20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Jak je to s těmi radary?

Od okamžiku, kdy se přešlo od válčení kamenem a klackem k vyšším stupňům výzbroje, začaly tahanice o dodavatele a s nimi nastoupila korupce. Nicméně i tyto nejasnosti by měly mít nějakou úroveň. Zdá se však, že se kolem radarů pro naši armádu děje cosi, co obvyklou míru převyšuje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 10.6.2018 15:25

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

A zrušit Schengen? Bez zrušení je plot k ničemu..

P. Boublíková 10.6.2018 15:27

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

Co chce Klaus nevím. Ale ani Schengen už není co býval, funguje tak napůl. Právě kvůli nelegální migraci.

J. Schořík 10.6.2018 15:30

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

To je jasný. Ale dle práva funguje (s omezeními). zrušit ho by znamenalo jiný svět. A jestli myslí tvrdou ochranu vnějších hranic, tak se asi shoduje v podstatě s úplně každým od Sobotky, přes Babiše až k Okamurovi..

Jak jsem psal níže ve svých příspěvcích (které mne odhalili jako dobroserného prounijního vítače), tak se to prostě hýbe všechno správným směrem (a to v celé Evropě). Nevidím potřebu nějakého radikálního řezu.. Jěště chvíli a bude to rozumné..

J. Venc 10.6.2018 15:31

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

Každý plot má/může mít svá vrátka, přece.

A střílny každý sudý kilometr, bych doporučoval.

:-)

J. Schořík 10.6.2018 15:34

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

Ale musí to mít podchody a nadchody pro divoká zvířata. Bez nich by to bylo nehumánní!

J. Venc 10.6.2018 15:44

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

Zbytečné. Beztak by se křížovou palbou rozstřílelo cokoli by se příblížilo. I zvířátka.

Nejsme ovce, co jdou na porážku. Přece.

:-)

J. Schořík 10.6.2018 17:34

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

Jediný slovo. PLAMENOMETY!

J. Matuška 10.6.2018 14:56

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

Pane Bystriansky, Gr8!

R. Neveselý 10.6.2018 15:00

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

Matuško - "nula bodov"

J. Matuška 10.6.2018 15:12

Re: Děkuji eurosoudruhům Schořík a spol.,

Pane Neveselý, vím, že mě už roky přímo "zbožňujete". Přijdete na Lišku, abychom si přesto mohli podat ruce? Diskutovat tam asi nebudu. Dám přednost poslouchání... Zdravím!

J. Matuška 10.6.2018 14:48

Zásadní výroky Vladimíra Putina.

Jaroslav Bašta upozorňuje na to, co jiní přehlédli

... Druhý výrok se pak týkal možnosti, že Ukrajina prý plánuje vdobě nadcházejícího mistrovství světa v kopané útok na obě separastické republiky v Donbasu. Na to podle Bašty ze strany Vladimira Putina zazněla ta nejtvrdší výhrůžka, kterou kdy pronesl od začátku konflitku na východní Ukrajině v roce 2014. "Doufám, že k takovým provokacím nedojde. Pokud se to stane, myslím si, že to bude mít velmi těžké důsledky pro ukrajinskou státnost jako takovou."

L. Novák 10.6.2018 14:50

Re: Zásadní výroky Vladimíra Putina.

Fake news důstojníka KGB Putina?

I. Kellner 10.6.2018 14:53

Re: Zásadní výroky Vladimíra Putina.

Útok ne, to by zas dostali naplácáno. Ale provokovat budou, určitě si přes "minské" hranice vystřelí.

J. Matuška 10.6.2018 15:06

Re: Zásadní výroky Vladimíra Putina.

V roce 2019 budou na Ukrajině dvoje volby, prezidentské a do ukrajinského parlamentu. Je otázka, jestli Ukrajinci budou pokračovat v kurzu nastaveném po tzv. Revoluci důstojnosti v roce 2014. Zatím prezident Porošenko v preferencích figuruje na 6. místě. Co se dělává v podobných situacích? Vyhecovat občany k "obraně" své země, ŽE.

I. Kellner 10.6.2018 15:10

Re: Zásadní výroky Vladimíra Putina.

Ty volby zfalšují, jako vždy.

Ty poslední se sčítaly 14 dní, a neposlušná, špatně volící města byla vyřazena (Mariupol, Avdijivka) z důvodu jakési chyby na hlasovacích lístcích.

Oni si zase poradí.

J. Václavíková 10.6.2018 15:04

Re: Zásadní výroky Vladimíra Putina.

V Sýrii bombarduje civilisty ze separatistických oblastí barelovými bombami, ale běda, když Ukrajina proti separatistům zasáhne :-)

O Čečně radši nemluvit!

M. Mařák 10.6.2018 14:46

Obliba ODS pomalu stoupá,

tato tendence k tendencím se mně líbí. Jen tak dále.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Moravec-ohlasil-znovuzrozeni-ODS-Zde-jsou-cisla-ktera-ho-k-tomu-privedla-539483

M. Mařák 10.6.2018 14:53

Re: Obliba ODS pomalu stoupá,

https://www.novinky.cz/domaci/474513-ods-babisovcum-vysava-volice-ukazuje-pruzkum.html

L. Novák 10.6.2018 15:02

Re: Obliba ODS pomalu stoupá,

Jestli je to pravda, tak to si teda ODS moc nepomůže... :-D

J. Kombercová 10.6.2018 15:07

Re: Obliba ODS pomalu stoupá,

To budou ti voliči, kteří původně od ODS přeběhli k Babišovi. Na ty bych nespoléhala

L. Novák 10.6.2018 15:12

Re: Obliba ODS pomalu stoupá,

No právě... :-)

J. Schořík 10.6.2018 15:19

Re: Obliba ODS pomalu stoupá,

Nebo od nás.. TO je ještě mnohem tvrdší :).

J. Kombercová 10.6.2018 15:24

Re: Obliba ODS pomalu stoupá,

Ale ti se k vám zatím nevracejí. Bez smajlíku.

J. Schořík 10.6.2018 15:27

Re: Obliba ODS pomalu stoupá,

Jak jsem už psal. Nechápal bych kdyby ano. Zatím jsme nepředvedli nic co by mělo najké voliče navnadit.. Ten průzkum s těmi 13% mne dost rozhodil. Čekám že po vstupu do Babišovi vlády se podíváme spíš někam k 5%, ne že porosteme. Che to čas, práci a positivní publicitu :).

Taky asi nechat zmizet Marksovou a pár dalších výtečníků :)).

J. Kombercová 10.6.2018 15:44

Re: Obliba ODS pomalu stoupá,

Ano.

P. Hofman 10.6.2018 14:46

Na to nemá ani Charie Hebdo

natož Dikobraz:

"... už teď někteří z těch uprchlíků z roku 2015 jezdí domů na dovolenou."

Tady na Psu je tak krásně...

J. Kombercová 10.6.2018 14:59

Re: Na to nemá ani Charie Hebdo

A hele, z celé diskuse jsem vás zaujala zase já. Dík za pozornost.

Nicméně, najděte si, na netu to bude, nikde než na běžných a oficiálních webech nelovím.

Tak hoďte tu o Eulálii Čubíkové, prosím, prosím.

S. Netzer 10.6.2018 15:00

Re: Na to nemá ani Charie Hebdo

Je to na netu, tak to musí být pravda. :-P

http://www.spiegel.de/politik/deutschland/fluechtlinge-machen-urlaub-in-heimatlaendern-was-an-der-meldung-falsch-ist-a-1163448.html

J. Kombercová 10.6.2018 15:04

Re: Na to nemá ani Charie Hebdo

Mohla jsem se vsadit, že přihupsáte. :))

J. Václavíková 10.6.2018 15:08

Re: Na to nemá ani Charie Hebdo

Tak hlavně slušně, že?