3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Fakta a fikce

Masová vražda, k níž došlo na ukrajinském nebi, vyvolává propagandistický ohňostroj. Valí se na nás fantaskní obrazy, v nichž nechybí vize letadla s předem mrtvými pasažéry.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 20.7.2014 15:52

Re: Tam v té Gaze

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Palestinian_rocket_attacks_on_Israel,_2014

Čest!

J. Boleslav 20.7.2014 15:53

Re: Tam v té Gaze

Běženci bez vlasti, podobně jako byli relativně donedávna židé. Kdyby nezačali střílet na židy rakety a nesnažili se je zahnat vygumovat z map, nemuseli tam židé vojensky vtrhnout. Dokážete aspoň přibližně pochopit kauzalitu?

J. Láníček 20.7.2014 15:56

Re: Tam v té Gaze

A za to židovské běženectví můžou Palestinci a ne nynější západní demokraté. Ještě o tom mi něco povězte. Třeba jste se někde něco zajímavého dočetl.

J. Boleslav 20.7.2014 16:00

Re: Tam v té Gaze

Po pravdě řečeno, mně ti Palestinci a Židi trochu připomínají moje dvě snachy. Ty by spolu taky pořád jen bojovaly. Naštěstí zatím pouze verbálně.

E. Sevrát 20.7.2014 16:05

Re: Tam v té Gaze

Sourozenci a ještě nevlastní,to málokdy dělá dobrotu.

F. Doušek 20.7.2014 16:00

Re: Tam v té Gaze

No, Láníčku, židé podle vás pocházejí odkud?

Koukám, že vy byste měl při svém vzdělání raději zabývat gázou než Gazou.

J. Láníček 20.7.2014 16:07

Re: Tam v té Gaze

A Američani pocházejí odkud, šéfmysliteli? Poraďte jim, kam se mají odpakovat.

F. Doušek 20.7.2014 16:30

Re: Tam v té Gaze

Odkláníte.

R. Brzák 20.7.2014 16:13

Re: Tam v té Gaze

Pane Láníček,

přestože s Vámi souhlasím, že západní - tedy naši - politici mají svůj podíl na tom, jaké panují poměry na blízkém východě přinejmenším podobný, jaký mají řadoví palestinští Arabové, zapomínáte na to, že tito zdaleka nemají zájem na židovském běženectví. Svůj záměr, prostřednictvím svých zástupců, jež volí, podporují a jejichž slovům neodporují, ba je halasně oslavují, dávají najevo co je Izrael Izraelem. Tento záměr jistě znáte i Vy - chtějí Izraelce hnát do moře. Pokud tedy nepovažujete jejich i skutkem potvrzované slova za výraz touhy naučit každého Žida plavat a přispět tak k ke zlepšení zdravotního stavu populace stižené (tak jak je to na západě běžné) civilizačními chorobami, Vaše argumentace je přinejmenším jednostranná.

J. Láníček 20.7.2014 16:26

Re: Tam v té Gaze

Dokud jim neumožní ustanovit vlastní stát, veškeré diskuse zbytečné. Zatím jim zabírají jen další a další území, plus další a další nepravosti, takže perspektiva Palestinců veškerá žádná. Takže je třeba učinit krok A), podle dalšího vývoje je možné reagovat dle bodu B) - i silou. Za stávající situace se divíte radikalizaci zejména mladších Palestinců? Jak by asi v takové situaci reagovali Izraelci? Viz Hagana, Irgun, Stern versus Hamás! Salám alejkum.

J. Kanioková 20.7.2014 16:40

Re: Tam v té Gaze

Židi jsou přičinliví a pracovití.. co vyrobili tzv. Palestinci? Nic! Akorát se učí od mala vžívat do role oběti, nenávidět, používat zbraně a křivařit .. A vysílat do světa své ukřivděné lži..

J. Jílek 20.7.2014 16:22

Re: Tam v té Gaze

http://www.france24.com/en/20140720-egyptian-media-applauds-israel-gaza-offensive/

H. Lukešová 20.7.2014 18:23

Re: Tam v té Gaze

Pro Krista, o jaké "genocidě" mluvíte? Izraelci nestaví plynové komory, nevraždí po tisíce každý den, za situaci můžou palestinští Arabi, kdyby nepálili rakety, nepáchali terorismus, Izraelci by nemuseli reagovat. "Odpor za jakoukoliv cenu", já vám namítnu, že Izrael se má právo bránit všemi prostředky.

P. Vandas 20.7.2014 15:45

Přeji všem hezké a požehnané Nedělní pozdní odpoledne.:-):-)

Škoda, že jsem ten radar ještě nedostavěl. Je potřeba, jako sůl, právě teď. :-):-)

J. Boleslav 20.7.2014 15:48

Re:

Pořád Vám to říkám. I nějaké raketové silo by se docela hodilo. :-)

O. Slavík 20.7.2014 15:55

Re:

Já bych bral i letadlovou loď na Mácháči.

:-)

:-)

J. Boleslav 20.7.2014 15:57

Re:

Tam už dvě nepotopitelné jsou, ale s těmi letadly nevím nevím.

J. Láníček 20.7.2014 15:54

Re: Přeji všem hezké a požehnané Nedělní pozdní odpoledne.:-):-)

Vandasu, proč ten svůj mlýn nenabídnete Američanům? Ti vám to dostaví a budou platit slušný nájem. Na soukromém pozemku to snad být může. Můžete jim navíc dělat posluhu a prát trenýrky a mundůry. Pro vás docela slušné živobytí a já bych mohl klidně spávat.

P. Vandas 20.7.2014 16:00

Re: Přeji všem hezké a požehnané Nedělní pozdní odpoledne.:-):-)

To není špatný nápad. Na posluhu a praní trenýrek si najímám Láníčky. :-):-):-)

J. Láníček 20.7.2014 16:12

Re: Přeji všem hezké a požehnané Nedělní pozdní odpoledne.:-):-)

Já trenky peru akorát když si poseru ty své. Z Hájkové, Slaniny a podobných krasoduchů.

P. Vandas 20.7.2014 16:15

Re: Přeji všem hezké a požehnané Nedělní pozdní odpoledne.:-):-)

Však jsem to odhadl správně, že praxe Vám nechybí. To dovedu ocenit. :-):-)

P. Pokorný 20.7.2014 15:39

Žádám Lazárka, aby nikdy neřešil obsah textů.

A i ostatní. V televizi oznámili, že naše zdravotnictví nemá tolik peněz a myšlení bolí, dokonce se dotyčný může zhroutit. Sanitky jsou drahé. Moc prosím, texty neřešte, stejně smysl nepochopíte. Děkuji.

S. Lazárek 20.7.2014 15:42

Re: Žádám Pokorného, aby se nestaral

Pokud je text kradený, řeším obé, text i jeho zloděje. Není zač.

S. Netzer 20.7.2014 15:42

Re: Žádám Lazárka, aby nikdy neřešil obsah textů.

Vaše vlastní slova byste si měl zapsat za uši.

M. Mařák 20.7.2014 15:38

Přední ekonomové ví o budoucnosti

stejné nic jako přední meteorogové o tom, jaké počasí bude příští týden.

Jedinou vžjimkou je pan Pokorný s jeho skvělými politickými analýzami a pan Janyška, autor kompozitivní teorie o fungování celého vesmíru.

M. Ilsner 20.7.2014 16:15

Re: Přední ekonomové ví o budoucnosti

Souhlasím, Pokorný má analýzy jako smažka. A Janyška ví o fungování vesmíru méně než málo.

P. Hofman 20.7.2014 15:33

Doufám, že ti separatisti

...ty Černý skříňky nepřebarví na oranžovo. To by Hajkovou úplně zmátlo a asi by to do nich pěkně nakouřila!!!

E. Sevrát 20.7.2014 15:36

Re: Doufám, že ti separatisti

No,oni jsou ve skutečnosti červené.Černá se blbě v troskách hledá.Černé se říká protože je na nich nahrána černá údálost.

O. Slavík 20.7.2014 15:39

Re: Doufám, že ti separatisti

V CCCP měli i černé pásky rudé .... :-) :-)

P. Hofman 20.7.2014 15:47

Re: Doufám, že ti separatisti

Dokonce i Černobyl se prý ve staroruštině řekne Rudobyl!!!