19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Hledání východiska

Odchod Jana Kněžínka a jeho výměna za Marii Benešovou bezprostředně v době, kdy policie předává spis Čapího hnízda státnímu zastupitelství, to je jeden z hloupějších tahů premiéra Andreje Babiše.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Neveselý 23.4.2019 22:39

Už chrní...

.

J. Novotny 23.4.2019 22:24

Pak už jen přijela policie s kriminalisty, společně místo ohledali a odvezli mě do nemocnice na rentgen, protože se mi udělalo trochu nevolno. Navíc mi tam zašili řeznou ránu na zádech, jejíž původ si vlastně ani nepamatuji. Jestli to byla sklenička, lahev nebo nůž – těžko říct.

Takže motiv je asi ten, že mě tam viděli, znali mé politické názory, něco se popilo a pak se na mě vrhli. Otázkou je, co bylo primární, jestli ta politika, nebo rasa – uvidíme, jak to policie prošetří.

J. Schořík 23.4.2019 22:26

Re:

A vy tam vidíte těch pár chlápků s nožem? Kde jsou?

A motiv odhaduje nejspíš správně, dostal po hubě bez zjevného důvodu, žádný osobní spor, nic.

S. Lazárek 23.4.2019 22:31

Re:

Dostal do tlamy prostě proto, protože tam zrovna nebyl žádnej jinej negr, buzík, muslim, havloid nebo tak něco jinýho strašnýho k zulíbání.

P. Jirkovský 23.4.2019 22:34

Re:

Že už se na ně nevy.... Holt maj zábavu, budou vymejšlet jak to bylo, hledat důvody proč je dobře takový pololidi mlátit, že se vlastně nic moc nestalo, že tam neměl jezdit atd. atd. Ducha ty jejich "teorie" nemaj, za dva dny je to pustí a vydaj se jinou, stejně blbou cestou.

I. Kellner 23.4.2019 22:50

Re:

Panu doktorovi se nestane vůbec nic.

Zase pecháček, trdlo snaživé.

J. Schořík 23.4.2019 22:52

Re:

Uvidíme. Pokud mu to projde, bude to velmi inspirativní. třeba tady bude skutečně obdoba té německé Antify, když to bude teda v pořádku..

P. Jirkovský 23.4.2019 22:53

Re:

Ach bóže, zase nudný, upocený. A já pořád čekám, kdy příjdou ty pravý humory ... Asi čekám marně, že jo. Komu není dáno ....

H. Omar 23.4.2019 22:32

Re:

Dvě nalitá hovádka si hrála na SPD. Co na tom dál rozebírat...

R. Brzák 23.4.2019 22:35

Re:

bohužel, vypadá to přesně tak. Je to tady ode mně kousek a tak pociťuji malinko studu. Je fakt, že to byla taková ta přiblblá opilecká strkanice - ale vzhledem k tomu, že jde o výpad vůči volenému zástupci občanů (jakkoliv TOPáky vůbec nemusím), bude dobře, když se věc prošetří s maximální přísností. Protože jinak se zase nějaký jiný výpitek do toho někde jinde opře - a dopadne to špatně...

V. Hájková 23.4.2019 22:48

Re:

Jste si jistý, že to byla je opilecká strkanice?????????? JÁ TEDY ANI NÁHODOU !

R. Brzák 23.4.2019 22:53

Re:

nejsem si jistý ničím, čeho se nezúčastním (a ani to není stoprocentní). ALE Vypadá to tak, že se dva ožralí idioti rozhodli vyškolit popíjejícího jim nemilého politika - a při té akci se následně v místě motalo cca 8 lidí, snažících se je odtrhnout, či Ferimu natrhnout ústa... pro mně typická opilecká strkaníce - kterou nijak nehájím, mám k tomu odpor.

M. Prokop 23.4.2019 22:50

Re:

Asi tak, jo.

J. Novotny 23.4.2019 22:33

Re:

"a pak se na mě vrhli." vyjadřuje tím že byl napaden více lidmi, nebo ne?

Už v prvních příspěvcích tam měl fotky a to, že mu musela být ošetřena řezná rána u jejíž vzniku spekuluje o noži.

Jestli se s ním někdo strkal a vlepil mu facku v pořádku není, ale co z toho dělá Feri je hnus - a způsob, jakým to živí v médiích a vytváří tlak na závažnou trestněprávní kvalifikaci. Pořadatel to shrnul jasně, že kvůli takové kravině se policie u nich nevolá.

J. Schořík 23.4.2019 22:35

Re:

Ten týpek mu naložil pěstmi. To je sakra rozdíl. A bez strkačky. To byste snad mohl pochopit i Vy.

J. Novotny 23.4.2019 22:40

Re:

Chápu toho tolik, že ve Vašem popisu událostí by Feri vypadal jinak. Je možné, že to Feri tak osobně vnímal, ale je silně nepravděpodobné, že by rány pěstí, v tom počtu, které Feri zmiňuje od dvou lidí fyzicky disponovaných lidí se zábranami sníženými alkoholem a které by vedly k nevolnosti, nezanechaly stopy.

J. Schořík 23.4.2019 22:43

Re:

Třeba se slušně bránil (kryl si hlavu).. A v tomhle bodě, tedy popisu není zatím žádný spor. Chlapík přišel a začal ho mlůátit pěstmi.. Jen jeho otec říká že padla facka..

Krev v hubě Feri měl.

J. Václavíková 23.4.2019 22:43

Re:

Tu ránu na zádech si zjevně přivodil sugescí. A zakrvácený obličej taktéž.

J. Novotny 23.4.2019 22:48

Re:

Zakrvácený obličej jsem neviděl, následky rány pěstí vypadají hodně jinak, záda si rozřízl o parapet.

Jasně frajer by měl dostat pokutu, prospěšné práci, či tak něco, ale Feri ho chce dostat natvrdo sedět. A té verzi "zničehonic", to taky nebude jen tak.

J. Schořík 23.4.2019 22:51

Re:

Buď lže a nebo ne. Já mu věřím, Vy ne.

Pokud ho napadli bez nějakého pochopitelného osobního důvodu - a to není to že je divnej/černej/pravdoláskař/má blbý názory - tak je odsoudí. Stejkně to budou nanejvýš podmínky.

J. Václavíková 23.4.2019 22:51

Re:

A můžete mi prozradit, jakým způsobem si ta záda o parapet rozřízl, pokud na něj nebyl těmi pěstmi dost prudce odhozen?

To, jestli bude sedět, závisí na chtění Feriho?

J. Novotny 23.4.2019 22:57

Re:

To se zeptejte Feriho, zjevně si to nepamatuje, nebo se mu nehodilo si to pamatovat.

Mediální tlak přirozeně celou věc ovlivňuje. A tam do toho šel Feri naplno.

P. Jirkovský 23.4.2019 22:44

Re:

Pane Novotný, kolik jste absolvoval skutečnšjch hospodskejch rvaček? Teda takovejch, kde se neprali profíci.

J. Novotny 23.4.2019 22:50

Re:

Se mnou se nikdo nepere, ale co jsem viděl tak akorát strkačky, a jednou to šlo na podmínku, když ten srab neustál, že prohrál a vymyslel si úraz.

J. Novotny 23.4.2019 22:51

Re:

A v drtivé většině se to chodilo řešit ven.

P. Jirkovský 23.4.2019 23:07

Re:

Myslel jsem si to. Takže a) odehrálo se to venku, b) pokud někdo není boxer nebo talent od pánaboha, pěstí vám hlavu neurazí, těch pár prvních ran, co ze sebe vydá na jedno nadechnutí, většinou nestojí za nic. Svalovci z fitka většinou jsou pomalí (jako ten mladej útočník na fotce), takže sice maj sílu, ale rána do obličeje má za následek jen druhotný otoky, pokud to jde na zuby, tak krvácivé poranění vnitřní tváře, maximálně uvolněný zuby. Stačí prostej instinktivní kryt a rány je možný pochytat. Problém je ale v samotným faktu napadení, tedy v tom, kdo byl agresor, a dokonce ani nezáleží na tom, zda byl útok verbálně podněcován (jak psal Pepé dříve). Záleží na tom, čím byl útok motivován. Tady nešlo o strkanici, ale útok na osobní integritu a důstojnost člověka.

V. Čermák 23.4.2019 22:33

Re:

Schořík A, zase blbnete? Bez důvodu? Je to přece Známý Debil, že? To je ten Důvod. S tím přece musí Politik počítat. Může se ovšem Chlapsky bránit, zejména je-li to v hospodě, že? Navíc je mladý a od práce Odpočatý. Myslím, že do toho ty "Vlastence" nezatáhnete, ani kdybyste se podělal....

J. Schořík 23.4.2019 22:35

Re:

Od Vás jasné. Jste "slušný člověk".

V. Čermák 23.4.2019 22:39

Re:

Velmi Slušný, Kalouskův Socane....

J. Schořík 23.4.2019 22:40

Re:

Nene. Brněnský "slušný člověk".. :)