, komu to připomnělo Francii s jejím ukončením výjimečného stavu tím, že se ustanovení výjimečného stavu stala stavem běžným, nevýjimečným?