17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Dnes nový ministr obchodu

Ve čtvrtek odpoledne se premiér Sobotka setká s prezidentem Zemanem a navrhne mu nového ministra obchodu. Ten nahradí Jana Mládka. Když Mládek odcházel, chvilku panovalo napětí, jak se prezident zachová. V prezidentově černobílém světě hodných a zlých byl Mládek mezi těmi hodnými. Navzdory tomu se Mládkův odchod obešel bez hradních komplikací.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 23.3.2017 17:13

Re: Žádný div, tak to dopadá,

Putin je tu na návštěvě? No toto...

M. Prokop 23.3.2017 16:46

Re: Žádný div, tak to dopadá,

Ať nenachladnete, na tom buzerplace.

L. Kolman 23.3.2017 16:12

Tož to jsme se práskli přes kapsu

Tak náš stát poskytne na poválečnou obnovu Iráku celých 25 milionů korun. By mě zajímalo, kolik se tam toho za ten peníz obnoví. A ještě budou někteří rozhořčeně vykřikovat, že by se jim nemělo dávat nic, ať si to pěkně obnovují za své. By mě zajímalo, kolik dá na obnovu Trumpeta. Asi nic, protože on za to nemůže, leč Bush a Obama. Je prý za to pošle v klepetech do Haagu a na denní světlo už se do smrti nepodívají. Karadžič je bude učit šachy, kanastu a pingpong.

K. Berka 23.3.2017 16:21

Re: Tož to jsme se práskli přes kapsu

Amíci (i Rusko) neuznávají mez. soud v Haagu.

L. Kolman 23.3.2017 16:36

Re: Tož to jsme se práskli přes kapsu

Ale to já vím, stejně tak Izrael a další. Ti tam jenom posílají ty druhé.

M. Prokop 23.3.2017 16:47

Re: Tož to jsme se práskli přes kapsu

A dobře činí.

M. Berka 23.3.2017 15:49

ČNB

vůbec neměla manipulovat s tržním kurzem měny. Singer má sedět... Bez charakteru, bez odpovědnosti... CO TO JE za zrůdnosti???

O. Uživatel 23.3.2017 16:00

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 23.3.2017 16:06

Re: ČNB

Naštěstí jen natištěných. Ale stejně to časem někde vyleze v inflaci.

M. Berka 23.3.2017 16:07

Re: ČNB

Také ač nerad, souhlasím...:D

M. Berka 23.3.2017 15:46

Obohacování pokračuje...

Antwerpy...

http://metro.co.uk/2017/03/23/man-arrested-for-trying-to-drive-into-crowd-in-antwerp-6529347/

P. Vandas 23.3.2017 15:35

Kurwa to by mne zajímalo, kdo z voličů pověřil tuto vládu, .

, aby vypracovávala jakoukoli koncepci na přijetí a začlenění 6200 mohamedánů? Pokud nikdo z jejích voličů, tak usuzuji, že je to vláda zrádců a kolaborantů. :-):-):-)

R. Brzák 23.3.2017 15:45

Re: Kurwa to by mne zajímalo, kdo z voličů pověřil tuto vládu, .

Pane Vandasi, svou rétorikou povzbuzujete pouze negativní vášně - a jejich výsledkem by mohla být nanejvýš násilná revoluce (tedy jinde, než v ČR). Když se ale na to podíváme tak, že se jedná o nezodpovědné zaměstnance naší společné firmy, které si platíme, nabídne se nám jediná zodpovědná cesta - prostě je propustit bez nároku na plat...

P. Vandas 23.3.2017 16:33

Re: Kurwa to by mne zajímalo, kdo z voličů pověřil tuto vládu, .

Negativní vášně ve mně vzbuzují kolaboranti. Já je pouze upozorňuji, že si to nenechám líbit :-):-):-)

Z. Čábelka 23.3.2017 17:04

Re: Kurwa to by mne zajímalo, kdo z voličů pověřil tuto vládu, .

Taky je furt důrazně po 675. upozorňuji a oni dělají, že neslyší a nerozumí nebo, že jsou něčím oslovení. Ten bordel by měl ten lagerfurer Schulz dát už do richtiku!

L. Kolman 23.3.2017 15:58

Re: Kurwa to by mne zajímalo, kdo z voličů pověřil tuto vládu, .

Si vzpomínám, že jako odpovědná součást paktu NATO a nedílná součást západní kultury jsme horovali pro demokratizaci arabského světa humanitárním mírovým bombardováním. Našimi blízkými přáteli, zejména USA a Británií. Teď když se sklízí plody oné bohulibé činnosti, snad máme také nárok na nějaké ovoce. Jenom práce a žádná sklizeň, to by přece bylo nespravedlivé!

M. Berka 23.3.2017 16:09

Re: Kurwa to by mne zajímalo, kdo z voličů pověřil tuto vládu, .

Správce propasti MACOCHA nabídl pro 10 000 machomedánů bezplatné ubytování... Ale nevím co na to Zelení...

J. Kanioková 23.3.2017 17:49

Chichichi :)))

R. Brzák 23.3.2017 15:31

pánové a dámy, přestaňme se navážet do našich vrcholových

představitelů napříč Evropou stran jejich označování útoků na občany evropských zemí za činy pomatených jedinců. Mají pravdu, soudruzi...eh čo to trepem, naše elita - není pochyb, že se jedná o činy chorých jedinců. A jejich choroba se vyznačuje tím, že se obávají Alláha, boha milosrdného...

A. Trick 23.3.2017 14:50

Rys si plete pojmy s dojmy

a Doušek s Rysem obligátně připindávají.

"Vaše slova o tom, že by ČNB mohla ukončit intervence dříve než v půli roku, podle některých ekonomů zahýbala kurzem koruny a centrální banka kvůli tomu musela nakoupit další devizové rezervy. Můžete to okomentovat?

Je to naprostý nesmysl. Vím, že toto prohlášení učinil Lukáš Kovanda, o němž Andrej Babiš nedávno prohlásil, že ho musel vyhodit ze svého týmu poradců pro naprostou neschopnost. Mne tato prohlášení nezajímají, já jsem v podstatě jenom reprodukoval stanovisko centrální banky, která rovněž mluví o polovině roku. Neřekl jsem tedy nic nového. Pokud jde o možnost, že by ukončení intervencí bylo dřív, záleží to na vedení ČNB, což jsem také řekl, a záleží to i na vývoji inflace, a jak obecně známo, inflace dosáhla hodnot, které národní banka považovala na podmínku zrušení kurzového závazku."

O. Uživatel 23.3.2017 15:01

Uživatel požádal o vymazání
F. Doušek 23.3.2017 15:26

Re: Milý Melounku,

Tohle ten anonym nikdy nepochopí.

M. Prokop 23.3.2017 15:35

Re: Rys si plete pojmy s dojmy

Eichmann taky tvrdil, že on nic ... :-P

F. Doušek 23.3.2017 15:53

Re: Rys si plete pojmy s dojmy

Rys si plete ... a Doušek s Rysem připindávají ...

Co tím chtěl autor Trick sdělit?

A. Trick 23.3.2017 16:45

Re: Rys si plete pojmy s dojmy

Že Doušek a Rys jsou zdatní připindávači.

F. Doušek 23.3.2017 16:58

Re: Rys si plete pojmy s dojmy

Takže Rys připindává sám sobě? To si ho pletete s Vobrem, ne?

A. Trick 23.3.2017 16:44

Re: Rys si plete pojmy s dojmy

To neožvaníte, držte se vrátnice.

O. Uživatel 23.3.2017 17:08

Uživatel požádal o vymazání
I. Břízová 23.3.2017 14:38

Náhoda?

V Antverpách se pokusil někdo najet automobilem do nákupního centra.

J. Vobr 23.3.2017 14:40

Re: Náhoda?

Pokud to nebyl náklaďák s přívěsem, tak se to řeší blokovou pokutou !!!

Tu-ááá.