18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Duhový lobbing narazil

Aliance pro rodinu vydala tiskovou zprávu, ale rodina není cool, natož aby byla woke, takže kdo by její tiskovou zprávu zveřejňoval. Narazil jsem na ni zcela náhodou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boleloucký 14.7.2021 21:49

Ten by s tím "fósatým rypákem" a hučkou, mohl hrát v tom ruským filmu Mrazíka !;-D;-D;-D

R. Tesařík 14.7.2021 21:14

Mně ano.

J. Anděl 14.7.2021 21:15

Těžko říct.

Před patnácti lety jsem si myslel, že by mi bylo smutno bez alkoholu a nikotinu. A nakonec to není tak strašný. Nicméně přestal jsem z vlastního rozhodnutí.

Dneska bydlím v Praze a jezdím za mámou na venkov. Kdo ví, jak to budu mít za patnáct, dvacet, třicet let. Třeba budu bydlet na tom venkově a v té době už tam bude jezdit rohlík, tak ani nebudu muset jezdit na nákup (dneska tam ještě nejezdí).

A možná si z důchodu budu moci jeden dva rohlíky týdně dovolit.

J. Franke 14.7.2021 21:30

Babišův tisk už směr naznačuje:

https://www.lidovky.cz/nazory/sitner-budouci-minula-valka-az-se-naucime-stavet-dalnice-budou-zbytecne.A210714_131929_ln_nazory_vag

P. Jirkovský 14.7.2021 21:33

Jo, tohle bylo vtipný.

R. Toman 14.7.2021 21:31

Nevíte jestli se to týká i náklaďáků ?

P. Milan 14.7.2021 21:46

Teoreticky zatím jo. Zda dojde k realizačnímu vystřízlivění, těžko říci.

https://www.autoforum.cz/zajimavosti/zivelny-tlak-na-rozmach-elektromobilu-vraci-nizozemsko-na-uroven-statu-vychodu-evropy

R. Toman 14.7.2021 21:47

Díky.

J. Anděl 14.7.2021 21:49

No taky v tom, co jsem četl, se nezmiňují o nějakých výjimkách. Ale tak to je jen článek, nikoliv text návrhu, a už vůbec ne schválený závazek.

Třeba zde https://www.novinky.cz/auto/clanek/zakaz-spalovacich-motoru-v-eu-se-ma-chystat-od-roku-2035-40365913

I. Kellner 14.7.2021 20:59

Elity si pořídí osmiválcová SUV a zaplatí příslušné pokuty, střední třída nasedne do elektrovozítek, a nižší třída jim to bude zapalovat, protože bude mít prt a nebude mít co ztratit.

Takový zlý já měl té noci sen, když jsem nemohl ven.

J. Anděl 14.7.2021 21:18

Asi si to pořád půjde koupit jinde a nechat si to přivézt, ano. Co se týče té elity, pokud se nebude obávat, že uhoří, koupí si asi klidně nějakou lepší Teslu.

Ovšem budou-li bojovníci za spravedlnost zapalovat v ulicích ta neuhasitelná elektrická vozítka, to bude opravdu zábavné :-)

P. Jirkovský 14.7.2021 21:27

Buďte v klidu. Kdo si uměl před blbejma dvaceti lety představit počítač se 400G pamětí a výdrží baterie dva nebo tři dny, kterej má rozměry zhruba jak kniha jízd? V ničem nebyl tak rychlej pokrok, jako v elektronice. Navíc i běžnej člověk si asi dokáže uvědomit, že ta ropa a uhlí tady nebudou věčně, a že náklady těžby na barel během pár let začnou strmě stoupat a mít spalovací motor ve vlastním autě tak bude možná daleko větší luxus, než mít dneska vlastní aeroplán.

J. Anděl 14.7.2021 21:32

To je pravda.

Ovšem automobily jsou jinej segment.

Zda bude spalovací motor luxus v té době ale nebude záležet na nás, spíš na číňanech a tak.

P. Jirkovský 14.7.2021 21:38

To určitě ne. Ropa je pořád snadno dostupná. První, kdo na budoucí její nedostatek zareagují, budou právě Číňani. Až se dají do vývoje baterií do aut (pokud už na tom nemakají intenzivně teď), půjdou šejkové průvodem na pracák.

J. Anděl 14.7.2021 21:47

No... to ovšem jaksi slovy klasiků, nevím, školy nemám, ale to snad už ani nestálo za to utíkat, ne?

A vidíte, to mě nenapadlo. Tak teď hlavně aby mě nechytli.

P. Jirkovský 14.7.2021 21:59

Tak to jsem nepochopil. Ale to nevadí, třeba mně to ještě dojde.

J. Anděl 14.7.2021 22:08

Jako že je otázka, jestli má cenu něco přikazovat a něco zakazovat, když to zakázaný stejně za chvíli dojde.

No nic, každopádně kdyžtak dobrou noc :-)

R. Nešpůrek 14.7.2021 21:05

Je to zatím "jen" návrh a měly by to schválit jednotlivé členské země EU.

A jedná se zákaz prodeje vozů se spalovacími motory. Doufám, že to neprojde.

J. Anděl 14.7.2021 21:33

Po experimentu s ochotou akceptovat radikální změnu životního stylu z důvodu covidu už ani nedoufám. Ale rád se nechám příjemně překvapit.

P. Forejt 14.7.2021 20:35

Blíží se konec světa ??? .....považte, stranická televize hlásí, že repodukční číslo stouplo na 1,3 ...no toto !!

Incidence se zdvojnásobila ...ze 63 na 124 nakažených .....a v nemocnicích jen dva pacienti ....no toto !!

Kdo si dnes ještě vzpomene, jak soudruh Prymula oplošťoval tu křivku ?? ( kdyby se křivka neoploštila, hrozil by kolaps zdravotnictví, tehy tvrdil ??).

PS ...no, jak říkáme u nás na Plzeňsku ....soumrak bohů !!

J. Anděl 14.7.2021 20:46

Konec světa se rozhodně nevzdaluje.

Asi tak.

E. Novotny 14.7.2021 20:54

:-)

P. Forejt 14.7.2021 20:20

Gauner v čele zdravotnictví se neštítí, útočit už i na děti.

Ministr uvedl, že stát uhradí jen jedno plošné testování děti po prázdninách, a pak prý už ne. Ať jej nehradí, ale ať nepodmiňuje povinnou školní docházkou testováním. Listina základních práv a svobod garantuje základní a střední školství jako bezplatné.

Lež o dobrovolnosti vakcíny

Vláda v rámci své kovidistické ideologie sice hlásá, že očkování je dobrovolné, ale ve skutečnosti vynucuje očkování tím, že pro řadu běžných činností neočkované omezuje a vyžaduje test plošně i od zcela zdravých lidí. Vůči žádné jiné nemoci, včetně infekčních, ministr takto nepostupuje....no toto?!

A. Dudík 14.7.2021 20:17

VÝZVA !!!

___________________________

Přeoperovaní i klasičtí buzíci ... více se do toho opřete a přidejte na výrazu !!!

CHCI SI TO TADY UŽÍVAT ;-D;-D;-D

E. Pawlica 14.7.2021 20:38

W O W !!!!!!

Není o co stát.

H O W G H !!!!!!

;-D ;-D ;-D

A. Dudík 14.7.2021 20:50

WOOF-WOOF !!!!!!

E. Pawlica 14.7.2021 20:53

P R D O O C H & Ž B R L O O C H !!!!

R^ :-) ;-D :-)

J. Matuška 14.7.2021 20:10

Jsme jediní, kdo zvládne Piráty. S ANO nepůjdeme, ta otázka je urážlivá, říká Stanjura ve Studiu N

R. Toman 14.7.2021 20:24

Stanjura to je starý tvrďák, ten se nezakecá a Piráty zkrotí jako Berousek medvědy. Obzvlášť pokud Piráti vyhrají, tak jim ukáže za tu drzost, neřádům pirátským.

V. Mokrý 14.7.2021 20:00

Tak nám zde zase začalo pršet.

Jde to od Sázavy, D1. Tam to je asi " hezký ", bouřka je slyšet už 1/2hodiny.