1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Co se to stalo?

Z otloukánka premiantem, Česko, ale také Slovensko, Polsko a Maďarsko jsou na tom co se covidu týká líp než západní Evropa. Abych dal zadost zásadě, že psát se smí jen špatně, tak z oněch čtyřech uvedených nejlepších jsme na tom nejhůř, aspoň že tak. Začíná se to i oficiálně uznávat, podle epidemiologů je to díky vysoké promořenosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Dudík 29.8.2021 12:48

NĚMEC CHYTÁ COVID-a DO KLOBOUKU !!!

;-D;-D;-D

A. Dudík 29.8.2021 12:44

Kůůůrwa mi zabanovali ROBERTA JOHNA a já teď nemám boty, které jsem mu půjčil !!!

Asi to nahlásím Wagenknechtovi ;-D;-D;-D

J. Jirka 29.8.2021 12:29

"Měli bychom i na podzim nosit respirátory v MHD a ve vnitřních prostorách?"

"Virus tady zkrátka je a v MHD či v obchodních domech se stýkáte s lidmi, které absolutně neznáte a nic o nich nevíte," říká viroložka Ruth Tachezy.

Ale moc by mne zajímalo, jak to paní viroložka ví, když v době největší "pandemie" nebyl přes veškerou snahu v obchodních domech, na poště ani v pražské MHD žádný koronavirus nalezen.

A. Dudík 29.8.2021 12:39

CO PYTCHUJEŠ ??? Báááník pytcho !!! ;-O;-O;-D

J. Jirka 29.8.2021 12:50

Chápu, ty se děsíš okamžiku, kdy už nebudou povinné roušky a muži se při pohledu na tebe budou s odporem odvracet, ženy omdlévat a děti dostávat psotník.

V. Sember 29.8.2021 13:18

Venku už se roušky či respirátory nosit nemusí. Někteří ale na tom trvají a jejich počet narůstá. Někteří tak možná činí právě z těchto důvodů. Na druhou stranu se začínají objevovat lidé, kteří na roušky či respirátory kašlou i v uzavřených prostorách, obzvláště v obchodních centrech. Přemýšlím, že se k nim přidám. V OC si zatím jenom tak z legrace nasazuji ušmudlanou roušku bez nanovláken pod nos. Aby se neřeklo, že nedržím partu. Začínám se však poohlížet po jiné partě;-)

J. Jirka 29.8.2021 13:34

Dost se směju, když vidím ty kyselé ksichty "očkovanců", kteří byli přesvědčeni, že jakmile se z nich stanou občané první kategorie, tak respirátor už nebudou muset nosit.

A celkem vtipné mi přijde i to, jak se "očkovanci" smějí lidem, kteří věří, že ve vakcíně je sledovací čip a přitom kvůli důkazu, že oni očkování podstoupili, musí nosit po kapsách "čip", kterým mohou být na každém kroku sledováni, který si koupili z vlastní kapsy a z vlastní kapsy platí i jeho provoz.

M. Němec 29.8.2021 12:43

Ano, tento problém zde nebyl řádně prodiskutován.;-O

M. Němec 29.8.2021 12:49

Zásadně bazíruji na tom, aby byl problém p.Jirky řádně a zevrubně prodiskutován !!!;-O;-O;-O

M. Němec 29.8.2021 13:20

Má trpělivost je u konce !!!

Kategoricky žádám všechny přítomné, aby prodiskutovali bezodkladně problém p.Jirky !!!

Nebo budou hromy blesky !!!;-€;-€;-€

M. Ilsner 29.8.2021 12:44

Pan Jirka ví, že nebyl nalezen. A basta!;-D

A. Dudík 29.8.2021 12:46

ILSNER HO NAOPAK NALEZL V TRAMVAJI Č.22 !!!

;-D;-D;-D

J. Jirka 29.8.2021 12:56

Nejen pan Jirka, ale především vědci, kteří se koronavirus pokoušeli za každou cenu najít.

Však jaké byly bombastické titulky:

11.4. Výzkumníci Akademie věd odebírají vzorky z vozů pražské MHD. Hledají, jestli se v nich nedrží covid-19

Ale nakonec museli přiznat:

10.6. Lidé se pražské MHD bojí zbytečně. Koronavirus tam není, zjistili vědci

A. Dudík 29.8.2021 13:02

ZNOVU OPAKUJI , ŽE ILSNER COVID-a NAŠEL VE DVAADVACÍTCE TRAMVAJI !!!

A vědec to von je, to zase jo ;-O;-O;-D

J. Jirka 29.8.2021 13:10

Nebyla to dvaadvacítka ale devatenáctka, nebyl to koronavirus ale pětikoruna, vypadla z kapsy Flégrovi ale nenašla se, protože ji Dud(l)ík hnedka stopil.

Ale jinak máš ve všem pravdu!

A co jseš ty víš nejlíp sám ;-D

J. Drobný 29.8.2021 12:12

Co se stalo? Počty úmrtí na covid-19 začínají ve Spojených státech rychle růst. Podle dat Univerzity Johnse Hopkinse (JHU) minulý týden se počty obětí zvyšovaly ve 42 z 50 států. Ve 14 státech umíralo o 50 procent lidí víc než dosud, ve zbylých 28 státech se čísla zvýšila o deset procent.

Se divím, že Hájková je stále v klidu?:-/

J. Jirka 29.8.2021 12:18

Schválení Pfizerovy vakcíny úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) stálo firmu balík, tak je třeba kromě ceny ještě zvýšit odbyt.

S. Lazárek 29.8.2021 12:46

To je přece normální, co je vám na tom divné?

P. Milan 29.8.2021 12:05

Dnešní VeMeNo charakteristické:

Hamáček, Fiala, Rakušan ...

Švejnar (to už se blíží presidentské volby?), Sedláček.

Dřív si tam VeMeNo zval alespoň komouše a SPĎáky jako opozici, teď už jen agituje.

R. Toman 29.8.2021 12:11

Tak je před volbami, výběr musí hostů být tedy pečlivý. Švejnar je takový záložní president. A Sedláček, nemít ruce tak nic neřekne. Ti co mají rádi teplé Vemínko k nedělnímu obědu budou jistě spokojeni. Dobrou chuť, pokud právě obědváte.

V. Mokrý 29.8.2021 12:35

Do ČT každopádně - to by bylo, aby jim do toho někdo házel vidle.

A. Dudík 29.8.2021 12:18

KDYŽ JSEM UVIDĚL TU SESTAVU ... TAK JSEM TO VYPNUL !!!

Tohle sledovat by bylo sebemrskačství neboli "šachsej-wachsej" ;-O;-O;-O

P. Jirkovský 29.8.2021 12:19

Vy nebudete nspokojenej nikdy, leda byl tam byl třikrát Klaus.

J. Matuška 29.8.2021 12:57

Ad 12:05 Díky vašemu příspěvku jsem se podíval na OVM. Domníval jsem se, že moderátor si užívá prázdniny. Po chvilce jsem zvuk ztišil, nemám na TO dneska nervy. Uvidím, jestli zvědavost zvítězí.

Volnému bloku věnuji pozornost kvůli Janě Bobošíkové a Haně Lipovské. Jako registrovaný příznivec Trikolory bych měl volit TSS, ale rozhodnu se krátce před volbami.

J. Matuška 29.8.2021 11:43

Na Letné se sešli příznivci Volného bloku, protestovali proti opatřením https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volny-blok-demonstrace-letna-opatreni.A210828_122226_domaci_vlc

Byl jsem zaskočený, že ani komerční sdělovací prostředky neměly zájem reportovat o této manifestaci. Ignorace ČT, ČRo mě nepřekvapila.

P. Jirkovský 29.8.2021 11:51

Já jsem rád. Není žádná povinnost ČT reportovat o každý slezině obskurních spolků.

A. Dudík 29.8.2021 11:55

CO JE OBSKURNÍ SPOLEHLIVĚ URČUJE JIRKOVSKÝ ... PÁČ JIŽ OD POHLEDU JE OBSKURNÍ !!!;-D;-D;-D

J. Drobný 29.8.2021 11:55

Jistě, kdyby tam byli obskurní „michprdi“, tak tam jsou nejméně tři přenosové vozy!;-)

M. Mařák 29.8.2021 12:08

Tak, z mediálního hlediska je samozřejmě rozdíl, když je zaplněná Letná milionem lidí, nebo když dohasí pár desítek Bobo fans, to je snad pochopitelné, jářku, nebo co.

J. Drobný 29.8.2021 12:16

Vy jste někdy viděl na Letné milion lidí?:-/