1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Babiš u Zemana

Andrej Babiš navštívil prezidenta Miloše Zemana na zámku v Lánech a odvezl si příslib, že bude jmenován premiérem příští středu ve 14 hodin odpoledne. Bude jmenován bez ohledu na to, zdali členové ČSSD mu v referendum dají 100% hlasů anebo nahážou hlasovací lístky do kanálu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 1.6.2018 10:48

Re: JEDINĚ NOVÝ VOLB Y !

Já se jich nebojím. Nakonec stejně zase nějaký budou. A strany se pořád obrací. Dá-li Bůh, obrátí se do konce mého života ještě několikrát. Tak je to celkem jedno.

P. Vandas 1.6.2018 10:06

Stejně to letadlo sestřelili Ukroši, to mi nikdo nevymluví.

:-):-):-)

M. Prokop 1.6.2018 10:24

Re: Stejně to letadlo sestřelili Ukroši, to mi nikdo nevymluví.

Ukrajinští Rusáci s ruskou pomocí ...

J. Matuška 1.6.2018 10:39

Re: Stejně to letadlo sestřelili Ukroši, to mi nikdo nevymluví.

Pavle, nevím, kdo tu tragédii má na svědomí, ale podle zásady cui bono, by to bylo nejpravděpodobnější. Mimochodem, pokud budeš 14. června v republice, doufám, že na Lišku dorazíš.

H. Omar 1.6.2018 10:42

Re: Stejně to letadlo sestřelili Ukroši, to mi nikdo nevymluví.

Ano jste naivní... Ale vaše rudé srdce opět bije vlevo...

J. Kombercová 1.6.2018 11:04

Re: Stejně to letadlo sestřelili Ukroši, to mi nikdo nevymluví.

Nějaké důkazy jsou nic proti víře.

P. Vandas 1.6.2018 11:12

Re: Stejně to letadlo sestřelili Ukroši, to mi nikdo nevymluví.

V Republice nebudu, neb budu v Kráovství, takže nedorazím. Ale přeji všem na Lišce hezké posezení a popovídání. :-):-):-)

J. Matuška 1.6.2018 11:20

Re: Stejně to letadlo sestřelili Ukroši, to mi nikdo nevymluví.

Pavle, už se těším na videa z Holandska...

H. Omar 1.6.2018 10:41

Re: Stejně to letadlo sestřelili Ukroši, to mi nikdo nevymluví.

Jednoznačně. Přivázali buk pod stíhačku a čekali s ní za bukem, čímž všechny zmátli. Rovněž je možné, že žádné letadlo sestřeleno nebylo.

P. Vandas 1.6.2018 9:59

Zvýší gramotnost Čechů! Pravil Drahoš. :-):-):-)

A co mojí gramotnost? Tu nezvýší? Hlavně, že jej podpořily ve volbách do Senátu čtyři strany. Já vím jen o dvou, malé a velké. :-):-):-)

V. Hájková 1.6.2018 9:50

DALŠÍ

Z PRASÁREN - mstivého - proruského opilce z HRADU !!!

http://forum24.cz/jak-daleko-zeman-jeste-dojde-odmita-jmenovat-soudce-aby-se-pomstil-pelikanovi/

P. Vandas 1.6.2018 9:52

Re: DALŠÍ

Já bych je také nejmenoval. Až teprve s ministrem , kterého jsem schválil.Kdo ví, co by mu Pelikán podstrčil ke jmenování. Opatrnosti není nikdy nazbyt. :-):-):-)

J. Schořík 1.6.2018 9:55

Re: DALŠÍ

ANo, ten šílený Pelikán mu podstrkuje ty adepty na soudce s právnickým vzděláním a odslouženým soudním čekatelstvím!! Kdežto ten nový mu podstrčí ty s právnickým vzděláním a odslouženým soudním čekatelstvím.. ALe bude ich třeba o něco více, protože mezitím někteří ty tři roky dokroutí..

Génius pokračuje ve své volné jízdě..

M. Prokop 1.6.2018 9:57

Re: DALŠÍ

Konec konců, proč bys nemohl blbnout i Ty.

Návrhy soudců jsou dost složitá procedura a nedělá ji ministr.

Zeman nejspíš zase blbne.

K. Zelený 1.6.2018 9:21

Možná v tom nějaký smysl vězí,

a jen jej neumím odhalit ale ... když tak mi poraďte: „Zaujali nekompromisní postoj, ovšem – aniž by měli variantu.“. Lze zaujmout nekompromisní postoj a mít variantu ? Něco jako „No pasarán“ s variantou „Když tak uhnem .“? Díky předem i zadem !

M. Prokop 1.6.2018 9:23

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Neuděláme tohle, ale raději onohle.

Pokud nepochopíte, s invektivami se nenamáhejte, nechcete-li mne ještě více pobavit.

K. Zelený 1.6.2018 9:32

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Myslíte s invektivami jako "Trotl." ?

J. Schořík 1.6.2018 9:25

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Stačí se podívat na nás socany. Takhle se to dělá pane Zelený. Nejdřív striktně ne a potom pomaličku že teda jo. Jasně že někteří zlí jazykové řkají že jde o korýtka a že jesme nedůvěryhodní, ale zase nejsme nereslisticky zaťatí, žejo?

K. Zelený 1.6.2018 9:37

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Já politice nerozumím a nehodlám se o to nějak snažit. Mě jen zaujal ta Astonem připuštěná možnost nekompromisního postoje s variantou. Ano v čase se lze vyvinout jako vaši ale v daném okamžiku ?

J. Schořík 1.6.2018 9:38

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

To máte samozřejmě pravdu - buď jste nekompromisní, nebo máte zadní vrátka. Osobně mám za to, že právě pro ODS by nebylo dobré se v čase vyvinout jako my. Jiní voliči a zásadně odlišná míra zoufalství a strachu :).

M. Prokop 1.6.2018 9:41

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

IMHO nejde o zadní vrátka, ale kromě NE říci i co ANO. Podle mne to i říkají, ale třeba to Aston psal v pozdních večerních hodinách.

J. Schořík 1.6.2018 9:42

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Ano. Myslím, že jsou v tomhle jasní a nejsou sami.

B. Rameš 1.6.2018 9:36

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Autor měl patrně na mysli "zaujali nekompromisní postoj, protože stejně neměli jinou variantu". Ačkoli, čert se v tom vyznej, O. N. dlouhodobě kritizuje opozici, zejména ODS, že není ochotna dojednat s Babišem kompromis; možná toto je ona varianta, ale pak zas nedává smysl, že by jí neměli. Já za sebe jsem rád, že si ODS nesmočila - kam by to vedlo, vidíme na soc. dem.

V. Hájková 1.6.2018 9:40

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Díky Bohu- za Vás! :-) Je to šíleně málo tak normálních rozumných názoru!

V. Hájková 1.6.2018 9:44

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Je tu..........

J. Kombercová 1.6.2018 9:42

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Nemám ten dojem, že by O. N. kritizoval ODS za to, že nechce s Babišem (neplést s ANO) dojednat koalici. ODS by tak jednala proti vůli svých voličů, domnívám se. Jasně bylo ze strany ODS řečeno, že s trestně stíhanou osobou žádná koalice nebude!

J. Anděl 1.6.2018 9:51

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Spíš "no pasarán", když mi nohy zatvrdly do betonu.

Což nevím, je-li ta situace, ale trochu aspoň asi jo.

P. Vandas 1.6.2018 10:00

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Volám s Tebou: " No prasárnám! " :-):-):-)

K. Zelený 1.6.2018 10:19

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Zastavte se někdy v Calais před radnicí nebo radši v Musée Rodin v Paříži a prohlédněte si Měšťany z Calais. Lépe vystižené pocity člověka zaujímajícího nekompromisní postoj s uvědoměním si všech následků, které to přináší, nikde nenajdete.

P. Vandas 1.6.2018 10:24

Re: Možná v tom nějaký smysl vězí,

Vzor máme v EU, tam jsou vždy nekompromisní. Vzpomeńte na komika Barrosa, jak vysvětloval onehdy Farageovi, že žádný plán B Neexistuje! a ani existovat nemůže, že.:-):-):-)