19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Fraška je také kultura

Jiřího Fajta vyhodili z N8rodní galerie kvůli údajným finančním machinacím a teď mu tam nabízejí místo finančního ředitele. Scénka z grotesky? Ne, to je naše aktuální politika.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Kolář 13.5.2019 17:32

Re: Jiří Ovčáček a Mikuláš Minář

Dneska se chystám, snad to stihnu ... Fofry ..

J. Matuška 13.5.2019 17:35

Re: Jiří Ovčáček a Mikuláš Minář

Jiří Ovčáček je profík. Držím mu palce!

V. Hájková 13.5.2019 17:45

Re: Jiří Ovčáček a Mikuláš Minář

Pokud toto myslíte vážně- pak jste neskutečný magor!

J. Matuška 13.5.2019 17:52

Re: Jiří Ovčáček a Mikuláš Minář

Paní Hájková, nevím, čím to je, ale i nadávka magor od vás mě nevadí. Zdravím, aktivistko. Už jsem vám psal, že jste mi milejší, než ti lhostejní.

J. Kozák 13.5.2019 18:02

Re: Jiří Ovčáček a Mikuláš Minář

Proč neskutečný? Magor to samozřejmě je, ale skutečný.

M. Prokop 13.5.2019 18:13

Re: Jiří Ovčáček a Mikuláš Minář

Proč ne? Pokud se někdo vyučí v Halo novinách, tak zaručeně profík je. Zeman by přece nenechal lhát a mlžit nějakého amatéra.

V. Čermák 13.5.2019 18:18

Re: Jiří Ovčáček a Mikuláš Minář

No jo. Jakýsi Minář, Hrdina Okamžiku zažívá svých 5 minut slávy. Řekl, že odpor Sílí, Ovčáček řekl, že je organizován a Po volbách zeslábne. Kdopak asi bude mít Pravdu v této prognóze?

J. Vobr 13.5.2019 17:02

ZEO-ušku letíte na ty žluté vesty ???

Je třeba odjebat Macrona !!!

:-)))

F. Doušek 13.5.2019 16:19

"bloger" Jyrka Paroubek na idnes.cz

lže až se mu od huby práší. Tentokrát o svém bývalém soukmenovci Petru Wolfovi, t.č. na útěku. Že prý se stal po krátké době členství ve straně poslancem a nakonec se z něj vyklubal produkt zkorumpované politiky ODS.

Wolf byl v ČSSD od r. 2002 a bylo to za předsedy Paroubka, kdy se stal poslancem. Peníze zpronevěřil v letech 2005-2007, tedy i v době, kdy byl poslancem ČSSD. Když to na něj prasklo, začal podporovat opozici.

J. Matuška 13.5.2019 16:06

Už dost!

Projev, který ustřihli na akci Petra Bystroně: Německo, migranti, islám

11. května promluvil novinář Milo Yiannopoulos k poslancům AfD a CDU, novinářům a bloggerům alternativních médií v Berlíně o svobodách tisku a islámu. Přednáška měla původně proběhnout v německém parlamentu, ale po stížnostech musela být přesunuta. Server YouTube po deseti minutách přerušil přenos z projevu, protože se prý jednalo o nenávistný projev a zahájil sankce proti těm, kdo projev vysílali. Setkání pomáhal také organizovat Petr Bystroň z AfD. A Yiannopoulos se skutečně opřel do všeho: médií, EU, politické korektnosti...

... Antifa je prostě a jednoduše ozbrojená složka médií a na rozdíl od fašistů chtějí mít kontrolu nad tím, co si myslíte a říkáte. A také na rozdíl od fašistů na vás zaútočí, když nebudete spolupracovat. I na vaše rodiny. Stačí jedna stará panna v novinách, která vás označí za nacistu a Antifa má svolení vás umlátit.

... Diktátoři neznají nic horšího než smích, který nemohou ovládnout.

J. Matuška 13.5.2019 16:48

Re: Už dost!

Zájemci si mohou celý projev najít na ParlamentníchListech.cz. Je to ale síla...

S. Netzer 13.5.2019 17:00

Re: Už dost!

Voldemort nakonec podlehne pravdě a lásce, zeolite, a stejně to tak bude se všemi kterým patří vaše přízeň, amerikanofile.

J. Matuška 13.5.2019 17:39

Re: Už dost!

Madam Netzer, z vás přímo ta láska kape, jste velkou bojovnicí proti Pánovi Zla. Chodíte do kostela?

F. Doušek 13.5.2019 16:03

Slyšel jsem že se pražáci zase srocují

před Aeroflotem na Václaváku. Ale asi to bude kec když pan Matuška je tady.

I když to výročí je takové pěkně půlkulaťoučké.... no uvidíme.

V. Novák 13.5.2019 17:02

Re: Slyšel jsem že se pražáci zase srocují

To byla přece provokace StB, jak ví každý, kdo má prst na tepu doby!

Nebo aspoň čte Týden...

H. Omar 13.5.2019 17:05

Re: Slyšel jsem že se pražáci zase srocují

Novák ví fffšeechno. :)))

V. Novák 13.5.2019 17:07

Re: Slyšel jsem že se pražáci zase srocují

Snad nebude Homarys tvrdit, že to bylo spontánní?!?

Červená Karkulka mu to sdělila?

H. Omar 13.5.2019 17:13

Re: Slyšel jsem že se pražáci zase srocují

Ale ťuntilivanťili...

J. Matuška 13.5.2019 14:42

Dávejte pozor!

Ondřej Hejma o akcích proti Babišovi a „režimu“ EU: Celé je to jinak

Zpěvák Ondřej Hejma se v pořadu Podtrženo, sečteno moderátora Luboše Xavera Veselého rozhodl okomentovat, co podstatného se dělo v minulých dnech. Mimo jiné se vyjádřil k Evropské unii, kdy podle něj u nás nevládne ani Andrej Babiš či Miloš Zeman, ale vládne tu Brusel. „Svou suverenitu jsme ztratili v Lisabonské smlouvě,“ sdělil.

Úvodem se Hejma vyjádřil k demonstracím proti Marii Benešové a jejímu postu ministryně spravedlnosti. „To je takový nešvar, co se nám tady rozšířil. Je to celorepublikové hnutí, jsou pěkně zorganizovaní. Já myslím, že tady nejde o Marii Benešovou, tady nejde o justici, jde spíš o to svrhnout Andreje Babiše. Ale hlavně je to o těch evropských volbách. Aspoň v té Praze jsem to tak vnímal. Mluví tam zástupci Pirátů, STANu, ODSky, i Dolínek z ČSSD přišel a zaprotestoval proti vlastní vládě,“ nechal se slyšet Hejma. Podle jeho slov jde skutečně o mítink před evropskými volbami. „Jak by jinak dostali 20 tisíc na Staromák s nějakým eurotématem. Stačí říct Babiš do tepláků a lidi přijdou,“ zmínil Hejma. ParlamentníListy.cz

M. Němec 13.5.2019 14:46

Re: Dávejte pozor!

Agent Hejma analyzuje,

StB paralyzuje.

M. Němec 13.5.2019 15:08

Re: Dávejte pozor!

Hlavně Hejma, ty vole, by se jim to žvanění na těch demonstracích mělo zatrhnout.

Poslat tam čerty, ať to rozeženou.

To je vůl, panebože.

H. Omar 13.5.2019 14:46

Re: Dávejte pozor!

Tak to vás tam dostalo? :)

M. Kolář 13.5.2019 14:50

Re: Dávejte pozor!

Proč se paktujete s estébáky ? Přeskočilo vám ?

M. Varadinková 13.5.2019 15:45

Re: Dávejte pozor!

Zato Vy se pouze nepaktujete s kádrováky, protože Vy jste kádrovák.

Hejma má pravdu. Nebo snad máte nějaké věcné argumenty proti tomu, co říká?

H. Omar 13.5.2019 17:16

Re: Dávejte pozor!

Říká kádrovačka od krav. :)))

K. Janyška 13.5.2019 15:00

Re: Dávejte pozor!

Agent Stb proti svému kolegovi z STB ? To mi nepasuje... Dzp.

F. Doušek 13.5.2019 15:12

Re: Dávejte pozor!

Naopak.

K. Janyška 13.5.2019 15:33

Re: Dávejte pozor!

Aha, tak ten druhý proti tomu prvnímu ? Dzp.

F. Doušek 13.5.2019 15:35

Re: Dávejte pozor!

Zase vedle. Ten druhý za toho prvního.

K. Janyška 13.5.2019 15:45

Re: Dávejte pozor!

Aha, to je ale všechno totéž... Dzp.