17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Hra na zdrženou

Výbor sněmovny si přeje prostudovat celý policejní spis týkající se případu Čapí hnízdo, aby se mohl kvalifikovaně rozhodnout, zda zbaví Andreje Babiše imunity nebo ne. V podstatě má posoudit, zdali jde skutečně o kriminální kauzu, anebo o politickou šikanu člena parlamentu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 22.8.2017 17:46

Re: Jo, Jan Pavel II byl skvělý chlapík

Kdo jiný než Papež musí dodržovat první přikázání: " V jednoho Boha věřiti budeš a nebudeš míti jiného Boha přede mnou".

D. Švik 22.8.2017 17:30

Re: Franta se zbláznil

Vždy jsem si myslel, že Franta papež je jen sluničkářský idiot, po tomhle jeho posledním úletu jsme pochopil, že je to fašistická svině, přímo se na likvidavi Evropy podílející

R. Brzák 22.8.2017 17:34

Re: Franta se zbláznil

Jak je vidět, korupce mocí a následná ztráta soudnosti se papežskému stolci nevyhýbá...škoda, přitom Ježíš Kristus předložil tak jednoduchou protiléčbu...

I. Břízová 22.8.2017 17:35

Re: Franta se zbláznil

No jo. Ale kam se potom všichni uprchlíci vrtnou, až bude všude místo národní bezpečnosti samá nebezpečnost?

J. Rojšl 22.8.2017 16:47

takhle se umazat už v mládí !

A já jednoduchý člověk si myslel: Mladý, moderní, vzdělaný, sympatický člověk, ten Pelikán...A von nadoraz "loajální" i za cenu, že právo pošle do pr..(pardón) otvoru - to je Roberte hnus - takhle se umazat už v mládí !

L. Novák 22.8.2017 16:50

Re: takhle se umazat už v mládí !

A co tak hrozného provedl, jednoduchý člověče? :-)

M. Vondráček 22.8.2017 16:52

Re: takhle se umazat už v mládí !

Nic , co by od něj člověk neočekával. Udělal ze sebe pitomce :-)

V. Hájková 22.8.2017 17:00

Re: takhle se umazat už v mládí !

To tedy ano! On dává novináři rozhovor a domnívá se, že JEN "" jako občan PELKÁN"" ! To je prostě neuvěřitelné!

A. Trick 22.8.2017 17:03

Re: takhle se umazat už v mládí !

No a co?

Když se Herman sešel s dalaljámou, tak také samozřejmě jako "občan Herman"

R. Brzák 22.8.2017 17:07

Re: takhle se umazat už v mládí !

Když se jako občan sejde Herman s jeho svátostí, není vyzýván k odpovědi na otázky týkající se celé ČR (předpokládejmě, že Dalajlámu spíše dotazuje on an témata duchovní). Když se ministr spravedlnosti vyhýbá odpovědi na témata spojené s jeho resortem skrýváním se za to, že hovoří jako prostý občan, je třeba jej chytit za slovíčko a udělat z něj řadového občana...

A. Trick 22.8.2017 17:16

Re: takhle se umazat už v mládí !

Kern des Pudels spočívá v tom, že Pelikán o sobě říká, že je jen "prostý občan. Herman též o sobě tvrdil, že je jen "prostý občan".

Ministr vystupující veřejně NIKDY NENÍ "prostý občan".

Jeden za 18, druhý za 20-2.

R. Brzák 22.8.2017 17:36

Re: takhle se umazat už v mládí !

Ministr jdoucí například na mši (třeba proto, aby poprosil Boha o dobrou úrodu okurek na jeho zahrádce) se přeci jen může tvářit jako prostý občan více, než ministr odpovídající na otázky novinářům...

A. Trick 22.8.2017 17:41

Re: takhle se umazat už v mládí !

Jenže Herman nešel na mši a měl velký zájem na tom aby se o setkání všichni dozvěděli.

M. Vondráček 22.8.2017 17:09

Re: takhle se umazat už v mládí !

Už zase obvyklá koblihářská výmluva - vždyť oni to dělají také ... takže je vše v pořádku :-)

R. Brzák 22.8.2017 17:03

Re: takhle se umazat už v mládí !

On se samozřejmě nedomnívá, nýbrž velmi dobře ví, jaká je situace a proto se skrývá za své nezpochybnitelné občanství...

V. Hájková 22.8.2017 17:06

Re: takhle se umazat už v mládí !

Přeně tak- neví, jak by se z toho vykecal!

V. Hájková 22.8.2017 17:06

Re: takhle se umazat už v mládí !

Přesně - omluva

A. Trick 22.8.2017 17:17

Re: takhle se umazat už v mládí !

Vy jste se dnes z koblih vyloženě přežral.

R. Brzák 22.8.2017 17:39

Re: takhle se umazat už v mládí !

Pokud reagujete na mne, tak vězte, že jsem výraz "kobliháři" nikdy nepoužil a své odpůrce, například z řad příznivců hnutí ANO či adorantů A.Babiše nikdy jako koblihy nenazývám...

V. Čermák 22.8.2017 17:54

Re: takhle se umazat už v mládí !

Tak vy jste koblihu nikdy nepoužil, no sláva. Asi proto, že ji máte na mozku a brání vám myslet. Myslel jsem, že jste křesťan, ale nazývat Dalajlámu poníženě Svátostí ? A co říká k současné situaci Ťybet? Jaké dává pokyny?

R. Brzák 22.8.2017 18:15

Re: takhle se umazat už v mládí !

Takže budete nadále osobně napadat? Ukončím tuto diskuzi poukazem na to, že nazvu-li někoho Jeho Svátostí, můžu to také myslet ironicky. Netrvdím, že tomu tak je - ale VY zase nevíte, že tomu tak není a jen podle sebe soudíte mne...

L. Kolman 22.8.2017 16:20

Ty vo*e, tady se dějí věci

Včera tady Lazárek jezdil brutálně v autě a zjistil u toho, že země je placatá, dnes zas do Vandase uhodil blesk. Vandas je tak dokonalý bezdrátový vodič, že to uhodilo 300 metrů od něho, ale projelo mu to od bot celým tělem. A vyletělo mu to ušima, při tom mu to trochu štrejchlo mozek. Ale prý jen ten podvěšek, co má vedle hlavního mozku. Smůla byla, že ten podvěšek má stejně velký jako hlavní mozek, jinak ho to minulo bez následků, jenom mu to vyčistilo trubky.

P. Vandas 22.8.2017 16:22

Re: Ty vo*e, tady se dějí věci

Tak nějak si to taky vysvětluji. Jinak to určitě nebylo. :-):-):-)

D. Green 22.8.2017 16:32

Re: Ty vo*e, tady se dějí věci

Boží, vy jste vtipný, jako osina v prdeli.

L. Kolman 22.8.2017 16:35

Re: Ty vo*e, tady se dějí věci

Tak vtipnou osinu v prdeli jsem ještě neměl. To bude nejspíš vaše krajová zvyklost. Už jste ji tam měl mockrát?

D. Green 22.8.2017 16:41

Re: Ty vo*e, tady se dějí věci

Omlouvám se pane kreténe. Howgh!

Do not feed the trolls.

http://jdem.cz/b8tse9

M. Vondráček 22.8.2017 16:48

Re: Ty vo*e, tady se dějí věci

Lazárek jezdil předevčírem , do Vandase blesk uhodil někdy v minulém století atd . A tak je to u Vás se vším, plácáte nesmysly :-)

V. Hájková 22.8.2017 16:12

Tak jak pane předsedo vlády:-))

tragi - komedie začíná : To pane máme ministra spravedlnosti :-))))))- to tu ještě nebylo!

UŽASNÉ VIDEO -

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/ministr-pelikan-rozpoutal-kvuli-babisovi-novou-aferu-36081?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

A to je jenom start zaměstnancu AGROFERTU - toho času ministra a šéfíka sněmovny ! Jsem si jistá, že zažijem daleko lepší představení! :-)))) máme se naco těšit!

P. Vandas 22.8.2017 16:17

Re: Tak jak pane předsedo vlády:-))

Co plašíte? Vždyť to co říká vidí každý. Až na Vás. :-):-):-)

V. Hájková 22.8.2017 16:29

Re: Tak jak pane předsedo vlády:-))

Moc se mně líbilo, jak kroutil jako had! Bureš si nevybral právě nejlepší zaměstnance / právníky:-))))))))))))))))))))