30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Body pro Evropskou komisi

Bylo by to skvělé, kdyby to takto fungovalo. Komise zajistila 300 milionů dávek vyvíjené vakcíny pro unijní země. Naopak by bylo krajně nevhodné, kdyby se jednotlivé státy předháněly a přeplácely vakcíny pro občany svých zemí. I to se samozřejmě děje a bylo by divné, kdyby se to nedělo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Panter 2.8.2020 13:58

Nějak jsem si nevšiml, že by při minulých vládách ODS ČT plnila roli hlídacího psa...O Dalíkovi či Nagyové se vědělo, jen ČT k těmto tématům mlčela jak Fučík na gestapu. ČT zkrátka hraje na jednu branku, o tom to je a to se jí vyčítá....

J. Václavíková 2.8.2020 14:03

Jestli ,,se vědělo", nepochybně by si to nějaký novinář nenechal ujít, aby to nezveřejnil. A jestliže to nikdo nezveřejnil, tak o tom jistě nebylo známo nic, co by se dalo doložit, že, dojmologu?

J. Jurax 2.8.2020 20:01

No, semtam to někdo určitě věděl, přinejmenším ti, kdož toho byli účastni i nedobrovolně. No a novináři jsou taky jenom lidi, nedělejte si moc iluze, že zveřejní všechno co ví ...

F. Doušek 2.8.2020 13:37

Soused mého synovce? Tak to se mrknu ze záznamu. Nejdřív musím do bazénu.

V. Mokrý 2.8.2020 13:13

Útok České televize na Ludvíka Svobodu ! Bašta tuší, co nás čeká na podzim

www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor

J. Matuška 2.8.2020 12:41

20 LET OD TELEVIZNÍ KRIZE – DÍL ČTVRTÝ

... Bylo mi jasné, že mohu být kdykoliv odvolána, a byla jsem stále připravena. Netrvalo to dlouho a přišel za mnou Jiří Balvín s odboráři a odborářským právníkem. Nemuseli ani nic říkat, hned jsem jim dala předávací protokol a Jiří Balvín mi „šlechetně“ nabídl, že by mohl využít mého ekonomického vzdělání na post evidence toaletního papíru a čistících prostředků. S díky jsem odmítla.

S Jiřím Balvínem jsme se znali jenom povšechně, žádné emoce mezi námi nebyly, jen mi bylo líto, že odborářům ustoupil a věděla jsem, že to bude mít dalekosáhlé důsledky. A měla jsem pravdu. Televize si toto břímě s sebou nese stále.

Jiřího Hodače spousta lidí měla za slabého člověka. Možná byl v určitém momentu nerozhodný, ale určitě nebyl zbabělý. Dát pokyn vypnout vysílání, to chce velkou odvahu a víru v demokratické mechanismy a právo. Navíc nepřipustil, aby členové jeho týmu byli jakkoliv poškozeni. Vymínil si, že my všichni, které on jmenoval, budeme odvoláni až novým ředitelem, nikoliv prozatímní ředitelkou Věrou Valterovou, na kterou byl v tomto směru činěn velký nátlak. Byl však zbytečný, neměla k tomu pravomoci. Jiří Hodač žije ve Velké Británii. Čas od času spolu telefonujeme, Českou republiku od doby televizní krize nenavštívil. Před časem mi na mou prosbu, aby promluvil o tehdejších událostech před veřejností, řekl jediné: „Vyřiďte doma, že se jako křesťan denně modlím za ty, co stáli po mém boku, ale i za ty druhé...“ https://isde.cz/20-let-od-televizni-krize-dil-crtvrty/ R^R^R^

J. Laurin 2.8.2020 12:59

Pane Jardo na ČRo plus je výborný rozhovor Štáhlavského s Hanou Lipavskou..... Leonardo Plus dnes v 10,00....hodinová porce....

J. Matuška 2.8.2020 13:08

Díky, už to hledám... Zdravím!

J. Matuška 2.8.2020 13:18

Pane Laurine, nedaří se mi získat odkaz. Jedná se o rozhovor z dneška?

J. Laurin 2.8.2020 13:26

puste si https://www.mujrozhlas.cz/ a pustte ČRo plus.... a vratte se v čase na dnes 10,00 hod

J. Laurin 2.8.2020 13:28

časem to bude i v archivu pořadu Leonardo Plus.....

J. Matuška 2.8.2020 12:59

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/redaktori-ct-se-poprali-s-byvalym-reditelem.A030216_165233_domaci_jpl

Zajímalo by mě, jak dopadlo trestní oznámení Jiřího Balvína...

J. Schořík 2.8.2020 13:09

Dostali trest smrti, ale raději se o tom nepíše abychom kvůli tomu neměli problémy s mezinárodními organizacemi. Provedl sám Miloš..

P. Jirkovský 2.8.2020 13:07

Chudák Bobo. Mohla bejt první komunistická prezidentka ČR, a vono prd. Ani to protifašistický bojovnictví jí nejde, tak holt sepisuje a sepisuje.

M. Panter 2.8.2020 13:15

Během té krize mě nikdy nenapadlo, že v ČT může být něco horšího jak Bobo....jak jsem byl naivní.

J. Václavíková 2.8.2020 13:26

Já ji mám ještě celkem v živé paměti coby samozvanou moderátorku Hodačovy TV. Její výkon se mohl směle měřit s Jílkovou. Uřvaná dryáčnice, naprosto neschopná.

P. Jirkovský 2.8.2020 13:37

Vona je taky rodinnej typ; to, jak si vzala s sebou manžela do Bruselu za peníze daňovejch poplatníků, bylo vod ní skutečně hezký.

M. Mařák 2.8.2020 11:49

V Německu se demonstrovalo proti Prymulovým rouškám a diktatuře národního státu. Jsem viděl video na idnes, samá duhová vlajka, to vypadalo skoro jako ten pochod homosexuální hrdosti, nebo co. No a jakési hnutí babek proti ultrapravici prý na ně pořvávalo nazi raus.

Svět se zbláznil.

M. Ilsner 2.8.2020 12:05

Členové pochodu homosexuální hrdosti jsou homosexuální hrdobci.

;-D

V. Zadák 2.8.2020 12:17

Dnes nebo zítra začíná v Praze homohrdost.

J. Laurin 2.8.2020 12:22

Jestli ti pražáci mají dost indulony... rouška se dá doma spíchnout za 5minut, ... snad na to Hřib myslel....

S. Lazárek 2.8.2020 12:25

Si tak říkám, kdo je větší hovado, jestli ten kdo má na prdeli přilepený paví péro nebo ten, kdo v klidu zabije a sežere psa.

J. Polesny 2.8.2020 12:42

Kluci jsou vzrušení. Lauren se mastí indulonou a picha roušku...;-D;-D

J. Laurin 2.8.2020 13:15

;-D;-D;-D;-D;-Drozdíl je zřejmý.... já jsem sytý...Maso z mladého psa se peklo jako vepřové nebo jako kůzle.Na jiný způsob jako skopové s česnekem nebo jako srnčí naložené v marinádě a dělané jako svíčková. Ze staršího psa se maso nejdříve vařilo a pak teprve peklo. K masu se jedl knedlík se zelím, brambory nebo chleba. Ze starého psa se vařila polévka se zeleninou.. Vařila se i polévka z mladého psa, ale ta byla moc tučná a proto se do ní dávala jako zavářka rýže, aby "tý mastnoty uzala". Maso z mladého psa chutná jako jehněčí, ale bez vůně skopového. Zato polévka ze starého psa má aróma"jako uhoněný zmoklý bernardýn..... Dobrou chut....;-D;-D;-D;-D

M. Ilsner 2.8.2020 13:24

Největší hovado je ten, kdo má na prdeli přilepený paví péro a v klidu zabije a sežere psa.

V. Mokrý 2.8.2020 12:19

Voni je tam brzy muslimové srovnaj do laťě.

S. Lazárek 2.8.2020 12:22

Máte recht, v milosrdenství a v lásce k bližnímu to maj všichni pánbíčkáři zhruba stejně.

V. Mokrý 2.8.2020 12:36

No, když si je tam natahali, budou mít co chtěli.

L. Kolman 2.8.2020 11:35

Tak musím ubrat na barvitosti, napoprvé to neprošlo. Včera navečer jsem byl u nás na fotbalovém utkání, Českomoravský pohár, nebo jak se to jmenuje. Chvíli po zahájení vběhla do hřiště šumná mladá dívčina v tangách a podprsence/nepodprsence. Valila z jednoho konce hřiště na druhý a zpátky a ječela u toho, že je to sázka. Rozhodčí v dobrém rozmaru přerušil hru a dobře se bavil i s hráči. Její dva kámoši a kamarádka si to točili na mobily. Kousek ode mě stál pořadatel, mu povídám: K**va, za tohle bych vám dal flastra minimálně 20 tisíc za nedostatečnou pořadatelskou službu. Samozřejmě ve srandě. Kamoš na to: "Si blbý, za to by měli dostat pochvalu, to by se tu mělo stát pravidlem!" Za chvíli partička mladých procházela kolem, kámoš na tu druhou mladou volá: "Ty nikam nechoď, ty poběžíš druhý poločas. A nahá, tak se na to připrav!"

F. Doušek 2.8.2020 11:51

Kůjva Kolman, kdeže to je?