29.4.2024 | Svátek má Robert


Diskuse k článku

Jak udělat z prdu kuličku

Hrůzostrašné zjištění! Dá-li si každý z nás, nezodpovědných všežravců, k obědu biftek, zaviní tím katastrofu, neboť přispěje k radikálnímu zrychlení globálního oteplování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
.. 11.9.2008 9:32

Kdo vi, kde je ten zpropadeny Usama

Trochu se zda, ze se transformoval v Cinu, ktere svou spotrebou surovin "ohrozuje zapadni civilizaci". Alespon v ideologicky kovanych mediich USA a Evropy tomu tak je.

Venkovan 11.9.2008 9:24

Pohodový letní den přeju všem

Jak udělat z prdu kuličku a s JAGa novináře.Oteplování se skloňuje ve všech pádech.Vede se svatý boj a hlasatelé různých sekt vedou zástupy ke světélku na konci tunelu.Je to Krišnažel světlo rychlíku devastace a drancování přírody.Máme nové náboženství a Matička příroda se dostala až někam do pozadí.Připomíná to problém Judaismu,křesťanství a islámu.Ve jménu společného Boha nenajít společnou řeč leda řež.

čulibrk 11.9.2008 9:19

DEMENTI- Ashtar není Ashtar

je to Tvrdík v nafukovací vzducholodi.....Jyrku to buď neuneslo nebo byl svržen místo pytle s pískem.ČTK.   :-D:-D:-D

dr Turnovský 11.9.2008 9:22

Re: DEMENTI- Ashtar není Ashtar

to jako svržen, že už není předseda?

čulibrk 11.9.2008 9:48

Re: Re: DEMENTI- Ashtar není Ashtar

zatím jako pytel.....pane Balcare,gongujte:-D

dr Turnovský 11.9.2008 9:50

Re: Re: Re: DEMENTI- Ashtar není Ashtar

když přichází jaro vlídný, zpívám svojí učitelce třídní .......

čulibrk 11.9.2008 10:05

Re: Re: Re: Re: DEMENTI- Ashtar není Ashtar

.....já to Milušce vyřídím:-D

dr Turnovský 11.9.2008 9:17

Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

ale toto se mi zdá, že to je stejné, jako s urychlovačem páně Hadrona a černých děrách. Jasně, že přežvýkavci "produkují" skleníkové plyny, ale to pak by museli bejt "zakázaný" všechny. A kdo chodil do pátý vobecný tak je dokáže vyjmenovat. A reál to vygůgluje;-)

Real 11.9.2008 9:24

Re: Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

 Já Negooglogloglo.! Já to mám v hlavě! Holt pamět slona.

dr Turnovský 11.9.2008 9:25

Re: Re: Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

A co slon, je taky přežvýkavec? A nespěchejte,..... v klidu :-)))))

pepa 11.9.2008 9:26

Re: Re: Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

sem si rikal proc porad kecate o hounu

Herakleitos Nejvíc tady škodí sv 11.9.2008 9:32

Re: Re: Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

Nejvíc tady svými nejapnými prdy škodí pí Turnovský, čulibrk a celá tá modrá, na inteligenci si hrající sebranka.;-P

Jura Jurax 11.9.2008 9:39

Re: Re: Re: Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

No, Vám očividně nepomůže ani si hrát ;-(

pepa 11.9.2008 9:24

Re: Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

vcera jsem detem vyhodil zvejkacky;-)

hned jak jsem vygugloval ze to skodi nasi planete.

sice nevim protoze tady zjistili ze ta hokejka nakonec vypada ze stejne jako dnes bylo i 11.9.1008 a 12.9. 1408  ale ja verim alovi;-P

dr Turnovský 11.9.2008 9:26

Re: Re: Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

mysíte doufám Ala Bundu, že ano.

pepa 11.9.2008 9:30

Re: Re: Re: Dobré ráno...to snad ani nemohl vypustit z úst....sice jsem slyšel mnoho plácanin

ano stim jsem az na ty boty plne zajedno ;-D

Barclay 11.9.2008 9:15

Viděl jsem před pár lety naučný pořad australské TV

kde vědci měřili množství metanu, který nakrkají ovce. Prohlašovali tam, že tento metan činí 15% (!) celkové produkce metanu Austrálie. Tudíž z tohoto hlediska je ovce velmi nebezpečné zvíře.

Nicméně obavy z tzv. skleníkových plynů (CO2, metan, vodní pára!) jsou jednoduše nesmysl, tudíž bych ovečky klidně nechal naživu.

baci 11.9.2008 9:12

něco podobného se říká ve Skotsku

něco podobného se říká ve Skotsku,ale trochu jinak.Skotové tvrdí,že  obiloviny,které slouží k výrobě whisky jsou použity jako krmivo pro místní krávy a tyto vypouštějíce větry-tvoří velmi zajímavé a silné podnebí na vrchovině.

Mislead 11.9.2008 9:12

Re: něco podobného se říká ve Skotsku

a proto dřevo na sudy tam vyráběné je nejkvalitnější:-)

brouk 11.9.2008 9:22

Re: Re: něco podobného se říká ve Skotsku

A to jeste netusite,ze oni si ty sudy nevyrabeji ,ale dovazeji.

dr Turnovský 11.9.2008 9:23

Re: Re: Re: něco podobného se říká ve Skotsku

lstiví skotové.....jistě ani nenosej spodní prádlo. Když ty udy testují.

dr Turnovský 11.9.2008 9:24

to je zajímavé, vypadne

S a hned to je vulgární příspěvek ;-(

Mislead 11.9.2008 9:39

Re: Re: Re: něco podobného se říká ve Skotsku

piju irskou, ne skotskou:-)

pepa 11.9.2008 9:05

jardo ok

ty meta sekvoje beru,

ale musis mi je zasadit;-D

ja uz ryju jenom do druhejch;-D;-D

jarda 11.9.2008 9:39

Re: jardo ok

jo, ale je tam na mě kontakt ... ať vím, kam je přijet zasadit :-)))

pepa 11.9.2008 8:53

vy jste toho inda nepochopili

on bojuje za vegete aby nevznikala nova al kejda.

ten ind je sponzorovan USA 8-o

čulibrk 11.9.2008 9:13

PEPA MÁ PRAVDU!!!

až na to ,že mezi očima má místo červené......ORANŽOVOU z pr/du kuličku.Dar nafukovacího pracháče....proslýchá se,že se dokonce jedná o šém.:-D:-D:-D

pepa 11.9.2008 9:18

Re: PEPA MÁ PRAVDU!!!

nazdar, ted tu slysim na evrope zeprev se v lekarnach nabizi treti na sex ;-D

Real 11.9.2008 8:50

....Karotlka...vegetarian

Ve světle Australského plánu je Vaše tvrzeníčko přinejmenším.........pochybné. Autrálie vyhlásila plán , vzhledem k tomu ,že kráva vypouští 1,3 t metanu ročně , ovce  asi okolo stovky kg- nepamatuji si přesně - a že mají 1400 000 krav a 30 000 000 ovcí -že ty chovy zruší.!Místo toho se mají pěstovat klokani ...prozatím asi 7 000 000 .Ten má asi 34 kg metanu ročně! Austrálie se sice podíli na produkci znečištění plyny zhruba 1,7 % světa ,ale přesto se tak rozhodli!;-D Takže maso máme ...klokaní . Steak z něj není špatný! ;-D Ale, jak ho podojí ? Nebo, jak ho ostříhají na vlnu;-D;-D;-D

Karotka 11.9.2008 9:00

Re: ....Karotlka...vegetarian

No asi jste mě tak docela nepochopil, moje chyba ve formulaci. Protože mi to nepřijde nijak v konfliktu s tím,co píšete. Tohle jsem nevěděl, ale pořád jde o totéž - buď je oteplování průšvih a pak není blbost navrhovat a realizovat řešení, jako jsou třeba v austrálii, a nebo není, a pak to blbost je. Jestli se za padesát let zjistí, že to s tím oteplováním a naším vlivem nebylo tak horké, třeba budou v austrálii nešťastní, že přijali tak radikální krok. Ale to já zcela netuším.