Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Čistě technická věc

Omlouvám se, že s tím otravuju, tím spíš že na víkend. Jako mnozí naši čtenáři sleduji vývoj situace na Ukrajině a nemohl jsem si nevšimnout hrozby, namířené na Kachovskou přehradu. Týká se to oblasti kolem Chersonu, je tam obrovské vodní dílo a pokud by mělo být poškozeno, neřkuli – jak se říká – vyhozeno do povětří, následky by byly obludné, srovnatelné s nasazením taktické nukleární střely.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J81a21n 30Č65e56r22n19ý

23. 10. 2022 9:59

Jenerál Petr Pavel zvaný Pávek se nám zlobí.;-D

0 0
možnosti
Foto

J.Černý, původně J.Drobný, pořád bučí, pořád bučí.... ;-)

0 0
možnosti
PO

Co nezjistí naše média, prozradí ukrajinský ministr zahraničí Dmitrij Kuleba :

Kuleba přiznal v telefonním hovoru, že sabotáže na Ruském území, z nichž mnohé zabily nevinné civilisty, byly zorganizovány Kyjevem. Kuleba si totiž myslel, že mluví s bývalým americkým ambasadorem z Moskvy, Michaelem McFaulem a proto se mu neváhal svěřit s těmito a mnohými jinými citlivými informacemi.

PS ..pokračuj Kuleba, jen tak dál....ono toho bude více.

0 0
možnosti

J73a85n 86Č60e31r75n37ý

23. 10. 2022 10:01

Naše média se tím nepochlubila.

0 0
možnosti
Foto

Ten Lazárkův statečný pplk. Rolf byl fakt statečný ... on totiž rozkaz jít v 68 do Prahy střílet své spoluobčany nevydal NIKDO !!!

____________________________

A komouš Čalfa se stal premiérem a komouš gen. Vacek ministrem obrany !!!

JAK LAZÁREK VYHRÁL VÁLKU ;-D;-D;-D;-O;-O;-O

0 0
možnosti
JF

Vladimir Karpenko dnes na NP hodnotí chování diktátora Putina částečně reálně, ale i nereálně -

Autor článku uvádí mnoho příkladů a paralel pro zařazení diktátora Putina po bok těm nejhorším diktátorům minulosti Hitlerovi a mnoha dalších, včetně Kormidelníka Maa. Je tam u nich společný jmenovatel v mnoha odporných vlastnostech těchto diktátorů - bezohlednost, panovačnost, ješitnost, samolibost a zejména KRUTOST, spolu s nerespektováním lidských práv, tedy SVOBODY a DEMOKRACIE. V závěrečné části se ale autor mílí, když Putina zhodnotil takto -

"S odstupem času je zřejmé, že Putin právě na rozdíl od Hitlera není úplný šílenec opájející se mocí, ale šílenec mysli docela racionální." Vše co dělá cca posledního roku, tedy od toho stálého tvrzení od listopadu 2021 že těch 100 000 jeho vojáků stále ty 3-4 měsíce jen u hranic Ukrajiny cvičí a cvičí je počátek jeho zcela NERACIONÁLNÍHO JEDNÁNÍ až do dnešních dnů. Nebudu popisovat jednotlivé jeho LŽI a KROKY, jen uvedu, že z chudého Ruska udělal VELMI CHUDÉ RUSKO, a bez kamarádů mezi slušnými zeměmi Světa...

0 0
možnosti

J38a14n 31Č29e89r22n20ý

23. 10. 2022 10:05

USA je nejslušnější země Vesmíru.:-)

0 0
možnosti
PO

Co hlásí české jaderné elektrárny?

Palivové články máme na ca. 12-16 měsíců. Jiné, než ruské použít nelze. V Dukovanech odstaven jeden blok kvůli špatné armatuře. V Temelíně zkoušeli nahradit ventil jedné chladící cesty, kvůli ruskému embargu jiným, ale nefunguje to. Takže zatím musí chladit bloky zbylé tři cesty.

Jak vidíte sami, bez Ruska se opravdu neobejdeme.

0 0
možnosti
DM

D23a46n82i33e96l 22M25a68c90h

23. 10. 2022 9:53

České jaderné elektrárny hlásí, že aktuálně jsou mimo provoz dva ze šesti bloků. Ale jinak v pohodě!

0 0
možnosti
PO

Je velká škoda, že se česká média téměř vůbec nevěnovala týdennímu sjezdu Komunistické strany Číny. Dozvěděla by so totiž mnoho poučného !

Místo toho dávají slovo těm několika málo tzv. expertů, kteří toho vědí o Číně tak málo ...škoda !!

0 0
možnosti
SL

Moje osobní zkušenost s gumama za bolševika. 17. listopadu 89 jsem byl ještě na vojně a nikdo o situaci v Praze nevěděl nic Měli jsem velitele útvaru nějakýho pplk. Rolfa z kterého jsme měli vítr. Ne proroto že to byla svině, ale protože to byl opravdový voják s respektem i mezi ostatníma gumama.. Byl přísnej, ale spravedlivej. 19.listopadu, to byla neděle, si nás všechny nechal nastoupit na buzeráku a řekl nám, že on nikdy nedá rozkaz k tomu, aby vojáci z jeho kasína jeli střílet do Prahy proti svým spoluobčanům. Míru jeho odvahy jsme pochopili až později a přestože byl jako Pavel taky komouš, tohle nikdy nezapomenu. Píšu to proto, že i takovýho gumu-komouše jsem v životě poznal, každopádně to nic nemění na tom, že komunista na sídlo českých králů prostě nepatří.

Pavel si svůj "hřích" v mých očích odpracoval svojí službou pro vlast, ale za mě na Hrad fakt ne.

0 0
možnosti
PD

Souhlas. Taky jsem znal CSK, celkem slušné komunisty.

S tím Hradem je ovšem problém: Kdo bude v druhém kole. Tuším Skyllu a Charybdu.

0 0
možnosti
Foto

KDO V ROCE 1968 VSTOUPIL DO KSČ DE FACTO NEBYL KOMOUŠ, ALE VLASTENEC DOUFAJÍCÍ V DEMOKRACII !!!

Pokud ho následně normalizátoři z KSČ vyhodili tak je plně rehabilitován R^R^R^

0 0
možnosti
DM

D72a61n49i25e45l 16M62a72c95h

23. 10. 2022 9:33

;-D;-D;-D;-D;-D

Sláva rehabilitaci!

0 0
možnosti
PO

já řku ....řady naší demokratické české policie houfně opuštějí její členové.....no toto. Tak to už je po justici druhej pilíř, kterej se začíná naklánět.

Hoši, nelze jinak, než že se budete muset více semknout !!

0 0
možnosti
PO

je legrační, když se zde místní neoliberálové trumfují, kdo je z kandidátů větší komunista, když jsou s nima všichni z jednoho kadlubu .....neuvěřitelné ?!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz