1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Do skleněné koule

Ani dnes nebudu unavovat rekapitulací vám jistě dobře známých skutečností. Možná budu mít zprávy přímo z místa, můj syn David Neff je s Jankem Kroupou na Ukrajině, jejich reportování můžete sledovat na serveru Seznamzprávy, co jsem s ním večer mluvil, byli ve Lvově. Tam je zatím klid, míjeli ohromné kolony lidí prchajících do bezpečí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hák 26.2.2022 8:32

Jinak ty zkázané weby jsem nečetl, ty čtou sluníčkáři. Od nikoho jiného jsem větu "to bylo v Aeronetu" neslyšel.

J. Štěpán 26.2.2022 7:46

Janek Kroupa je na Ukrajině? No tak to je "la šupa". Už teď se těším na jeho zcela objektivní a vyvážené postřehy!;-D;-D

V. Mokrý 26.2.2022 7:48

;-D

V. Hájková 26.2.2022 7:49

Vy chudáku - raději ty z KREMLU - od zločince PUTINA - že?

V. Církva 26.2.2022 7:52

No asi bude skutečně lepší brát informace od Ukrajinců z Facebooku. Ale přiznejme si nic moc. Válka je hnus i když ji řídí jen skřítek z Kremlu.

V. Hájková 26.2.2022 8:06

SKŘÍTEK???? Spíš ZLOČINEC!

J. Černý 26.2.2022 7:59

R^R^

F. Navrátil 26.2.2022 7:45

Ukrajina projevila ochotu jednat s Ruskem. Odmítá ovšem sejít se v Minsku. Tam totiž dluží splnění závazků z Minských dohod, že začne jednání s opolčenci a vrátí do civilizovaných kolejí svoji nacionalistickou národnostní orientaci. Doufám, že se schůzka domluví co nejdříve, Ukrajina začne zastávat zájmy svých občanů a Rusko stáhne své vojáky. Směrem k Putinovi bych použil proslulý citát Napoleonova ministra zahraničí Talleyranda po únosu a popravě bourbonského vévody z Engheinu, který Napoleonovi řekl: "Sire, to nebyl zločin, to bylo něco horšího. To byla chyba!" Tato chyba pak Napoleona zavedla přes Slavkov, Friedland, Borodino, Lipsko a Waterlo na ostrov Svaté Heleny, kde s nemocným močovým měchýřem a ledvinami seděl na pobřežním skalisku a čekal na smrt.

V. Hájková 26.2.2022 7:47

Jet jednat do BĚLORUSKA? To je jako podepsat si ortel smrti!!!!!!

F. Navrátil 26.2.2022 7:54

Zalenskyj navrhl Waršavu, což je zase nepřijatelné pro Putina. Jednání podle informací zprostředkuje Izrael, který má s oběma stranami korektní vztahy. Ostatně jak Lavrov, tak Zelenskyj jsou židovské národnosti.

V. Církva 26.2.2022 7:45

Královec se měl vyměnit za Krym a připojit k Polsku. Rusákům nikdy nepatřil, zatímco Krym vlastně ano. tak až budou rusáci plácat o NATU v ČR, je třeba jej požadovat.

I když jak se už někde psali, metrosexuálové, a bipolárové to neudělají. Myslím, že nepomůže ani Švédsá gendrově vyvážená vojenská jednotka se lvem bez penisu.

J. Černý 26.2.2022 8:03

Hle zeměpisný inženýr. A neměli bychom dát Polsku Těšínsko a Frýdlantský výběžek, kdyz uz tam maji ten důl Turów.

V. Hájková 26.2.2022 7:40

DOPORUČUJI- UDĚLEJTE SI ČAS - 22 minut na tento skvělý podcast !!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-ptam-se-ja-niedermayer-poslali-jsme-spatny-signal-do-ruska-mame-desitky-hodin-na-napravu-190474

R^R^R^

J. Fridrich 26.2.2022 7:38

"Putin nepoleví, dokud státy bývalého Sovětského svazu zcela nezdegenerují v loutky, za jejichž nitky bude tahat Moskva," uvedl Die Welt o dalším kroku, který bude následovat po útoku na Ukrajinu. "Třetí krok pak zacílí na členy bývalé Varšavské smlouvy," napsal list o vojenském paktu Východu, jehož součástí bývalo i někdejší Československo." -

Komunistické kolaborantské rusomilky, pozor, pozor.. Šílený Putin přijde i k nám a dostanete úkoly tak, aby jste sloužili okupantům tak jak po srpnu 1968... Po shlédnutí včerejšího vyjádření toho kágébáckého skrčka Putna v televizi, kde doslovně vyzýval Ukrajince a jejich hrdinnou armádu k NEPOSLUŠNOSTI " těm narkomanům a nacistům " tak je jasné, že se jedná o ztrátu rozumu a těžké poškození schopností vnímat realitu současné situace v Evropě, kterou on vytvořil zákeřným přepadením svého suverénního souseda Ukrajiny...

V. Mokrý 26.2.2022 7:50

Rv

J. Černý 26.2.2022 7:54

Jasně politologu,

J. Fridrich 26.2.2022 7:56

Ty budeš znovu estébák, že ?

J. Černý 26.2.2022 8:15

Budu ? Já jsem. Sloužil jsem s generálem Laubem, pozdějším náměstkem policejniho prezidenta Tuhého.

J. Fridrich 26.2.2022 8:18

A co s šéfem STB generálem Lorencem - byla tykačka a chlastačka, demente..?

T. Kohout 26.2.2022 9:23

Vy jste dobrej diskutér...

R. Hansmanova 26.2.2022 7:31

Dobře kontrastuje zbabělost vraždícího fízla Putina s odvahou ukrajinských politiků. Fízlácký trpaslík byl celý kovid zalezlý v bunkru, nikdo k němu nesměl, nechal se naočkovat jako první americkou vakcínou, ke které se jeho poddaní nedostanou a i potom byl pořád zalezlý, dokud nebezpečí nepominulo.

Teď hrdinsky posílá svoje poddané na smrt a s ještě větším hrdinstvím bombardovat a ostřelovat města. Každý národ má prostě takové politiky nebo tyrany, jaké si zaslouží. Ale zaslouží si Rusové opravdu takové zrůdy?

J. Havelka 26.2.2022 7:33

Ostatně soudím, že důchodu moc neužije, Banderovci tohle umí..

V. Hájková 26.2.2022 7:34

Moje odpověď je ano ! Když 70% rusáků podporuje tuto zločineckou válku !!

O. Musil 26.2.2022 7:38

Tak to přesně je, Rusové jsou ale propagandou značně "vymytí". Důležité nesouhlasné názory třebas teď špičkových tenistů nebo jiných sportovců jsou zásadně cenzurovány.

J. Fridrich 26.2.2022 7:41

Zcela přesné paní Hansmanova.

V. Církva 26.2.2022 7:50

Tak celkem souhlas. Je pravda že jsou Rusácí indoktrinovaní svými sdělovacími prostředky i trochu pochopitelnými historickými obavami z NATO.

Nicméně, někde jsem četl, že to není jen Putin, v Rusku je prostě touha po velké říši zakořeněná. Myslel jsem že i hysterické obavy z napadení začaly až po 2 světové válce, ale nedávno tu byl na NP článek, že tak to v Rusku bylo vždy. Vždy si chtěli dělat nárazová pásma a obávali se něčeho co nehrozilo.

Šílenec zdá se není jen Putin, ale Rusáci obecně.

M. Mařák 26.2.2022 7:29

Výborný krizově direktivní vůdcovský přístup (komunikace) ukrajinského prezidenta Zelenského. Je tam, je v centru dění obklopen spolupracovníky, a řídí obranu proti mnohem silnějšímu nepřátelskému agresorovi, často komunikuje s občany. Skvělým způsobem posiluje národní soudružnost, kohezi skupiny.Vzbuzuje velké sympatie.

Oproti tomu temný kremelský skrček sedí osamělý za svým stolem a třicet metrů před ním v polokruhu vláda a armádní poradci. Dva různé přístupy, dva různé světy.

Držím Ukrajině palce v těžkém boji proti okupantům.

https://twitter.com/SeznamZpravy/status/1497456482845143044

S. Sidlichovsky 26.2.2022 7:33

Kupodivu, existuje téma, kde i my dva se můžeme shodnout

V. Církva 26.2.2022 7:53

R^

V. Hájková 26.2.2022 7:36

Ano- jsou to 2 naprosto různé světy - a Ukrajina se chtěla z toho rusáckého vymanit!!!!!!