18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Hlavu na špalek

Stěhování z Downing st. 10 nabídla Theresa May poslancům výměnou za schválení rozvodové smlouvy s EU. Vytýkají této dámě slabé vůdcovství. Nuže, slabý vůdce se pozná podle toho, že přijde silný vůdce a toho slabého vyhodí. To se nestalo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Omar 28.3.2019 13:31

Re: První průzkum po vyloučení Klause juniora

Pl takže je to pravda, lež, nebo míchanina?

D. Šimáček 28.3.2019 13:07

no Mayová byla proti Brexitu

a je to na výsledku jednání znát :-)

J. Franke 28.3.2019 13:04

Vymyslel jsem nový volební model

Vyzkouším jej na volbách do evropského parlamentu. Usoudil jsem, že těch pár let, co zde ještě budu otravovat, nestojí za rozčilování a přemýšlení, komu to hodit. Dám na své děti a lístek vylosuji z jejich preferencí. Abych měl větší portfolio, přiberu i snachu a zetě a také téměř šestnáctiletého vnuka, který sám volit nemůže, nicméně obecné dění jej velmi zajímá. Do osudí dám lístky s napsanými čísly partají, které každý z nich preferuje a z oněch pěti vylosuji jeden, který pak bude volbou mojí.

Přece jim nebudu kazit budoucnost, tak ať si za to mohou sami...

J. Václavíková 28.3.2019 13:11

Re: Vymyslel jsem nový volební model

Výborný nápad!

R. John 28.3.2019 13:16

Na to přišel Vobr....

... nechává hlasovat Oldu...prej má čtyři nohy s ocáskem navíc... takže ví, co a jak.. A co říkáš té min. Novákové ?... to je co ?.. takhle nekolaboroval snad ani Husák..:-)

J. Václavíková 28.3.2019 13:52

Re: Na to přišel Vobr....

Ohne sranda, fakt jsem si nemyslela, že je až tak pitomá, jak předvádí.

R. John 28.3.2019 14:16

Vychytralá a podlézavá...

...přesně pasuje do ANO... viz třeba ty jejich hejtmanky... jedna se před vejpitkou ""skláněla, před jeho moudrostí"... fakt jsem se málem poblil... omlouvám se za expresivní výraz... ale nemám jiných slov...

J. Havelka 28.3.2019 13:14

Re: Vymyslel jsem nový volební model

Taky jsem zkusil a budu volit : Queen!

K. Němec 28.3.2019 13:32

Re: Vymyslel jsem nový volební model

Ale jděte pane Franke. Posledně jste taky vymyslel jak volit a nakonec jste to postupně upravil tak, že jste volil jak Vám srdce velelo. :-)

J. Franke 28.3.2019 14:01

Re: Vymyslel jsem nový volební model

Nene, do sněmovny jsem volil tajně z dvou kandidátek, do senátu jen první kolo ze tří, pak už to pro mne nemělo smysl a v obecních volbách zbyla jen jedna pro mne přijatelná a beztak mě naštvali s koalicí s ANO...

J. Schořík 28.3.2019 13:35

Re: Vymyslel jsem nový volební model

A proč to nedáte tomu vnukovi? A máte pořešeno. Ať vybere :).

M. Moravcová 28.3.2019 13:39

Re: Vymyslel jsem nový volební model

Trochu připepřit, přisolit a volební gulášek bude stoprocentní :-)

K. Berka 28.3.2019 12:53

Laďa Větvička tomu nasadil korunu

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=706761

J. Franke 28.3.2019 13:05

Re: Laďa Větvička tomu nasadil korunu

Přijde mi to ujeté. Inu Větvička.

K. Berka 28.3.2019 13:07

Re: Laďa Větvička tomu nasadil korunu

Parodie je vždy ujetá.

F. Doušek 28.3.2019 12:44

Přijde mi to přímo skandální. 16 let se soudí a

odvolává, k tomu mu běží 50% soudcovského platu. Za účast na podvodech dostal "soudce" Berka jen 7 let, a zase se bude dovolávat.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/soud-vyzval-soudce-berku-k-nastupu-do-vezeni-ma-si-odsedet-sedm-let-69238?dop-ab-variant=4&seq-no=1&source=hp

J. Franke 28.3.2019 12:52

Re: Přijde mi to přímo skandální. 16 let se soudí a

Je to tak asi nastavené a navíc k tomu má sám vzdělání a nemusí utrácet za advokáta jako Rath... 14. května 2012 jej z penězi zadrželi a furt nesedí!

J. Franke 28.3.2019 12:53

Re: Přijde mi to přímo skandální. 16 let se soudí a

Tedy ten socanský hajzl.

A. Trick 28.3.2019 12:54

Re: Přijde mi to přímo skandální. 16 let se soudí a

Není to jediný takový soudce.

J. Havelka 28.3.2019 13:06

Re: Přijde mi to přímo skandální. 16 let se soudí a

Radši mám hokejový nebo fotbalový.

J. Havelka 28.3.2019 11:58

sice teroristé a únosci ale:

Uprchlíci tvrdí, že v Libyi čelí bití, znásilňování a prodeji do otroctví. Humanitární nevládní organizace Mediterranea Saving Lives soudí, že „žádný stát nemůže vyhostit nebo vrátit uprchlíky do zemí, kde jsou ohroženy jejich životy a svoboda“. Vrátit běžence by podle ní byl „nejenom zločin, ale i nehumánní čin“. „Tato loď by měla být okamžitě poslána do bezpečného přístavu v nějaké evropské zemi, kde budou lidská práva těch lidí zajištěna. Nemůže se s nimi jednat jako s piráty nebo zločinci, ale jako s lidmi hledajícími azyl a prchajícími před peklem libyjských táborů,“ sdělila tato organizace.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/lod-kterou-unesli-uprchlici-doplula-do-maltskeho-pristavu.A190328_081507_ln_zahranici_ele

F. Doušek 28.3.2019 12:00

Re: sice teroristé a únosci ale:

Kytku a čistý spodky každýmu!

J. Kanioková 28.3.2019 12:32

Re: sice teroristé a únosci ale:

Připravuje se na nová karavana migrantů do západní Evropy: začnou desítky tisíc lidí - https://888.hu/article-ujabb-migranskaravan-keszulodik-nyugat-europa-fele-tizezrek-akarnak-elindulni

Výzkumný ústav pro migraci ve čtvrtek zveřejnil svou poslední analýzu, v níž uvedl, že v nadcházejících týdnech se mohou do Německa přestěhovat až desítky tisíc syrských imigrantů. Migranti jsou v současné době v Řecku a Turecku a jen čekají, až se dostanou do západní Evropy...

Orbán: „Musíme jednat nyní v oblasti migrace a ochrany hranic“ - https://twitter.com/V_of_Europe/status/1109919432686604288

Plánovaný termín odjezdu je 5. dubna 2019.

F. Doušek 28.3.2019 12:46

Re: sice teroristé a únosci ale:

Ono se v Syrii stále útočí na civilní obyvatelstvo?

V. Novák 28.3.2019 12:51

Re: sice teroristé a únosci ale:

Už jenom IS a USA - a to se nepočítá...

M. Prokop 28.3.2019 12:59

Re: sice teroristé a únosci ale:

IS už není a USA tam mají lidí pět a půl. Takže zůstávají útoční a vyháněcí stálice, Asad a Rusáci.

V. Novák 28.3.2019 13:46

Re: sice teroristé a únosci ale:

IS a jiných teroristů je v Sýrii dost a dost, hlavně velitelů, které amíci evakuovali. A USA tam má dost zbraní.

Na vládní území se uprchlíci vracejí, ale nemají tam většinou kam jít - a USA vyhrožují zemím, které budou pomáhat s obnovou jinde než u teroristů.

F. Šimek 28.3.2019 12:57

Re: sice teroristé a únosci ale:

jediná možnost : na Hlubokou, nebo na Orlík ! Kharl je rád ubytuje. Nejsou to piráti, ale šikovný zedníci a obráběči kovů. Moc by se hodili.....!!!

:-)))

J. Franke 28.3.2019 13:06

Re: sice teroristé a únosci ale:

Orlík? Tak ty bys je, Franto, házel v sudech do přehrady???

A. Trick 28.3.2019 12:57

Re: sice teroristé a únosci ale:

Doufám, že v tom spěchu si nezapomněli mobil a kreditku. Toho bych se obával.