5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Byl první máj

Jestli to byl lásky čas, to záleží na osobním nasazení. Odehrál se seriál více méně politických mítinků, pozornost vyvolalo brněnské utkání levých a pravých extrémistů v duchu hesla Antifa je taky fa.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 2.5.2019 17:30

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

OK, nicméně asi víte, že mám doma dceru, která se narodila jako muž, takže o různých předsudcích a koukání na ostatní skrz prsty jen proto, že jsou "jiní", (nemocní) něco vím.

I. Břízová 2.5.2019 17:38

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

No právě. A proto mi to od vás přišlo jako taková divná provokace.Nic ve zlým. Hezký večer

S. Lazárek 2.5.2019 17:43

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Tak vida, právě proto....hezký večer a díky za reakci.

J. Kombercová 2.5.2019 17:39

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Ano, víme to tu, protože jste napsal, všichni. A až na jednoho bezmozka v pohodě... a ano, působíte dost osobně, zbytečně.

S. Lazárek 2.5.2019 17:41

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

V tom případě se omlouvám za informační balast, všem.

E. Derat 2.5.2019 17:29

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

No, naštěstí nestal, akorát k takovým lidem cítím odpor. A snažím se vyvarovat kontaktu jakémukoliv s nimi, pokud je to v mých možnostech. Docela by mi zajímalo, zda byste také zlehčoval když nějákou dívenku někde v parku obtěžuje pedofil, třeba jen tím, že jí bude ukazovat zduřelý penis, případně masturbovat. I k těmto lidem mám silný odpor, akorát u nich se to těžko pozná, pokud to někdy nerupne.

S. Lazárek 2.5.2019 17:35

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Není nad osobní zážitek, to je jasné. Moje transsexuální dcera (tedy onen "různý deviant") si přivydělává v jedné pražské kavárně, tak snad se nepotkáte, nemusel by to pro Vás být příjemný zážitek.

E. Derat 2.5.2019 17:43

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Tak to se nepotkáme, já chodím do klasických prověřených hospod, nebo vináren. Měl jsem rád akorát Malostranskou kavárnu, a tam je dnes nějáký ten kávový supermarket, takže nic.

M. Prokop 2.5.2019 17:48

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Pokud vaše dcera (bez ohledu, zda transsexuální nebo jaká jiná) páše to, co pan Derat popisuje, tedy obtěžování a exhibicionismus, pak si nálepku devianta zaslouží. Pokud ne, chová se normálně, tak ji do toho zatahujete zhola zbytečně.

P. Novák 2.5.2019 17:35

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Vaše starost je dojemná, ale celou tuhle diskusi jste spustil tím, že jste se poškleboval Pospíšilovi, a teď to hrajete do kouta.

E. Derat 2.5.2019 17:39

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Nijak nic do kouta nehrnu, i proto jsem předtím s vámi diskutoval o těch bílých ponožkách, tedy o pedofilním zaměření na dívky. Mezi devianty nerozlišuji, a Pospíšil mi připadal akorát úsměvný.

P. Boublíková 2.5.2019 17:45

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Ti, kteří obtěžují malé děti, by se správněji měli nazývat delikventy. Mezi deviací a delikvencí se málokdy rozlišuje a pak jsou z toho zbytečná nedorozumění.

E. Derat 2.5.2019 17:50

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

No, jo ale delikvent je v podstatě každý kriminálník.

J. Anděl 2.5.2019 19:42

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Mám podobnou zkušenost. Chtělo by se napsat "metoo".

Ale odpor k nim necítím. Ne všichni takhle obtěžují, mnozí jiní jsou v pohodě. Asi tak jako hetero.

P. Novák 2.5.2019 17:39

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

No, nakonec, já jsem taky ostražitej ve styku s určitou skupinou lidí. Třeba si dávám bacha na lidi, kteří se vychloubají tím, že občas sem tam něco šlohnou, pane Derate.

E. Derat 2.5.2019 17:48

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

No, tak to vidíte. Ale, osobně mám radši zloděje než sexuální devianty. Také jsem byl několikrát okraden, ale už si to moc nepamatuji. Ale, v tramvaji č.22 si dávám zvýšený pozor na své věci, v té to dokonce i hlásají v několika jazycích. Je, to oblíbená trasa a tramvaj Cikánů a jiných lapků,

V. Novák 2.5.2019 17:34

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

No, vzhledem k tomu, co to bylo za macha, tak by se asi divil...

J. Kombercová 2.5.2019 16:48

Re: Včera se mi líbil v na ČT Jiří Pospíšil,

Jsem si vzpomněla na klip Láska je láska... točený na Petříně. :)

J. Vobr 2.5.2019 16:34

PAŘÍŽ NÁM UKAZUJE DOBROTIVOU TVÁŘ EU !!!

:-)))

:-)))

V. Liptovský 2.5.2019 16:33

Pite radšej čaj...

Páni "demokrati", pite radšej čaj, ako kedysi spieval Vysockij... Tomuto totiž nerozumie ani môj vysoko školený československý ovčiak... A ten už má všeličo za sebou...

V. Liptovský 2.5.2019 16:36

Re: Pite radšej čaj...

Pardon, nemecký ovčiak... Československý vlčiak tomu rozumie.

I. Kellner 2.5.2019 16:32

JE TO TAM !!! JE TO TAM !!!

https://pbs.twimg.com/media/D5kYzEvWkAEje-J.jpg

J. Havelka 2.5.2019 16:10

"Nejlepším ředitelem NG

jsem byl JÁ" - pravila ta obskurní postavička z Obludária, M. Knížák! "Fajt je neschopný a nemorální." Skromnost sama, typický klausoid.

R. Neveselý 2.5.2019 16:35

Re: "Nejlepším ředitelem NG

Knížák je světoznámý khokhot.

F. Šimek 2.5.2019 15:52

Zdejší Arnoštové- šifry-značky. Jak je to s to řepkou !

Nebo Řepkou ?

P. Novák 2.5.2019 15:56

Re: Zdejší Arnoštové- šifry-značky. Jak je to s to řepkou !

Kolik Arnoštů se ti dneska honí v řepce, Franto?

S. Šnajberg 2.5.2019 15:50

na první pohled

tedy při vší úctě, když se člověk podívá na ksichty komunistů a nácků, tak mne jímá hrůza. Na první pohled to je většinově primitivní, nevzdělaná lůza. Doufám, že jejich ovladatelé budou pod permanentním dohledem, aby nedocházelo k porušování Zákonů o protiprávnosti komunistického režimu a podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka.

J. Havelka 2.5.2019 15:54

Re: na první pohled

Klausové, Zeman, Babiš, Mynář, se někde slezli?

S. Šnajberg 2.5.2019 15:58

Re: na první pohled

měl jsem na mysli včerejší 1. máj, ale máte pravdu, Ovčáček hlídá svoje stádo a velký stádo jim to zobe... :)

M. Mařák 2.5.2019 15:50

Let Pen-Klaus hesla o Evropě

samostatných národů nesly včera ty hořící pochodně v Brně. To má teda Klaus kamarády...