Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Bizár proti bizáru

Komika se násobí, když Babiš vyzývá odboráře, aby se řetězově ukecávali, až z toho bude velkolepá demonstrace v Praze na Letné. Asi taková, jakou tam měl Milion chvilek proti Babišovi. Babiš tedy řečnil a za zády měl šéfku komunistů Konečnou a nad hlavami demonstrantů vlály rudé prapory.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
SL
Foto

Když jsem jako student čet R.U.R., no fantazie... potom Den Triffidů, no fantazie... první počítač... fantazie už realitou...teď když experti požadují, přestaňte blbnout s AI aspoň na půl roku, je to nebezpečné....napřed kam až můžene jít ... mě už trochu mrazí...?,

0 0
možnosti
PB

P44e46t39e 25B55r67i57c31h

30. 3. 2023 17:12

Kde nic není, ani AI nemůže ublížit, Havelka. Jste chráněný exemplář.;-D

0 0
možnosti
Foto

Si Ťin-pching: Připravujeme se na válku

Čínský vůdce Si Ťin-pching prohlásil, že se připravuje na válku. Během březnového výročního zasedání čínského parlamentu pronesl celkem čtyři projevy týkající se válečné připravenosti.

Čínská vláda oznámila zvýšení ročního rozpočtu na obranu o 7,2 %, za posledních deset let se číslo zdvojnásobilo na více než 220 miliard dolarů (přes 4,7 bilionu Kč). Informuje o tom analytický server Forreign Affairs, který vyvozuje, že Peking je připraven použít sílu k obsazení Tchaj-wanu. Soudí tak ze Siova prohlášení o „sjednocení vlasti“.

„Za všechno může Západ, použijeme sílu“

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-si-tin-pching-pripravujeme-se-na-valku-40427372

Pokud si kliknete na odkaz, uvidíte za strýčkem Si něco jako rudou vlajku se srpem a kladivem. Tím chce strýček Si naznačit, že je třeba krvácet. Číňani skoro žádnou válku nevyhráli. Nejdříve je zdevastovali primitivní Mongolové pod vedením Čingischána. Před oficiálním začátkem druhé světové války je pak zdevastovali Japonci. Číňani dokázali obsadit akorát Tibet. Bojovali ještě s Vietnamci, ale nakonec to museli zabalit. Jsem zvědavý na jejich novou sílu:-)

0 0
možnosti
LN

Číňani jsou stejně "nadšení" do války jako Rusové, zvláště když si mladá generace přičichla ke svobodě, o níž získává informace z Internetu... ;-)

0 0
možnosti
Foto

David Svoboda

Rád bych uvedl na pravou míru moje dnešní vyjádření v České televizi ohledně účasti ruských a běloruských sportovců na nadcházejících hrách v Paříži 2024.

Byl jsem pozván, abych se vyjádřil k aktuálnímu postoji MOV, který připouští účast těchto sportovců pod neutrální vlajkou. Rozumím racionálním důvodům, které MOV k tomuto postoji vedou, ale nejsem obhájcem MOV ani ruských a běloruských sportovců.

Mrzí mě, že dlouhodobě není dodržována například Olympijská charta a další závazné dokumenty. Mým záměrem bylo především prezentovat neutrální stanovisko Komise sportovců ČOV, podložené výsledky dotazníku, provedeného mezi českými sportovci.

V žádném případě neschvaluji válku na Ukrajině ani nemám důvod obhajovat politiku Ruska nebo Běloruska. Jde mi pouze o obranu nevinných sportovců, a aby politika do sportu co nejméně zasahovala.

Bohužel, některá moje vyjádření vyzněla nešťastně a zřejmě způsobila zcela jiný dojem než jak jsem to měl v úmyslu. Do domnělé pozice "ďáblova advokáta" ruských sportovců jsem se dostal jen svojí nemotorností v rozhovoru. Neměl jsem den. Nebojte se, nejsem na špatné straně. Odpusťte mi prosím ten úlet a nezlobte se na mě. Dík

0 0
možnosti

;-DOlympijský vítěz Svoboda si posypal hlavu popelem. Černochová od DemoKradů mu šla po krku kvůli odlišnému názoru. Podobně za Komoušů s Tou AntiChartou.....;-DRv

0 0
možnosti
LN

"Tati, jsi můj hrdina." Za obrázek dcery míří Rus do vězení, dívka do dětského domova

Moskaljova chtějí zbavit rodičovských práv

Ruského otce samoživitele, který utekl z domácího vězení, měli zadržet v běloruském Minsku. Alexej Moskaljov uprchl těsně předtím, než ho soud tento týden poslal na dva roky do vězení v souvislosti s protiválečnou kresbou jeho dcery. Agentuře Reuters to potvrdil advokát a obránce lidských práv Dmitrij Zachvatov. ... (videozáznam ze soudu) ...

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusa-odsoudili-v-souvislosti-s-protivalecnym-obrazkem-jeho-d/r~cae4d372ceec11edbc030cc47ab5f122/

0 0
možnosti
Foto

Prasata bezectná, russká...

0 0
možnosti

Olympijský vítěz Svoboda si posypal hlavu popelem. Černochová od DemoKradů mu šla po krku kvůli odlišnému názoru. Podobně za Komoušů s Tou AntiChartou.....;-D

0 0
možnosti
Foto

kvůli lži, velký č. Rv

0 0
možnosti
RT

R72o83b72i59n 21T92o48m38a51n

30. 3. 2023 16:57

Od kolébky až do hrobu. Jurečka představil novou strategii pro rodiny. :-)

0 0
možnosti
LN

Jurečka je blb, podobně jako všichni jemu věrní lidovci. Toho komentovat už snad ani nemá smysl...:-/

0 0
možnosti
ZM

Zkuste to otočit: Babišova vláda nevládne, protože má 5 ideově různých stran volících na jednotné kandidátce , je tedy z principu a logicky neakceschopná s důsledkem obsazení chvostu EU v inflaci, ekonomické recesi vč,cen a drahých energií. Svádí to k demonstracím odborů a světe div se, k opozici vč, té hlavní - fialové. Chápou chápající nechápe Aston.

0 0
možnosti

Zbytečné kecy. Dokud mladí zapálení Svazáčci s vymytými mozky budou volit USA EU Sojuz, nemá opozice šanci. Revoluci dělají vždy mladí, nebo osvícený Gorbačov v SSSR. Možná příjde i osvícený Gorbačov i v USA...;-D

0 0
možnosti
Foto

Jestli je Svoboda normální, tak to zabalí, na tom místě fouká a tohle si dovolit nesmí. Ne všichni olympionici jsou chytří, viz. Pollert...

0 0
možnosti
Foto

@ovarisismus

Nekompetentní a nezodpovědná vláda pod vedením Bureše, podporovaná Falmerem, založila obří požár a teď nadává na Fialu, že pomalu hasí.

Dennodenně nám tihle legrační „stínoví ministři“ z obrazovky něco radí, doporučují, před něčím varují... Ať se jdou vycpat!

#farizejskáverbež🤣

0 0
možnosti
OH

Právě jihočeský hejtman v TV řekl, že fyzikální zákony si nemůžeme odhlasovat. Konečně.

0 0
možnosti
Foto

vy jste obědvala vtipnou kaši?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz