17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Hra na zdrženou

Výbor sněmovny si přeje prostudovat celý policejní spis týkající se případu Čapí hnízdo, aby se mohl kvalifikovaně rozhodnout, zda zbaví Andreje Babiše imunity nebo ne. V podstatě má posoudit, zdali jde skutečně o kriminální kauzu, anebo o politickou šikanu člena parlamentu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 22.8.2017 14:58

Re: To by byla určitě výběrová restauračka...

Tak tak, a přesně podle zákona. To nejsou zloději jako ti zlotřilí živnostníci, co všetci kradnů... :-)

P. Gábriš 22.8.2017 12:59

a co takhle prezumpce neviny?

Líbí se mi, jak všichni s úplnou samozřejmostí říkají, že p. Babiš je lhář, zloděj a podvodník - jenom na základě zpráv z tisku a informací od mluvících hlav v televizi. Po vývrtkách, které prováděli p. Sobotka a jeho partička se už ale nedá věřit ničemu.

Vím, že závist je velmi silná motivace, ale ať se pokusí představit, jaké to asi je, být nařčen z něčeho. To už se prakticky nedá smazat, ani osvobozujícím rozsudkem,, neřku když se to, jako je u nás zvykem, zahraje do ztracena, aby se nemuselo přiznávat, že důkazy za moc nestály.

J. Franke 22.8.2017 13:13

Re: a co takhle prezumpce neviny?

Je to komouš a ti lžou a smrdí i na fotce...

M. Vondráček 22.8.2017 13:21

Re: a co takhle prezumpce neviny?

Líbí se mi jak příznivcům AB nevadí, když všechny své oponenty Andrejnazývá zloději, korupčníky aj....

M. Varadinková 22.8.2017 13:32

Re: a co takhle prezumpce neviny?

Já nejsem příznivcem AB a zrovna toto mi na něm vadí dost silně.

To ale neznamená, že mi nebude vadit ta policejně-mediální kampaň, která nyní jede proti němu.

M. Vondráček 22.8.2017 13:38

Re: a co takhle prezumpce neviny?

Na hrubý pytel hrubá záplata :-)

M. Varadinková 22.8.2017 13:55

Re: a co takhle prezumpce neviny?

To není "hrubá záplata". Jedna věc je, že se politici navzájem nařknou z kde čeho, jiná věc je, když k odstranění silnějšího konkurenta začnou zneužívat policii. Místo, aby voličům ukázali: my jsme lepší, než ten Babiš. Vlastně tou štvanicí na Babiše dávají ostatní politici voličům najevo: my jsme slabí, jsme si vědomi, že jsme pro vás málo atraktivní. A ten zatracený Babiš nás na celé čáře poráží, takže mu hezky zezadu podrazíme nohy.

Inteligentní volič takovouto "fair play" ale fakt neocení. Možná tak Hájková.

O. Uživatel 22.8.2017 14:16

Uživatel požádal o vymazání
M. Těhanová 22.8.2017 14:18

Re: a co takhle prezumpce neviny?

Drahá paní, kdyby měl na svědomí jen to hnízdo, daly by se přijmout vaše výhrady. Ale celé jeho podnikání je samý švindl a podvod. Zkuste se o to zajímat, mě se nelíbil už když chtěl Unipetrol, a jak se pak cukal, když mu to nevyšlo.

Navíc, my tady na Vysočině to máme úplně před očima. Teď tam pracují Rumuni, vězeňkyně a pár lidí odsud, kteří ještě nenašli práci s odpovídajícím platem. Takhle on podniká, odřít i chudáky. Tak se dál pohoršujte nad těmi, kteří se mu chtějí bránit.

A to, že jsme lepší, už jsme jednou ukázali - "nejsme jako oni", řekla bych, že se nám to docela vymstilo.

V. Novák 22.8.2017 15:37

Re: a co takhle prezumpce neviny?

Když vám se něco nelíbí - je to určitě podvod!

Dobrý - nechtěla byste se nabídnout tomu novému útvaru, co z něj prchají policajti, místo nich? Kouknete - nelíbí - v loch pochodem v chod!

Tak on už dneska ten, kdo zaměstnává lidi, "kteří ještě nenašli práci s odpovídajícím platem", není hodný prácedárce (německy Arbeitsgeber) - ale hnusný vykořisťovatel, ba odíratel chudáků?

Drobný dotaz - ty vězenkyně někdo nutí k práci nebo se o ni spíš derou, protože to je únik z nekonečné nudy? A ti, kteří dosud nezískali lépe placenou peáci - byli by na tom líp, kdyby je AD neodíral a nevykořisťoval?

Možná by to chtělo AB znárodnit a poslat na uran, co vy na to?

M. Vondráček 22.8.2017 14:26

Re: a co takhle prezumpce neviny?

Nevím, zda se mohu považovat za inteligentního. Ale vím jednu věc. Narazíte-li na hajzlíka , který se neštítí ničeho, je jisté , že ho neukecáte aby toho nechal. To Vaše intelektuálské hledání fair play v prostředí gaunerů vede ke zmaru. Dtto platí i pro naše chování k mohamedánům :-)

R. Brzák 22.8.2017 14:35

Re: a co takhle prezumpce neviny?

Ano, ta policejní akce se zdá být "načasovaná". Asi je za tím účel ovlivnit volby...

Ale já jsem vděčný právě volbám, že se policie rozhoupala a toho šíbra přeci jen začala vyšetřovat.

Ano, policie by měla vyšetřovat nejen A.Babiše, je řada podezřelých kauz, z nichž Sobotkova (byty horníků) je přímo obrovská.

Jenže já jsem vděčný, že za moje prachy z daní policie vyšetřuje aspoň Babiše - a mohu jen doufat, že si později, s nabytou sebedůvěrou, troufnou i na Sobotku.

Že je to všechno smutné a svinstvo? Ano, taková je realita v systému, kdy o všem podstatném nerozhodují voliči, ale jejich tzv. zvolení zástupci - systém zastupitelské demokracie, bez přímé konktroly moci těmi, kdo ji generují - tedy občany...

F. Navrátil 22.8.2017 12:51

Když A, tak i B

Za a) je třeba říci, že Babiš je podvodník, tunelář, defraudant, korupčník, lhář a zloděj. Za b) je třeba dodat, že hlavy tradičních stran jsou ještě horší lumpové. Proto nepředpokládám, že se preference Agrofertu budou bortit.

O. Uživatel 22.8.2017 14:17

Uživatel požádal o vymazání
J. Kulheim 22.8.2017 14:37

Re: Když A, tak i B

Jak se jmenují ti lumpové z tradičních stran.

M. Těhanová 22.8.2017 14:49

Re: Když A, tak i B

Musím se ohradit - došlo ke změnám, asi jste je nezaznamenal. Např ODS má ve svém čele velmi slušného a inteligentního člověka. To, že mnozí z něho dělají něco, co není, na tom nic nezmění.

A pokud chcete něco tvrdit, tak prosím jmenovitě.

R. John 22.8.2017 12:43

Tak kde mám toho Vobra...

... jestli zase s Oldou líže... oříškovou, tak to se asi rozboru , jak to bylo s čápem v hnízdě nedozvím... volby na krku a panáček vymetá cukrárny , místo aby pilně agitoval... a dal mě poučení z dotací ... abych to mohl Burešovi, zvanému "starej čáp" , hodit ...též bych od "zmrzlinkáře" potřeboval vysvětlit, jak řídit vládu z kriminálu...jestli to jde technicky zvládnout... abych nebyl za blbce a můj hlas nepřišel náhodou vniveč... to to radši hodím polojaponci...nebo Dělnické straně...

P. Vandas 22.8.2017 12:45

Re: Tak kde mám toho Vobra...

Tak dobře, hezky tu pláčeš komu to nehodíš, ale komu fandíš radši nenaznačíš. :-):-):-)

R. John 22.8.2017 12:54

Dyť to píšu !

...že to hodím tvým favoritům a oblíbencům...pro které tu pléduješ ...tedy, pokud se nepodaří z Pankráce zařídit horkou linku do Strakovky... když se dá korespondenčně vystudovat universita, coby nešlo po telefonu řídit vládu...jen chtít..

J. Fialová 22.8.2017 12:34

Jsou i šumnější témata, než Babiš. Třeba:

Atentátník z Barcelony byl hodný chlapec, dobře zaintegrovaný. Jeho imám, který dle policie vše organizoval, byl příjemný člověk. Před imámováním se poctivě živil jako pašerák drog.

A papež František pravil, že práva migrantů by měla mít přednost před bezpečností zemí, do kterých migranti přicházejí.

(welt.de, aktualne.cz, echo24.cz)

P. Vandas 22.8.2017 12:39

Re: Jsou i šumnější témata, než Babiš. Třeba:

Papež František je kacíř.Protože mu bylo svěřeno do péče stádo ovcí a on do něj pozval vlky. :-):-):-)

O. Uživatel 22.8.2017 12:45

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 22.8.2017 12:46

Re: Jsou i šumnější témata, než Babiš. Třeba:

Skoro to tak vyzerá. :-):-):-)

O. Uživatel 22.8.2017 12:47

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 22.8.2017 12:52

Re: Jsou i šumnější témata, než Babiš. Třeba:

Je. Nicméně jezuita v chápání latinskoamerickém je naprosto jiná kategorie, než jezuita v chápání středoevropském. :-):-):-)

P. Vandas 22.8.2017 12:53

Re: Jsou i šumnější témata, než Babiš. Třeba:

Je to rozdíl, jako Che Guevara a Koniáš. :-):-):-)

R. Langer 22.8.2017 15:02

Re: Jsou i šumnější témata, než Babiš. Třeba:

Trefa! :-D

O. Uživatel 22.8.2017 13:00

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 22.8.2017 12:45

Re: Jsou i šumnější témata, než Babiš. Třeba:

Výstižné!

V. Hájková 22.8.2017 12:41

Re: Jsou i šumnější témata, než Babiš. Třeba:

To zcela jistě- ale připusťte, že téma článku - v době, kdy se bude doslova rozhodovat za pár týdnu o osudu této země, je duležitější- než nějaký IMÁM ve Španělsku - nebo slova papeže!