29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Doma i v cizině

O brexitu a migraci jednali v Salzburgu šéfové vlád a států Evropské unie. Co tyto řádky píšu, výsledky známé nejsou, takže si mohu jenom tipnout, že valné nebudou. Šéf Evropské rady Donald Tusk chce jaksi uklidnit vody a dosáhnout shody mezi členskými zeměmi. Je to úkol těžký, ne-li rovnou nesplnitelný poté, co evropský parlament poslal Maďarsko na hanbu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 20.9.2018 16:28

Re: paní MORAVCOVÁ

Práskání je prasečina všech prasečin futrál.

P. Hofman 20.9.2018 15:59

Re: paní MORAVCOVÁ

MUDr. Tomáš Šebek je úžasněj, obdivuhodnej člověk. Před ním teda totálně smekám.

Ten ale zdejší bandu deprivantů neosloví.

V. Hájková 20.9.2018 16:08

Re: paní MORAVCOVÁ

Ano je nejen skvělý lékař ale je to i UŽASNÝ ČLOVĚK . Pokud ten pořad neznáte- VŘELE DOPORUČUJI

J. Kombercová 20.9.2018 16:11

Re: paní MORAVCOVÁ

Ano, doktor Šebek je frajer, to nevylučuje, že v tak velké organizaci se nenajdou prašivé ovce. A tutlání takových "prasečin" je na stejné úrovni těch, co se dějí v katolické církvi, také zametané pod koberec i tím nejvyšším, papežem.

Tak si oba, vy i Hájková, nechte ty moralistní kecy.

P. Boublíková 20.9.2018 16:16

Re: paní MORAVCOVÁ

Patrně si žádné zdejší příspěvky týkající se Lékařů bez hranic nebude pan doktor brát osobně, proč by to dělal?

J. Kombercová 20.9.2018 16:21

Re: paní MORAVCOVÁ

Ano, proč... i když, Hájková si myslí, že jo, tak mu to dala k dobru.

J. Václavíková 20.9.2018 16:16

Re: paní MORAVCOVÁ

Vy o nějakém tutlání víte? Podělte se.

J. Kombercová 20.9.2018 16:18

Re: paní MORAVCOVÁ

Proč bych měla, když u vás by to žádnou cenu nemělo, víte svoje, přece.

J. Václavíková 20.9.2018 16:20

Re: paní MORAVCOVÁ

Kdy se z vás stala fanatička me too?

J. Kombercová 20.9.2018 16:21

Re: paní MORAVCOVÁ

Ježiš... tak na to nemám co napsat.

J. Václavíková 20.9.2018 16:25

Re: paní MORAVCOVÁ

Já na nepodložené anonymní obvinění bez jakýchkoliv bližších informací taky ne. Zjistěte si, o co šlo, než začnete psát svou dojmologii.

M. Martinovská 20.9.2018 16:25

Re: paní MORAVCOVÁ

Paní Kombercová, vy jste tu napsala, že mezi těmi lékaři jsou prašivé ovce a tutlání jim neprospěje. To zajímalo i mně, jestli máte nějakékonkrétní informace. Prostě mně to minulo. Ale samozřejmě asi je to obecně vzato pravděpodobné. I když pochopitelně prašivé ovce se najdou i mezi tak skvělými skupinami, jako "dirigenti orchestrů" "skauti", učitelé, a podobně. Napsala byste něcopodobného o "dirigentech orchestrů", "učitelích"....? Prostě riziková skupina, asi? Tutlání "JIM" neprospívá?

V. Hájková 20.9.2018 16:28

Re: paní MORAVCOVÁ

Moc děkuji, že se tu ozýváte právě Vy!

J. Kombercová 20.9.2018 16:36

Re: paní MORAVCOVÁ

Ano, pravděpodobně minulo. Odkazy jsou ale i dnes tady někde na diskusi. A taky nemám chuť hledat někomu něco (i když vás mám docela ráda). Hezký den přeji.

P. Boublíková 20.9.2018 16:37

Re: paní MORAVCOVÁ

Popravdě, mě by taky zajímalo, co hrozného tam nějaký dochtor bez hranic tropil. Oni mají zakázáno s prominutím souložit s dospělými ženami, pokud je aktivita z obou stran dobrovolná? Nebo snad zneužívali malé děti? Nebo mají zákaz vyhledávat prostitutky? Nebo zákaz sbližování s pacientkami? Poskytování léků a zdravotní péče mají přímo v popisu práce, tam zakopaný pes nebude :-)

J. Václavíková 20.9.2018 16:40

Re: paní MORAVCOVÁ

Nechce se mi hledat další, snad to stačí:

https://www.expres.cz/lekari-bez-hranic-skandal-prostitutky-dhe-/zpravy.aspx?c=A180622_150058_dx-zpravy_stes

P. Boublíková 20.9.2018 16:44

Re: paní MORAVCOVÁ

No, a i kdyby to byla pravda, tak co? Jedině že by poskytnutí pomoci tím sexem podmiňoval, ale o tom se nic nepíše. Nebo snad prostitutky nemají nárok na zdravotní péči a na léky?

J. Václavíková 20.9.2018 16:46

Re: paní MORAVCOVÁ

V podstatě jde o to, že to bylo anonymní nepodložené nařčení, přičemž LBH se vyšetřování nebrání, ba právě naopak. Takže je to přesně opačně, než je podsouváno.

M. Martinovská 20.9.2018 16:49

Re: paní MORAVCOVÁ

Jo, takový ten titulek, aby to někdo čet, a pod tím článek, že se vlastně asi nic tak hrozného neděje.

V. Hájková 20.9.2018 16:25

Re: paní MORAVCOVÁ

jSTE DRZÁ- že to není k uvěření!!! MORAVCOVÁ - mluvila o lékařích bez hranic - všeobecně . NE- že se mezi něma vyskytuje jak PÍŠETE PRAŠIVÁ OVCE - v takovém množství! Ale p. doktor ŠEBEK - PATŘÍ K LÉKAŘUM BEZ HRANIC - kterých je přinejmenším 99.999% skvělých lidí, tak to neokecávejte !

J. Kombercová 20.9.2018 16:44

Re: paní MORAVCOVÁ

Vy mně taky.

M. Prokop 20.9.2018 16:29

Re: paní MORAVCOVÁ

Už oslovil Hájkovou i vás, určitě se nějaká deprivantka ještě přihlásí.

J. Václavíková 20.9.2018 16:13

Re: paní MORAVCOVÁ

Paní Hájková, naprosto chápu vaše rozhořčení a doktora Šebka si velice vážím. Problém je, že některé diskutérky milerády uvěří nepodloženým pomluvám na někoho, kdo je morálně vysoce převyšuje, stejně tak, jako uvěří prolhané Spencerová, že v Sýrii je všechno zalité sluncem a od řezníka z Damašku jeho odpůrcům či jejich dětem žádné nelidské týrání nehrozí. Někdo to prostě má v životě takto jednoduché. Nejdřív ví, čemu chce věřit, a pak si to najde.

K tomu nepodloženému anonymnímu udání, týkajícímu se údajně pomocného personálu, vyjádření šéfa komunikace Lékařů:

https://www.expres.cz/lekari-bez-hranic-skandal-prostitutky-dhe-/zpravy.aspx?c=A180622_150058_dx-zpravy_stes

J. Kombercová 20.9.2018 16:17

Re: paní MORAVCOVÁ

To není jen Spencerová, jsou tu další, co se přímo zabývají utečeneckými tábory, pracují pro ně osobně... v úterý např. byla v Událostech komentářích paní, jejíž jméno si už nepamatuji (ale lze nalézt v archivu čt) se sedmnáctiletou prací v UNICEF. Doporučovala bych vám si ji poslechnout, na oplátku vámi doporučovaných rozhovorů. Rozhodně je tématu blíž než ta vaše Šojdrová. A nejspíš i Spencerová.

J. Václavíková 20.9.2018 16:19

Re: paní MORAVCOVÁ

Vy sice nevíte, o koho šlo, bližší odkaz nemáte, ale doporučujete si poslechnout? :-)))))

Moc bych se nedivila, kdyby šlo o tu multipotentní Taťánu Horákovou :-)

J. Kombercová 20.9.2018 16:24

Re: paní MORAVCOVÁ

Jaký bližší odkaz může být než to, že to byly úterní Události, komentáře, mohu upřesnit asi tak v polovině té hodiny, co trvají. Musela jste zjistit, že odkazy nedávám, jen občas upozorním ty šikovnější, co si, když budou chtít, najdou.

A ne, nešlo o tu Horákovou.

Teď vidím, že jsem nenapsala, že se jedná o čt24, abyste to měla komplet.

J. Václavíková 20.9.2018 16:28

Re: paní MORAVCOVÁ

A vy si vážně myslíte, že to budu za vás hledat? Stejně jste jen překroutil něco, co jste útržkem zaslechla, jak je teď vaším zvykem. Když chcete o něčem polemizovat, musíte být konkrétnější, než nějaké plácnutí do vody.

M. Prokop 20.9.2018 16:31

Re: paní MORAVCOVÁ

Pokud byste hledala, tak pro sebe.

J. Kombercová 20.9.2018 16:34

Re: paní MORAVCOVÁ

Ano, já jsem viděla, slyšela... poskytla jsem zdroj, ale zájem není, jen to nemuselo být okomentováno tolika slovy.

J. Václavíková 20.9.2018 16:35

Re: paní MORAVCOVÁ

Vy si MYSLÍTE, že jste viděla či slyšela. Kvůli tomu mám prohledávat bez bližšího odkazu celou relaci? Vážně?