19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Hlas rozumu od lidovců

Zchlaďte hlavy, tak zní stanovisko lidovců, jak vyplynulo z úterního jednání jejich předáků. Lidovci vyzývají prezidenta, aby odložil státní návštěvu do Číny a řešil krizi. Je to návrh legitimní, rozumný a nesplnitelný. Prezident si zakládá na tom, že krizi bude rozdmychávat, podporovat a násobit

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 10.5.2017 8:25

Boží dílo ?....

... prej ty záměry ruky boží a prognostického ústavu jsou nevyzpytatelné...

P. Hlosta 10.5.2017 7:49

Ta negace Babiše a Zemana je jen písek do očí pře volbama!

Nenechme si namluvit, že do voleb je podstatná současná negace jak Babiše, tak Zemana! Je to finta na občany, aby dali hlasy zase těm, co tu moc nad nimi už měli. Všímejte si, jak nekonstruktivní jsou programy do příštího vládního období. Zase jen hesla a plané sliby. Tedy pokud vůbec kdo ze stran svůj vládní program v předvolební taškařici zdůrazňuje a vysvětluje. Po volbách si každý s každým zase padne kolem krku, jen když bude u vládní moci. Vzpomeňme si na Topolánek vers. Paroubek a jak si potom zašli do hospody spolu pokecat u piva a občané nevěděli dříve, jestli mají házet vajíčka, nebo už radši šutry na ně. Podívejte na Nečase, jak ten si i do Číny zajel, ač matka ODS Němcová tak brojila proti Zemanovi, že s Čínou má kamarádkšeft a jaký byl před tím se Zemanem. Vzpomeňte na "mobilizaci proti levici" od Klause a po volbách na oposmlouvu! Tam je ukázka potřeby rozeštvat občany a pak jim nakonec vládnout!

Nikomu nevnucuji koho volit, ani právo nevolit mu neberu. Jen bych rád, aby konečně občané začali méně prožívat ty věčné "skandály", co jsou jen účelově vytvořené a aby se radši každý zajímal, co mu kdo nabízí ve způsobu vládnutí nad ním. Skutečně, je pro nás občany až tak důležité jestli teď zrovna Babiš, nebo Zeman? Já myslím, že nejdůležitější je program budoucích vládců nad námi! Pamatujte, že ČSSD zoufale teče do bot a jak získat zpátky pro sebe hlasy?!

R. John 10.5.2017 7:59

Tak prográmek bych měl...

.. velkej bejčák a malej dvoreček... to by byla drezůra...

V. Heidlerová 10.5.2017 8:24

Re: Tak prográmek bych měl...

Na koho? Zeman už se sotva vleče, ten už sportovní výkon nepodá, možná Babiš by ještě prokloul. Ale špatný nápad to není.

R. John 10.5.2017 8:32

Bych ho rozchodil... simulanta...

... běhal by skotačivě jak kůzlátko...jen chtít...:-)

J. Anděl 10.5.2017 8:04

Re: Ta negace Babiše a Zemana je jen písek do očí pře volbama!

Ano, méně je prožívat je vhodné. Leč nereálné. Demonstrace už se prý chystá. Je to jen vhodné sousto do pranice. To zas bude keců o kavárně.

J. Anděl 10.5.2017 8:06

Re: Ta negace Babiše a Zemana je jen písek do očí pře volbama!

Účast na demonstraci proti Zemanovi => jeden volební hlas vzdoru pro Zemana.

V. Klepetko 10.5.2017 8:15

Re: Ta negace Babiše a Zemana je jen písek do očí pře volbama!

V čele rozvášněných davů půjde M.C. Putna? :-) Chovancovy Lidové ozbrojené dobrovolnické sbory jsou již v pohotovosti? Beneš je na tom zdravotně už opravdu blbě? :-))

J. Anděl 10.5.2017 8:51

Re: Ta negace Babiše a Zemana je jen písek do očí pře volbama!

Ještě kdyby tak :-).

Už těch demonstrací proti Zemanovi pár bylo. Divil bych se, kdyby tentokrát měla zásadně jiný ohlas.

J. Anděl 10.5.2017 9:25

Re: Ta negace Babiše a Zemana je jen písek do očí pře volbama!

Tak přesně to bude a je :-). Jsou vzhůru všichni, jež hlad hnět. Již není cesty zpět. Zakrátko budem smět jen k zítřkům hrdě spět.

Toť pár mých ranních vět a jdu něco dělat :)

P. Hlosta 10.5.2017 8:11

Re: Ta negace Babiše a Zemana je jen písek do očí pře volbama!

Koho nechci u moci je vlastně nepodstatné. Těch je hromada. Podstatné je koho CHCI! Na to by měl každý myslet a informace o takovém si sbírat.

J. Dvorská 10.5.2017 7:45

prezident

Je jediné možné : Prezident Zeman a Masox-Bureš-Babiš ať již jdou do .....!

P. Zinga 10.5.2017 8:03

Re: prezident

Do Vaší, madam, do Vaší, široká bude dost.

J. Vobr 10.5.2017 7:39

TAK MI ŘEKNĚTÉ, CO TO JÉ ???

Proč se Sobotka tak zavile brání vypovězení koaliční smlouvy ???

____________________________________________

No, cooo ???

I. Břízová 10.5.2017 7:45

Re: TAK MI ŘEKNĚTÉ, CO TO JÉ ???

A proč se vůbec všichni brání?!

M. Šejna 10.5.2017 7:46

Re: TAK MI ŘEKNĚTÉ, CO TO JÉ ???

protože by tím Sobotka urychlil ukončení své politické kariery. Sobotka to totálně minulý týden posr@l. Teď mu už jde jen o to, zda skončí na "smetišti politických dějin" hned, nebo až na podzim.

R. John 10.5.2017 7:52

Nazdááár....

..tak ta mladá Lepenka končí... prej je lepší nechat si prášit kožich, než se nechat nakopnout ve volbách do pudele... Tyhle mladý nic nevydržej..to mě řekni ty stará halapartno, kdo ponese tu krásnou národní myšléénku k oltáři vlasti ?...Kdo zvedne pochodeń svobody ?.. jsme v hajzlu starej brachu... otroctví a poroba v EU nás čeká...

V. Klepetko 10.5.2017 8:01

Re: Nazdááár....

"Nás"? Bratře, ateistům otroctví nehrozí, jste příliš optimistický:)))

V. Klepetko 10.5.2017 7:56

Re: TAK MI ŘEKNĚTÉ, CO TO JÉ ???

Nebrání. Naopak to vypovězení provokuje. Jen chce, aby ji vypověděl Babiš :-))))

A Zeman se asi mylně domnívá, ze Sobotka nemá ve Sněmovně vyjednanou dočasnou protibabišovskou většinu, jinak by o tom vypovězení koaliční smlouvy (Zeman) vůbec nemluvil :-)

P. Zinga 10.5.2017 8:06

Re: TAK MI ŘEKNĚTÉ, CO TO JÉ ???

Právě, že ví, co má ten hajzl za lubem

J. Franke 10.5.2017 8:21

Re: TAK MI ŘEKNĚTÉ, CO TO JÉ ???

Zavilí šakali...

J. Pražák 10.5.2017 7:34

Alespoň zeman má trochu rozumu

Na rozdíl od většiny poslanců. Po odvolání Babiše v rozporu koaliční smlouvy se Anonisté mohou vzepřít a odmítat všechny Sobotkovy pokusy o složení nové vlády. Zeman také jmenuje premiéra. Kterého by zvolil, když by se nedala použít stávající koalice z důvodu porušení koaliční smlouvy?

I. Břízová 10.5.2017 7:47

Re: Alespoň zeman má trochu rozumu

No a myslíte, že by to byl velký rozdíl od toho, co se děje nyní?

J. Pražák 10.5.2017 8:09

Re: Alespoň zeman má trochu rozumu

Myslíte, že kdyby nebyla žádná vláda, tak by nemohla tolik škodit? :-)

V. Klepetko 10.5.2017 7:34

"Černý vzadu"....

Už vidím ty reakce v Britských Listech... "Xenofobní rasismus na Psu!". Skandál! Mělo by se psát - "Ten vzadu s barevným pozadím" :-)))))))))))))))

I. Schlägel 10.5.2017 7:29

¨Zeman s Babišem jsou dávno spojeni.

Kdyby ne, ANO postaví jako stávající nejsilnější strana svého prezidentského kandidáta. Sobotka rozpoutal nekorektní předvolební kampaň? Aha, tak to asi neměl dělat vůbec nic a měl sledovat Babiše, jak řádí coby černá ruka. Navíc, pokud by Zeman nedostal svou příležitost hrát si s ústavou v těchto dnech, dostal by ji kdykoliv poté. On takový je a bude, jinak to neumí.

P. Smatlak 10.5.2017 9:16

Re: ¨Zeman s Babišem jsou dávno spojeni.

Vždy jsem si myslel,že na tomto serveru píší normálně myslící občané a je to jiné než na Novinkách, ale nyní zjišťuji,že je to stejné ,ne li horší.Ti zadkolezci pro Zemana a Babiše už se vetřeli všude.Ale co se divím tady vždy lidé ,ač si to nepřiopouštšjí byli udavači a podrazáci a proto se není čemu divit,že obhajují pindíka STB Babiše a narcise a nadčlověka Zemana,pro kterého jsou všichni co mají jiný názor povl .Ale povl je ne v podstatě ale fakticky Zeman a to je paradoxně president a o Babišovi raději pomlčéím.Takže závěrem, začněte vy někteří pisatelé myslet mozkovým a ne pohlavniím orgánem .A mě nevadí,že má každý svůj názor ale pokud je těch názorů na hranici rozumu,slušnosti,morálky ahlavně absence skutečného myšlení tolik, tak mě to ne že znepokojuje ale přímo a víte asi co.A je to zapřičiněno tím co vidíme a podle toho se chováme a jednáme a Babiš nebo Zeman jsou pro to jasným příkladem a vzorkem.Ale snad ještě nemáme většina tak vymyté mozky těmito pány,že ještě dovedeme uvažovat jako lidé a ne jako zmanipulovaní pitomci.

V. Klepetko 10.5.2017 7:28

Caligula

Není v čele Senátu Sobotkův kůň?! :-)))))))))))))

J. Kohoutek 10.5.2017 7:26

Zeman nemá důvod konat.

Jestliže podle jiné smlouvy (koaliční), odvolání ministra nepřipadá v úvahu, není třeba aby se tím president zabýval. Jedná se jen o neschválený krok zoufalého Sobotky.

J. Fridrich 10.5.2017 7:19

To je svévole ( jak říká jeden " právník " z Karlovy

To je svévole ( jak říká jeden " právník " z Karlovy University ), když president republiky vyžaduje dodržování zákonů v naší zemi ? Díky koaliční smlouvě tady Bohoušek skoro 4 roky vládne a nyní se tato smlouva nemusí dodržovat ?

Zemana vůbec nemusím, ale v tomto sporu s Bohouškem jsem na jeho straně - to co on předvádí poslední týden nemá obdobu..