19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Drahoš for president

Dlouho se o tom jen šuškalo a teď je to realita – do včerejška prezident Akademie věd Jiří Drahoš se bude ucházet o úřad prezidenta republiky. Nevrlá reakce dosavadních dvou hráčů na tomto poli ukazuje, že berou Drahoše vážně. Věrný Ovčáček označil Drahoše za fíkus a PR produkt, kdežto Horáček uvrhl Drahoše do role dlužníka politickým stranám. Je zřejmé, že do ringu vstoupila váha, se kterou je třeba počítat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 29.3.2017 12:33

Re: No jak to vypadá

Nebo spíš Husák...

M. Prokop 29.3.2017 12:40

Re: No jak to vypadá

Doktoři rozdílných oborů, ale to je kromě věku tak asi jediný rozdíl, ano.

J. Nový 29.3.2017 12:02

Podepsal

On také podepsal tu výzvu akademiků, ve které ze svých spoluobčanů, kteří neschvalovali nelegální migraci udělal nenávitné extrémisty.

.

Taková lidé jsou pro mne nevolitelní. Bohužel zatím nemám nikoho. Snad se ještě objeví...

M. Prokop 29.3.2017 12:46

Re: Podepsal

To je otázka, jak si co kdo bere na sebe.

Pokud napíšu, že extrémisté (nepochybně existující) jsou fuj, záleží už na každém, zda se pokládá za extrémistu nebo za odpůrce něčeho v mezích reality.

Já se třeba, za extrémistu se nepokládaje, uražen necítím.

Mohl by se ještě někdo objevit, přál bych si to, ale divil bych se, kdyby to byl někdo zásadně jiný než současná nabídka.

Někdo, kdo by nepěstoval Zemanův buranský extrémismus, někdo, kdo by byl proti přílivu migrantů do Evropy, ale věděl, že dočasně přijmout skutečné uprchlíky je akt milosrdenství, někdo liberální v klasickém smyslu slova (ne levicově liberální, což je nesmyslný, leč užívaný pojem), prostě někdo, koho bych nakonec volil asi jen já, pan Rys, možná paní Kombercová. :-P

R. Tesařík 29.3.2017 13:08

Re: Podepsal

Za co vy se považujet není směroplatný. Směroplatný je za koho jste označen.

O. Uživatel 29.3.2017 13:14

Uživatel požádal o vymazání
A. Javůrek 29.3.2017 13:48

Re: Podepsal

docasne prijmout uprchliky???? A to jaky? Pred cim prchajici??? NA vetine uzemi Syrie se nevaci, syrane mohou "prchnout tam", v Africe se nevalci, krom kmeivych putek, Pakistan? Zadna valka. Afghanista? At si to tam afghanci od zafacovaych kebuli fanatickych vycisti.

Takze jedini uprechlici valici se do Evropy jsou ti co prchaji pred praci, za soc.davkama a ti dalsi jsou ti co hteji z Evropz udelat kralovstvi ve kterem zena je pokladana za majetek a kde se lide musi 5x denne mlatit hlavou o zem

J. Franke 29.3.2017 11:58

Zvolte si koho chcete...

Jen už konečně proboha někoho jiného než bývalého komouše!!!

Ale ještě dřív je důsledně vymeťte v parlamentních volbách, tam už ty stvůry opravdu nepatří... Copak tu nemáme jiné, lepší???

Nebo národ dočista zblbnul a zapomněl?

R. Tesařík 29.3.2017 12:01

Re: Zvolte si koho chcete...

Tady ovšem pláčete na špatném hrobě.

J. Franke 29.3.2017 12:04

Re: Zvolte si koho chcete...

To je spíš k smíchu než k pláči...

R. Tesařík 29.3.2017 12:06

Re: Zvolte si koho chcete...

Takovému hořkému:-))

J. Franke 29.3.2017 12:11

Re: Zvolte si koho chcete...

Jo, je to zklamání. Ne ovšem z těch, co by měli zpytovat svědomí a do politiky se necpat (tam se tahroší komoušská kůže dá pochopit), ale z všeholidu, který jim to dovolil a jistě dovolí i dál...

J. Vobr 29.3.2017 12:15

KDE JSTE BYL,KDYŽ ČALFA PREMIÉROVAL ???

... když Klausova vláda byla plná komoušů ???

KDE JSTE BYL STATEČNÝ BOJOVNÍKU ???

M. Varadinková 29.3.2017 12:21

Re: KDE JSTE BYL,KDYŽ ČALFA PREMIÉROVAL ???

Ale hlavně kde byl koncem 80. let (ještě před listopadem 89), když se chodilo na demonstrace, podepisovaly se petice....

J. Vobr 29.3.2017 12:28

Re: KDE JSTE BYL,KDYŽ ČALFA PREMIÉROVAL ???

Ty šaškárny byly naprosto irelevantní pro vývoj v ČSSR. Uvědomte si, že slavná Velká sametová probíhala ve dnech, kdy už bylo týden po pádu Berlínské zdi !!!

O OSUDU EVROPY SE ROZHODOVALO JINDE ... počínaje pres.Reaganem a pres.Gorbačovem na Islandu a konče pres.Bushem a pres.Gorbačovem na Maltě !!!

M. Varadinková 29.3.2017 12:36

Re: KDE JSTE BYL,KDYŽ ČALFA PREMIÉROVAL ???

Irelevantní-neirelevantní, tehdy byl čas bojovat proti komunistům. Ne až třicet let poté.... A krom toho, já nemluvím o Velké sametové, ale o tom, co jí předcházelo, i co předcházelo pádu berlínské zdi. Ten pád zdi nebo Velká sametová, to přece nepřišlo samo od sebe zvečera na ráno, ale byl to delší proces, kdy situace k tomu pádu postupně nazrávala.

J. Franke 29.3.2017 12:39

Re: KDE JSTE BYL,KDYŽ ČALFA PREMIÉROVAL ???

Kůůůrva, milostivá bojovala? Tak leda za Čubistán krásnější...

Moc Vám děkuji, za rozbití berlínské zdi. Tam jste taky kopala krumpáčem?

M. Varadinková 29.3.2017 13:58

Re: KDE JSTE BYL,KDYŽ ČALFA PREMIÉROVAL ???

Berlínská zeď je v Berlíně, to jsem přenechala Němcům. Já jsem demonstrovala v roce 1988 Praze. A Vy kde? Tehdy zřejmě nikde, o to víc ale třicet let poté hrdinně bojujete na webu:-))))

J. Franke 29.3.2017 12:37

Re: KDE JSTE BYL,KDYŽ ČALFA PREMIÉROVAL ???

Nasranej doma. Kde jste byl Vy?

Ten Čalfa a kluci z Prognosťáku mi dělali šťávy, to jo! Ale já přeci nebojuju, jen přesvědčuju.

P. Vaníček 29.3.2017 13:45

Re: KDE JSTE BYL,KDYŽ ČALFA PREMIÉROVAL ???

Jako bezkonkurenčně první podporovatel komunistů a estébáků byl Havel.Měl jich plný hrad a sbor poraděnků? Idol drdolové Fischerové a dalších přestárlých trubek je také bránil,když chtěl stále rušit lustrční zákon. I když ten byl k prdu.

J. Vobr 29.3.2017 12:05

FRANKE SE ZBLÁZNIL !!!CHCE VYMÍTAT KOMOUŠE !!!

A nebudete bojovat i proti potomkům Valdštejna ???

:-)))

:-)))

J. Franke 29.3.2017 12:07

Re: FRANKE SE ZBLÁZNIL !!!CHCE VYMÍTAT KOMOUŠE !!!

Nic proti potomkům kohokoliv. Co tam máte relevantního?

J. Vobr 29.3.2017 12:12

Re: FRANKE SE ZBLÁZNIL !!!CHCE VYMÍTAT KOMOUŠE !!!

No, to je dost relevantní Done Kojote !!!

:-)))

:-)))

J. Franke 29.3.2017 12:40

Re: FRANKE SE ZBLÁZNIL !!!CHCE VYMÍTAT KOMOUŠE !!!

Ti potomci? Pane, jste hňup!!!

M. Prokop 29.3.2017 12:48

Re: Zvolte si koho chcete...

Já jsem pro, ale asi budeme v menšině.

Lidé zblbli, zapomněli, vzpomínají na "ty jistoty" a také, jak byli krásně mladí.

P. Boublíková 29.3.2017 11:56

Chjo :-)

Kde jsou ti nadšenci pro Horáčka? :-)

J. Franke 29.3.2017 12:00

Re: Chjo :-)

Klidně oba dva, Horáček by se s Drahošem mohl střídat v půlročních intervalech.

Jen neopakovat Zemana!!!

J. Kombercová 29.3.2017 12:02

Re: Chjo :-)

Horáček nemá váhu oslovit velkou část voličů, bohužel.

Tak třeba se ještě nějaký další statečný (nemyslím tím Švejnara nebo Bobo) objeví.

R. Tesařík 29.3.2017 12:04

Re: Chjo :-)

Godot zase nepříjde , tak to za něho vezme někdo jinej.

J. Vobr 29.3.2017 11:56

DRAHOŠ MÁ STEJNÉ PŘEDPOKLADY JAKO LELÍČEK

... ve službách Sherlocka Holmes-e !!!

_____________________________________________________

:-)))

:-)))

:-)))