Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Čistě technická věc

Omlouvám se, že s tím otravuju, tím spíš že na víkend. Jako mnozí naši čtenáři sleduji vývoj situace na Ukrajině a nemohl jsem si nevšimnout hrozby, namířené na Kachovskou přehradu. Týká se to oblasti kolem Chersonu, je tam obrovské vodní dílo a pokud by mělo být poškozeno, neřkuli – jak se říká – vyhozeno do povětří, následky by byly obludné, srovnatelné s nasazením taktické nukleární střely.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pan prezident Miloš Zeman je bývalý komouš a jako takového bych ho nikdy nevolil, je to mé první a základní volební síto. Během svého mandátu udělal dost věcí, se kterými nesouzním a navíc je obklopen lidmi, ze kterých mám kopřivky, nicméně svým nekompromisním postojem k bezdůvodné agresi a okupaci Ukrajiny Ruskem si to u mne hodně spravil.

Stejně tak bývalý komouš a nadnárodní korporát Andrej Babiš, toho bych nikdy nevolil i z mnoha jiných důvodů, nicméně má u mne jeden bod k dobru, neboť po teroristickém aktu ruského komanda v ČR nechal vyčistit ruskou ambasádu v Praze od té zbytečné koloniální svoloče.

EUR^[>-]R^[UA]R^

0 0
možnosti
SL

Je to zajímavej paradox. Kolika jeho tehdejším voličům se nyní tolik zajídá komouš na Hradě....

0 0
možnosti
Foto

@m.kalousek

Prezident republiky nepozval na oslavu 28.října předsedy obou komor Parlamentu. @Vystrcil_Milos a @market_a to jistě neoplakali. V protokolární řeči je to ale buranská urážka Parlamentu a parlamentní demokracie. Žádný své cti dbalý poslanec či senátor by na Hrad proto jít neměl.

0 0
možnosti
Foto

Svatá pravda. Jenom bych s dovolením slova "poslanec či senátor" nahradil slovem "člověk". Máme skvělou příležitost vzkázat Lihošovi, co si o jeho "přínosu pro stát" myslíme. On je jen smutný kůl v plotě. Bylo by krásné mu to dát neúčastí najevo! #NejdiNaHrad

M.Vávra twt

0 0
možnosti

P63e78t54r 49Č51e21c18h

23. 10. 2022 8:48

" Rozhodovat mohou debilové, šílenci a zločinci" !!!!

Toje pravda až na to že nejen m o h o u . Oni r o z h o d u j í . Konkrétně téměř na celém světě a to z lůn politických stran, které jsou u moci. Většinou je to dáno politickými systémy, které si pollitické strany vytvořily a schválily k obrazu svému a ve svůj prospěch. Rozhodně nikoliv ve prospěch občanů, jak má správně v jakékoliv demokracii být. V podstatě jde o to, že v š u d e se většinová vůle občanů k jakékoliv otázce výrazně liší od prosazované vůle politických stran a to jakýchkoliv.

0 0
možnosti
JA

No, a vy jste taky hlavička. Strany jako lůno šílenců a jediná příčina všeho zla po celém světě a z ničeho jiného než ze stran nikdo špatný vzejít nemůže.

0 0
možnosti
Foto

@jiri pehe

Hele, Pehe se mnou souhlasí..

Přečetl jsem ten dlouhý, denunciační text v Právu o generálu Pavlovi. Je založen celý na vzpomíkách pána, jehož fotka připomíná lidi z první řady na demonstracích na Václaváku. Řekl bych, že komusi vadí nikoliv komunistická minulost PP ale zejména jeho vysoká pozice v NATO.

0 0
možnosti
Foto

Mně vadí, že je kariéní komouš a má tu drzost cpát se do politiky.

Jakobychom se toho prokletí nedokázali zbavit.

Neuvěřitelné.

0 0
možnosti
JF

"V Berlíně demonstrovalo 80 tisíc lidí. Chtěli podpořit Íránce. V Berlíně v sobotu demonstrovalo 80 tisíc lidí na podporu protivládním protestům v Íránu." -

Druhá věta tu zprávu napravila.. V Íránu je tvrdý muslimský středověk, a je to kamarád Moskvy-Putina... Žena je tam otrokyně a nemá žádnou cenu. V rusku nemá cenu občan-jednotlivec.

0 0
možnosti
MV

Tak nám povyprávějte o ceně člověka u nás... Co třeba ta 20-ti letá holčina, která se dle PČR zasebevraždila TŘINÁCTI bodnořeznými ranami, z toho jednou do plic a dvěma do srdce? A co ten policejní důstojník, který se zasebevraždí střelou do hlavy z pravé strany , přestože byl levák? A co ti tři, kteří dostali 3 x 24 let za vhození láhve do okna (nikdo nezemřel), zatím co za vraždu důchodce lopatou dostali dva asociálové ze známé menšiny podmínky? :-P

0 0
možnosti
Foto

Tak jsem si sehnal dostupný matroš gen. P.P x P.Beneš, takto bývalý spolužák z elitní školy zpravodajských důstojníků a přečetl jeho hodnocení P.P. a musím odpovědně prohlásit, čichám,čichám burešovinu na sto honů!( taky eur. poslanec Zdechovský metá blesky) Už jsem psal několikrát, pokud bude finále Babiš x Pavel, jednoznačně pro Pavla. Kdyby se objevil solidní nerozvědčík, tak to bude on. Jenže ..... ?...

Průzkumné agentury se shodují, že Pavla budou volit Zemanovi příznivci.

0 0
možnosti
JF

Když už jste sháněl ty materiály o generálu Pavlovi, tak vám uniklo, že se ozvali další jejich spolužáci s podporou generála Pavla a s odporem k vyjádření Beneše. To nevíte ? Také je jasné, že jeho prověrka před jmenováním na velmi vysokou funkci v NATO byla mimořádně pečlivá - hoši v CIA a NSA se zapotili... To také nevíte, že ?

0 0
možnosti
Foto

TAK UŽ JSEM NATAŽENEJ !!! ;-O;-O;-O

0 0
možnosti
Foto

7 hodin a venku tma jak v pytli ... Olda chrápe jak zařezanej, tak se jdu za ním natáhnout !!!

P.S. Už jsem vzbudil boxéra Frantu Šimka rodáka z Křemže u rybníka ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Dostaneš mezi baterky!

0 0
možnosti
IP

I98g85o68r 17P12á56v27e45k

23. 10. 2022 7:03

Maňásek mach se snažil ještě po půlnoci ;-D . Ráno si dá šunku s vejci a bílým chlebem a zapije šampaňským

0 0
možnosti
VM

Už to zase začalo !

0 0
možnosti
Foto

Ale furt je to pik-pik-piruét !!! Chybí demiplyjé ;-D;-D;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz