3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Devadesátiletý Milan Kundera

Když navštívíte kdekoli na světě seriózní knihkupectví, najdete v něm knihy českého spisovatele Milana Kundery. Právě oslavil devadesátiny, to je docela slušný věk, pěkná příležitost k blahopřání.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Omar 2.4.2019 16:31

Re: Juncker se navezl do Camerona

V případě Británie by tedy lhali obě strany. No a šance by se vyrovnala.... Ne?

M. Varadinková 2.4.2019 16:40

Re: Juncker se navezl do Camerona

Jako vždy jste nic nepochopil. To není o lhaní/nelhaní, ale o tom, jak lidé vnímají, když jim někdo něco vnucuje z ciziny.

Jak by se Vám například líbilo, kdyby u nás platil a provozoval nějakou přesvědčovací kampaň Putin? Třeba kampaň k referendu o setrvání v NATO?

H. Omar 2.4.2019 16:46

Re: Juncker se navezl do Camerona

A vy děláte, jako že tu kampaň proti radaru neplatil? :)))

M. Varadinková 2.4.2019 16:48

Re: Juncker se navezl do Camerona

To já nevím, kdo ji platil. Já jsem ji nedělala. Jen se ptám, zda by se Vám to líbilo.

H. Omar 2.4.2019 17:18

Re: Juncker se navezl do Camerona

Jak by se vám líbilo kdyby vám někdo vypíchnul oko? :))

M. Varadinková 2.4.2019 17:28

Re: Juncker se navezl do Camerona

Beru to tak, že jste mi dal zapravdu. Svým kašpárkovským způsobem, protože jinak to neumíte.

H. Omar 2.4.2019 17:34

Re: Juncker se navezl do Camerona

Hloupostí vám vlastní jste opět nepochopila podstatu. A tou jsou lži Borisů v referendu...

V. Novák 2.4.2019 16:48

Re: Juncker se navezl do Camerona

A vy děláte, jako že tu kampaň proti radaru platil?

A to přímo vám? :)))

H. Omar 2.4.2019 17:19

Re: Juncker se navezl do Camerona

No chichichichi...

F. Nekolný 2.4.2019 16:56

Re: Juncker se navezl do Camerona

-lhaly (strany)-hňupe !

M. Prokop 2.4.2019 17:41

Re: Juncker se navezl do Camerona

No vždyť lhalY obě strany. Že by britští zastánci EU potřebovali na lhaní Junckera, sami to nezvládli?

H. Omar 2.4.2019 18:10

Re: Juncker se navezl do Camerona

No proto mě štve když někdo považuje jednu stranu za svatou...Za iy se omlouvám...

S. Netzer 2.4.2019 16:39

Re: Juncker se navezl do Camerona

Juncker měl ve všem pravdu - https://www.welt.de/regionales/rheinland-pfalz-saarland/article191155387/Juncker-zum-Brexit-Die-britische-Sphinx-muss-reden.html.

Váš příspěvek není nic jiného než va vašich kruzích obvyklý plivanec na EU a Českou televizi.

M. Varadinková 2.4.2019 16:42

Re: Juncker se navezl do Camerona

Můj příspěvek byl o tom, že Juncker předvedl svůj způsob myšlení. Žádný můj plivanec už netřeba, ta Junckerova slova jsou sama o sobě dostatečně ilustrativní.

V. Novák 2.4.2019 16:47

Re: Juncker se navezl do Camerona

Správně - nechte je mluvit a oni se odkopou sami...

S. Netzer 2.4.2019 16:56

Re: Juncker se navezl do Camerona

Nevím, co jiného by jeho slova měla "sama o sobě ilustrovat" než vaši protiunijní paranoiu.

M. Varadinková 2.4.2019 16:58

Re: Juncker se navezl do Camerona

Juncker mluvil za sebe, ne za mne.

V. Novák 2.4.2019 17:02

Re: Juncker se navezl do Camerona

Jeho slova neměla "sama o sobě ilustrovat" nic - ale ilustrovala sama o sobě a bez komentáře aroganci a pohrdání demokracií, jakož i démem samým. A nejvíce tím politikem, který dokázal dát dému možnost se vyjádřit.

S. Netzer 2.4.2019 17:09

Re: Juncker se navezl do Camerona

Obvyklá mantra o totalitní EU.

M. Prokop 2.4.2019 17:42

Re: Juncker se navezl do Camerona

Tak to na ní asi něco bude .... :-P

V. Novák 2.4.2019 17:52

Re: Juncker se navezl do Camerona

Obvyklá mantra o totalitní EU od politika totalitní EU...

K. Janyška 2.4.2019 18:12

Re: Juncker se navezl do Camerona

Nemá pravdu nikdy, rudočerný ožralý lotr... Dzp.

V. Novák 2.4.2019 16:46

Re: Juncker se navezl do Camerona

Destroyer je torpédoborec.

Tak nevím - je označení za takovej šíf pocta nebo urážka?

I. Semrád 2.4.2019 16:47

No, Cameron je jistě

...inteligentní, pracovitý, politicky zdatný, možná je to i slušný člověk (to ale nemohu posoudit).

Do historie se ovšem zapíše jako "Idiot", nebo možná lépe jako Zoufalec.

Nebude první ani poslední takový, holt doba někdy semele. Blbý je, že to dotyčný zavaří i jiným. No jo, no. Riziko podnikání, riziko narození.

V. Novák 2.4.2019 16:49

Re: No, Cameron je jistě

Podle mě se zapíše jako demokrat.

To není to nejhorší, co může politika potkat...

M. Varadinková 2.4.2019 16:57

Re: No, Cameron je jistě

Jako idiot a zoufalec a totalitář se zapíše Juncker.

Cameron se zapíše jako bytostný demokrat - i když sám byl pro "remain", přesto dovolil lidu, aby ten řekl své "leave".

I. Semrád 2.4.2019 17:32

Re: No, Cameron je jistě

Houby "bytostný demokrat". Hřál si (Cameron) svou vlastní politickou polívku (což o to, to je samo o sobě normální) a nějak se mu to zvrtlo.

Lid řekl "leave", och. Bylo to 17.4:16.1 v pitomém (tj. nepřipraveném) referendu, asi jako když Paroubek vyvolal (asi padesáté) hlasování o nedůvěře vládě v březnu 2009(Tlustý Schwippel, Zubovová, Jakoubková+opozice, na Hradě se svítilo až do rána ;-)), to ale mělo nesrovnatelně menší následky.

Možná se jim ta jejich slavná Británie rozpadne, když tam nešoupnou nějakou zpátečku nebo aspoň nesešlápnou brzdu.

V. Novák 2.4.2019 18:02

Re: No, Cameron je jistě

No jistě - kdyby dému tu možnost nedal - TO by byl teprve tendlencten demográd!

To by ho v EU chválili jako skvělého politika!!

A on takhle...

Co chcete na referendu připravovat - kromě hlasovacích lístků a místností s urnami? Nedostatečně byly připraveny manipulace, aby to dopadlo jak věrchuška kázala všem? Ano - nevnutila lidu své požadavky, nevnutila...

A představte si to - byla ta věrchuška tak nepřipravená, že neměla připravené ani irské vyústění, tedy opakování do správného výsledku, ani nizozemské, kdy sama Moudrá Elita ten neuvědomělý lid (ba plebs - možná i lúzu!) sama přehlasuje. Po kastilsko-katalánsku to nešlo zaonačit, když referendum vyhlásil celostátní premiér, že... Vypadalo by blbě, kdyby na voliče poslal policajty s gumovými demokratizátory a sám sebe zavřel...

I. Semrád 2.4.2019 18:12

Re: No, Cameron je jistě

Prostě to Cameron posral.

Čím větší funkce, tím větší h.... , když na to přijde, to už tak je.

V. Novák 2.4.2019 18:32

Re: No, Cameron je jistě

A co "posral"?

Že se zachoval jako demokrat?