Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Bizár proti bizáru

Komika se násobí, když Babiš vyzývá odboráře, aby se řetězově ukecávali, až z toho bude velkolepá demonstrace v Praze na Letné. Asi taková, jakou tam měl Milion chvilek proti Babišovi. Babiš tedy řečnil a za zády měl šéfku komunistů Konečnou a nad hlavami demonstrantů vlály rudé prapory.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J67a35n 69Č88e22r28n60ý

30. 3. 2023 18:04

Převzato

Pokud sečteme válečné a olympijské úsilí USA máme zde 7 letních olympiád na kterých USA získalo 751 medailí.

Na poli válečné, USA napadla tři země, které všechny leží na zcela jiném kontinentu než USA, nemají kulturně ani jinak nic společného s USA nežije v nich žádní americká menšina, ani teoreticky nemohli USA jakkoliv ohrožovat a většina obyvatel USA ani neví kde dané zemně leží. Přesto je USA napadli, dvě zcela jednoznačně pod zinscenovanou a vylhanou záminkou, třetí pod tak dadaistickou záminkou, že by na ni i mistr absurdního dramatu Samuel Beckett čuměl jako pero z gauče. Přesto se jim při těchto válkách podařilo zabit více než 5.3 milionu lidí a zničit tři státy.

0 0
možnosti

J85a21n 17Č47e19r91n89ý

30. 3. 2023 18:05

Je tam chybička... USA napadly...

0 0
možnosti
Foto

https://www.pracomat.cz/firma/25396480-vodnanska-drubez-a-s

Nabídka práce firmy Vodňanské kuře. Platy za zcela nekvalifikovanou práci jsou nízké. Ale je to někde lepší? 8-o

0 0
možnosti
LN

To je vážně bída. Pokud jim zaměstnavatel neumožní naturální bonusy (třeba maso zadarmo nebo levně domů), tak to je jen mzda na přežití... :-/ Ty částky jsou samozřejmě před zdaněním...

0 0
možnosti
Foto

Tak Akaemický Senát Národohospodářské fakulty Ševčíka nevydal k vyloučení. To je ta dobrá zpráva, nicméně o vyloučení bude nyní rozhodova Senát Universitní a tam se bude lámat chleba. Jsem zvědav zda se najde dost akademiků,kteří si neznečistí ruce hanbou. :-):-):-)

0 0
možnosti
Foto

J90a75n 98R60e67g20e47n90t

30. 3. 2023 17:59

pripadne zduvodneni bude jste zabavne

Zdravim pane:-)

0 0
možnosti

Fakultní senát VŠE se zastal Ševčíka. Důvody k odvolání nejsou dostatečné, míní

No toto, Aktivistický Rektor a ti studenti, nejspíš menšinoví...;-D

0 0
možnosti
RT

To je blbý , co? Nemůžete vykřikovat.

0 0
možnosti
LN

Influencerem na Hradě to nesmí skončit, říká Nerudová. Pavel ji chce do týmu na daně

Páteční schůzka prezidenta Petra Pavla s Danuší Nerudovou by měla rozhodnout, zda se jeho bývalá soupeřka a následně podporovatelka v boji o Hrad stane jeho spolupracovnicí. Pavel jí nabízí místo v týmu odborníků na daně. Nerudová ale víc usiluje o to, aby se Pavel věnoval mladým, mezi kterými si získala velkou podporu. "Zájem mladých nezvýší influencer na Hradě, tím to nesmí skončit," říká. ...

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nerudova-pavel/r~8e45537acee611ed9ae20cc47ab5f122/

0 0
možnosti
ZL

To je pravý kavalír,podá poraženému pomocnou ruku. A co tam bude prodávat a danit? Přednostní audience u panovníka?

0 0
možnosti
Foto

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-ministerstvo-spravedlnosti-chce-konec-povinnych-kastraci-pro-trans-lidi-40427379

Vypadá to, že cesta k manželství stejnopohlavních párů se otevírá. Bude stačit, když se jedna osoba z takového páru prohlásí za opačné pohlaví (doktora ukecá...).

Ok. Jak se to bude řešit v nemocnicích? Dostanou děvčata na pokoj chlapa jménem Mařenka?

0 0
možnosti
PS

To je ještě pohoda, ale co nebinární osoby, ráno holka, odpoledne chlap?

0 0
možnosti
PB

Někteří diskutéři nemohli pochopit proč stáli společně s odboráři Konečná a Babiš a i úvodní článek se také zmínil o určitém bizáru. Podali to jako nepochopitelnou věc. I tak hloupý politolog, jako je Kroupa by jim jednoznačně vysvětlil, že je to účelové spojení proti nepříteli t.j. volskému pětispřežení. Paní Boublíková, chytrá to žena pravila, když se může k vládnímu tažení spojit do jednoho šiku ODS s Piráty, tak proč ne subjekty vzájemně si neimponující, vůči společnému nepříteli. Jednoznačný důkaz jsou minulé volby do PS proti Babišovi.

0 0
možnosti
FD

Nějak z toho vašeho tvrzení ovšem vyčnívá odborářský transparent s nápisem "Pane Babiši, jak vysokou penzi budou mít vaši zaměstnanci v závodu Vodňanská drůbež?".

https://www.forum24.cz/pane-babisi-bezte-prikladem-a-zlevnete-lidem-potraviny/

0 0
možnosti
VM

A DPH

by chtěli zvednout na 23%.

Proč né rovnou na 25%, aby se to dobře počítalo, že !!

0 0
možnosti

Cpou se z tlustých do tenkých...Rv

0 0
možnosti
IP

I15g43o41r 31P48á13v87e61k

30. 3. 2023 17:18

Když se tak na ni dívám a mazlím se s tou nadčasovou nádherou a nehynoucí chloubou Československého zbrojařství, tím klenotem a briliantem mezi zbraněmi, tím vrcholným umem našich konstruktérů, organizátorů zavedení výroby a špičkových dělníků a techniků, samopalem SA - 58, říkám si co by asi ti lidé kteří už to sviňstvo tady mohou sledovat jen shůry, co by asi řekli na to jak ti vládní lůzři, ti hochštapleři v cizích službách ne -li přímo vlastizrádci darovali za suché z nosu desetitisíce těchto zbraní, které stále patří lidu této republiky do rukou těch, pro které vyrobeny nebyly? Co by asi řekli nebo udělali pánové Čermák, Novotný, Jakubec, Vystrčil kteří strávili roky nad kreslícími prkny, ti bezejmenní dělníci u strojů kteří to všechno dělali ve jménu a k obraně vlasti? Kdo jim dal právo se takhle chovat k majetku vyrobenému pro vlast, pro její občany? Jsou to věci které nikdy nepochopím. A jak chápat ty další dary - ;-€

0 0
možnosti
LN

Ale ho ;-O uno! Zbraně nikdo nenavrhoval a nevyráběl z lásky k vlasti, ale na základě zadání zaměstnavatele za dohodnutou mzdu. Zbraně se vyrábí a obchoduje se s nimi a každý, kdo je potřebuje, třeba k obraně vlasti, si je musí nakoupit nebo získat jiným způsobem. Třeba darem. Žádný "majetek vyrobený pro vlast" neexistuje. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Alarmující zprávy jsem četl. Nechce se mi věřit. Tak si představte: Muž v Praze pásl krávu. A 13.letá dívka ujela na koni a matka ji nechala stíhat policií, neb nedbala na její domluvy. ---- Takhle brzy dopadnu já. Ten hrdina s tou krávou ve městě je inspirující. :-):-):-)

0 0
možnosti

;-DNástrahy velkoměsta. stará dobrá Italská komedie...;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz