20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Exodus před 25 lety

Nejsem vzpomínací typ, takže přijměte omluvu, že se vrátím o 25 let zpátky Šel jsem takhle touhle dobou pěšky domů přes most Legií se svým přítelem spisovatelem Jaroslavem Veisem. Měli jsme kus společné cesty, na Újezdě šel on vpravo, já doleva na Smíchov. Jdeme, povídáme si a periferním viděním jsem si všiml nějakých lidí s kufrem. Šli jakoby na nádraží, ale jaké nádraží na Malé Straně?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 12.6.2014 15:58

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 12.6.2014 16:12

Re: Mám návrh...

Dobrý  nápad.  Já  jsem  kdysi  tyto  dva  pošuky  moc  nečetla-  což  jsem  dělala  chybu!  Víto  co  se  říká ,  škoda  dne,  kdy  se  člověk  nezasmál!   Nad  jejich  výlevy  mně  přímo  tečou  slzy  -  jak  se  řehtám  :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

M. Varadinková 12.6.2014 15:52

Titulek je propagandistický

nicméně uvnitř je zajímavý odstavec:

...Lavrov rovněž prohlásil, že Moskva žádá okamžité vyšetření zpráv o údajném použití zápalných pum ukrajinskou armádou. Tyto informace z východoukrajinského Slavjanska rozšířila ruská média s odvoláním na zprávy povstalců. Ukrajinské velení zprávy o užívání zápalných bomb důrazně popřelo....

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rusko-manevry-kalingradska-oblast-d59-/zahranicni.aspx?c=A140612_143832_zahranicni_aha

A co je potom na tomto videu? http://www.vesti.ru/only_video.html?vid=604101

O. Uživatel 12.6.2014 15:54

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 12.6.2014 16:00

Re: Titulek je propagandistický

Že by si své domy v té Semjonovce zapálili sami, když si z dlouhé chvíle hráli se zábavnou pyrotechnikou? Co myslíte?

To právě chce ten Lavrov, aby se vyšetřilo. Máte něco proti tomu?

O. Uživatel 12.6.2014 16:19

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 12.6.2014 15:54

Re: Titulek je propagandistický

Pst, to se psát nesmí.

CENZŮRA!!!

O. Uživatel 12.6.2014 15:55

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 12.6.2014 15:56

Re: Titulek je propagandistický

Rys, okamžitě vyměnit plínky. Alou.

O. Uživatel 12.6.2014 15:57

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 12.6.2014 15:46

Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

Ekonom a zástupce ministra financí ve vládě

R. Reagana. To

byli ti, co bez výstřelu složili totalitu šílenců východního bloku

v čele s SSSR. Tito lidé už stojí proti vládě tentokrát

amerických válečných šílenců!

O. Uživatel 12.6.2014 15:48

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 12.6.2014 15:54

Re: Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

Proč považujete za důležité, jak dlouho?

O. Uživatel 12.6.2014 15:55

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 12.6.2014 17:04

Re: Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

Narozdíl od Vašeho milovaného Babiše, který prý před volbami netušil, do čeho jde, a teď neví z které do které, si obvykle politik svou strategii rozmyslí už v době, kdy kandiduje, a seznámí s ní voliče. A když vyhraje, vybere si k její realizaci ty, kteří smýšlejí stejně jako on.

J. Jílek 12.6.2014 15:49

Re: Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

byl poradcem pouhý rok, pak se stal odpůrcem republikánů, Ameriky, židobijcem, spolupracovníkem iránské Press-TV a majitelem mnoha konspiračních teorií

P. Pokorný 12.6.2014 15:52

Re: Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

To je všude samý židobijec. Nebo je to tak, že kdo napíše pravdu, je grázl, protože lhát se má? Pár fanatiků vyhrožuje všem a ti se bojí, místo aby za vyhrožování zakročili. Hrstky rowdie se bojí celé stadióny a zde je to to samé. Snowden je gauner, Craig je gauner, Hájek a Klaus jsou gauneři, Chomsky je gauner... A lidé, co to vidí podobně jsou gauneři...

P. Pokorný 12.6.2014 15:49

Re: Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

A vypadá to, že konec ERU se blíží. ECB už je v záporu, signály o investiční bublině v USA a některýcuh státech Evropy se potvrzují, USA jásaly, jak jde ekonomika nahoru a přitom lidé zase nenakupují a čekají krizi, byť FED tiskne peníze jak šílený. Putin věděl, kdy připojit Krym. Až bude masakr v Evropě, nenechá si nekrytá záda od Černého moře.

O. Uživatel 12.6.2014 15:52

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 12.6.2014 15:55

Re: Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

Už byl Rys na záchodě, nebo má zácpu?

O. Uživatel 12.6.2014 15:56

Uživatel požádal o vymazání
S. Netzer 12.6.2014 15:49

Re: Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

Váš blíženec.

Taky mu šplouchá na maják.

V. Hajková 12.6.2014 16:13

Re: Kdo je Dr. Paul Craig Roberts?

:-)))))))))))))))))))))))))))))))

V. Hajková 12.6.2014 15:45

Konečně se ledy hýbou :-)

Ukrajinská Národní garda zadržela samozvaného "lidového starostu" Mariupolu.

"Je známo, že Oleksandr Grygorovyč Fomenko organizoval teroristické a

separatistické akce v Doněcké oblasti," píše se v prohlášení gardy.

M. Varadinková 12.6.2014 15:55

Re: Konečně se ledy hýbou :-)

Slyšeli jste slovo Boží.

O. Uživatel 12.6.2014 15:58

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 12.6.2014 16:04

Re: Konečně se ledy hýbou :-)

Mluvím k tomu, jak nadšeně krvelačná tetka z Varů baští prohlášení fanatické Národní gardy, což je ta nejméně důvěryhodná a nejagresivnější ze všech mnoha bojových formací, které tam jsou přítomny.

O. Uživatel 12.6.2014 16:22

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 12.6.2014 16:36

Re: Konečně se ledy hýbou :-)

žádná ze stran není natolik důvěryhodná, aby se jakékoliv jednostranné informaci dalo věřit tak, jak jí věří krvelačná tetka.

Z webu se lze, pokud si ovšem dáte tu práci(a to nemá nikdo čas, pokud to není přímo náplní jeho práce), dozvědět informace z různých stran z různých médií a z nich poskládat mozaiku lépe, než když jste uprostřed dění (a sedíte v krytu a nad hlavou vám létají bomby a rakety a o tom, co se děje o pár kilometrů dál, víte beztak prd).

A přesně to Spencerová dělá. Nikdy nevydává prohlášení jedné strany za "slovo Boží", ale vždy posbírá informace z různých stran a z různých médií, obvykle i s odkazy na zdroj. Mezi českými novináři je to bílá vrána, která přináší skutečně výcuc z relevantních informací, které se z mainstreamových médích nedozvíme buď vůbec, nebo jen propagandisticky zkreslené.

O. Uživatel 12.6.2014 16:47

Uživatel požádal o vymazání