5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Jak udělat z prdu kuličku

Hrůzostrašné zjištění! Dá-li si každý z nás, nezodpovědných všežravců, k obědu biftek, zaviní tím katastrofu, neboť přispěje k radikálnímu zrychlení globálního oteplování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
dr Turnovský 11.9.2008 21:29

Re: Re: Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

no tak našel jste to nebo ne? Jinak je to nezajímavé

Zebra 11.9.2008 21:37

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

Turnovský, vy chcete, abych vám našel váš výrok o vynechaném mase. Já vám ho najdu hned, jak mi vy najdete, kde jsem vám ten výrok připsal. Víc už nezmůžu, sorry.

Real 11.9.2008 21:42

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

Nechte ho být ! Začíná být zoufalý!

clay 11.9.2008 21:25

Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

já si matně vybavuji vaši řeč o všeználkovi a tak s důrazem na a tak...

clay 11.9.2008 21:30

Re: Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

já bych vám mohl citovat doktora, který hned zkraje předeslal, že to není jeho parketa...

Zebra 11.9.2008 21:31

Re: Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

Těší mě, že si, byť matně a nepřesně, něco z mé produkce vybavujete. Druhé větě souvětí nerozumím.

clay 11.9.2008 21:39

Re: Re: Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

kdo četl ví, kdo nečetl, tomu je to šumaván

Real 11.9.2008 21:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

Ten tu není ! Honí kůrovce!

Zebra 11.9.2008 21:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

Je-li novotvar šumaván synonymem neznáma, souhlasím, ovšem pak je to banalita.

Real 11.9.2008 21:18

Re: Ale to se pletete, dobré ženy a mužové,

Prostě kráva na bifteky nebo na mléko vyprodukuje stejně metanu!Ovšem to je pouhá logika . Zde řádí...........hloupost!

.. 11.9.2008 20:58

Nazdar, Peto H

Tak se zda, ze uz financim nerozumi ani Jim Rogers. Ze do toho nevidim ja, je Ti jasne odjakziva. Ale nerozumi jim podle tebe ani Rogoff.  Take vis, ze Soros keca, jen aby ovlivnil trh ve svuj prospech. Ty budes nakonec poslicek z Wall Street

Petr H 11.9.2008 21:16

Re: Nazdar, Peto H

Ty jsi opravdu hloupý člověk.

.. 11.9.2008 21:26

Re: Re: Nazdar, Peto H

No, to uz se ale opakujes.

clay 11.9.2008 21:33

Re: Re: Re: Nazdar, Peto H

opakování matka moudrosti

clay 11.9.2008 21:27

Re: Re: Nazdar, Peto H

tak to jste už druhý nezávislý zdroj. To stačí i Reutersům;-)

Real 11.9.2008 20:55

dr . Turnovský .......

 ti ,co propagují a schvalují světový  státní terorismus  , jehož jsou nositelem  USA  a Izrael jsou stejní teroristé, jako ti vycvičení  organizací Al -Kajdá za ty samé ,, Americké peníze". Je mi Vás líto ! Dokonale jste se podporou státního  terorismu USA  a podporou  napadání nezávislých států  ,, v zájmu Amerických státních zájmů "shodil!  Alespon vím ,co jste zač!;-( Kdy začnete popravovat nesouhlasící, jak chce soukmenovec Pepa?!! Ostatně souhlasím s atentátem..........pošlete Gestapo  nebo alespon Ideopolicii!

Vidlák 11.9.2008 20:59

Re: dr . Turnovský .......

Vy dobře víte, že žádné gestapo, ani ideopolicie Vám nehrozí. Proto také jste tak "odvážný", Vy hrdino. Mimochodem, právě jste mnohým udělil lekci Vaší levicové dobroty a lidskosti.

Real 11.9.2008 21:03

Re: Re: dr . Turnovský .......

Vysvětlete mi to blíže ? Tím ,že jsem jasně řekl na čem jsou postaveny principy americké politiky.;-D

PetrH 11.9.2008 21:18

Re: Re: Re: dr . Turnovský .......

Tím, že jste implicitně řekl, na čem jsou postaveny principy vaší morálky. Ostatně po těch vašich výlevech škoda s vámi ztrácet slova.Rv

Real 11.9.2008 21:22

Re: Re: Re: Re: dr . Turnovský .......

Jste osel ! Souhlasím s terorismem! Ovšem to je produkt USA ;-D. Jsem rád ,že se jim vrátil zpátky;-D Co máte proti USA ? Abych Vás neudal ! Jste loajální?

PetrH 11.9.2008 21:33

Re: Re: Re: Re: Re: dr . Turnovský .......

Terorismus není produkt USA. Terorismus je produkt chorých mozků, včetně vašeho. A byl na Zemi dávno před vznikem USA, dávno před objevením Ameriky. Navazujete na stovky generací lidských zrůd.Rv

Real 11.9.2008 21:07

Re: Re: dr . Turnovský .......

Asi tím ,že souhlasím s terorismem po vzoru USA:-/

dr Turnovský 11.9.2008 20:52

Petře H....zdravím...ono je to tady takové zakořeněné

každý je nepřítel a nejvíc jich je naproti v sousedství. ;-(

Petr H 11.9.2008 20:54

Re: Petře H....zdravím...ono je to tady takové zakořeněné

Pane Turnovský,dnes jsme u nás v county otevřeli při výročí 9/11pomník padlým z irácké valky z naší county.Je jich opravdu hodně.

dr Turnovský 11.9.2008 20:58

Re: Re: Petře H....zdravím...ono je to tady takové zakořeněné

jsou to hrdinové......R^

ps. jestl mohu něco osobního ...i si píšete s Modrým Ptákem, dejte vědět prosím přes něj, jestli teda mohu, rád bych něco "probral" a tady se to nehodí......jestli to teda uznáte za vhodné a možné

Petr H 11.9.2008 21:05

Re: Re: Re: Petře H....zdravím...ono je to tady takové zakořeněné

Doktore,já nejsem Američan,já jsem Čech jak poleno,ale když jsem tam dnes u toho pomníku stál,byl jsem na Ameriku pyšnej.A ještě víc na svého kluka,který už Američan je a je v Iráku.

dr Turnovský 11.9.2008 21:07

Re: Re: Re: Re: Petře H....zdravím...ono je to tady takové zakořeněné

Já věděl, že to máte dobře srovnané. Držím palce, aby to bylo vše OK...

Modrý pták 11.9.2008 20:59

Čau,

kouknul jsem níže a konstatuji, že se k Tobě a clayovi přidám. Ten debil to má opravdu v té kebuli rozdáno na totálního betla.

dr Turnovský 11.9.2008 21:02

Re: Čau,

no tohle téma jsme u nás nad burgundským hovězím neprobírali......radši přes email...