31.5.2024 | Svátek má Kamila


Diskuse k článku

Babiš není Cincinnatus

Evropský parlament nepřekvapivě schválil usnesení namířené proti možnému střetu zájmů premiéra Babiše. Nepřekvapivě proto, že střet zájmů je zde očividný a od prvního okamžiku byl ve hře. Buď hrajeme první ligu v ekonomice, nebo v politice, a na dvou koních jezdit nelze.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 20.6.2020 9:46

Některé věci vám do konce života zjevně zůstanou skryty, ale každopádně díky za informaci.

R. Franz 20.6.2020 9:20

Proti Babišovi nerozhodli nějací úředníci z Bruselu, jak se snaží svým čtenářům nabulíkovat jeho média. Proti Babišovi rozhodli řádně zvolní zástupci 26 zemí EU včetně zástupců Česka. Od Bulharska po Irsko a od Laponska po Maltu.

F. Sojka 20.6.2020 9:23

No a co?

Proč furt votravuješ s notorietama?

J. Vobr 20.6.2020 9:25

SOJKA, vyprdni se na něj. R^

F. Sojka 20.6.2020 9:30

Prrrrrt!!!!!!

J. Ganaur 20.6.2020 10:08

Homosojka Muhehe prdí i na netu.To je pták!

J. Polesny 20.6.2020 10:24

Neurážejte ptáky....

R. Franz 20.6.2020 9:29

Ne já, to LN notoriety ignorují.

V. Zadák 20.6.2020 9:31

A z kterých zemí pocházejí ti, kteří nehlasovali pro tak údernou rezoluci?

S. Novák 20.6.2020 9:12

:-)....Pane autore, napíšu to krátce! Byl jsem v Ostravě na jedné ze zakládajících schůzí ANO. Tenkrát jsem už věděl, že je to člověk, kterého naše republika po tom Klondajku, kdy se kradlo bez obav z potrestání, potřebuje! Nemýlil jsem se. Lidé nejsou hloupí. Preference ČSSD šly dolů, když lidé viděli, jak do toho Babiš vkročil, Sobotka ho vyhodil z vlády. Plzeňský zelinář pověřil ....a objevilo se Čpí hnízdo! Nic nezabralo!

I kdyby si opravdu Agrofert pomáhal, což není prokazatelné, tak jsou to pouhá promile, proti dluhu 1,6 bilionu, co tu udělala ta banda za 23 roků, aniž by co vybudovala.

Koryta jsou v tahu, nedoštudovaní hlupáci se radí s demoblokem jak se mu dostat na kůži. Tak si ještě vzali na pomoc EU ...udavači. Pamatuji protektorát i udavače, je to stejné. A nejhorší je na tom, že Němci, jejichž programem byla naše likvidace, nás řídí a udavači.....stejní jako za protektorátu .....nic nového pod sluncem! A někteří tomu tleskají ! Pěkný den Vám přeji!

D. Mach 20.6.2020 9:18

No tak vámi vyzývaný "člověk kterého potřebujeme" zvládne zaseknout sekeru, která za pouhý rok bude třetina toho, co ostatní udělali za 23 let. Tak toho jsme fakt potřebovali.

A mimochodem kolik z těch 1,6 bilionů vytvořila vláda dalšího "člověka, které jsme určitě potřebovali" Miloše Zemana?

F. Sojka 20.6.2020 9:24

Zvolte si někoho jinýho místo toho věčnýho brekotu.

S. Novák 20.6.2020 9:37

:-).....Vy si zřejmě nepamatujete, jak celý demoblok, Fialenka, Kalousci, ,podnikatelé v Mercedesech natahovali ruce a řvali.....dej, dej, dej, nebo nepřežijeme. Ml. Hrušínský,,,,,já zkrachuji, zachraňte mě! Tak si to ve své hlavě proberte. Tenkrát žádný covid nebyl!!

J. Polesny 20.6.2020 10:01

Kecy.....

S. Novák 20.6.2020 10:34

:-)......Tak komu vláda ty peníze přidávala? Sobě? Vás ta nenávist zahubí a zkracuje Vám život....proberte se. NEbo běžte ne Letnou s těma dvěma nedouky, co dělají porady s demoblokem a důvěrně to probírají s Fialou a profláknutým v Opavě, Stanjurou! Poroučím se, vážený!;-D;-D;-D

D. Müller 20.6.2020 9:36

... 23 roků, aniž by co vybudovala...

To by mne, ale zajímalo, kdo postavil dálnici na Rozvadov, do Hradce, do Ostravy. Kdo postavil tunel Blanka, kdo odsířil elektrárny, likvidoval tu šílenou ekologickou zátěž po komunistech, prodloužil linku pražského metra, udělal ze zaostalé země stát s moderní výrobou, dostal zdravotnictví ze nejhoršího, dostal bankovnictví v této zemi na nohy atd. To ono samo?

V. Zadák 20.6.2020 9:47

"udělal ze zaostalé země stát s moderní výrobou"

Tohle myslíte opravdu vážně?

J. Ganaur 20.6.2020 10:12

Vás se to netýká, Vy jste zaostalý byl, jste a zaostalý umřete.

A. Nový 20.6.2020 10:09

Kolik vám je let, vy pamětníku? ;-D

Pozor aby na vás babišovci nezaklekli, až se jim znelíbíte.

S. Novák 20.6.2020 10:30

:-)Rád Vám odpovím.....82. Mám 4 koně, pořád ještě jezdím a semtam si skočím přes překážku'!

J. Ganaur 20.6.2020 10:15

To hnízdo skutečně čpí 'podvodem), to máte pravdu.

J. Ganaur 20.6.2020 10:17

(

P. Forejt 20.6.2020 9:11

já řku, je tady stále otázka, zda by zdejší deratizátoři Babiše, neměli lít ty kýble špíny spíše na ty, kteří připravili a schválili zákon o svřenském fondu ??

I. Polák 20.6.2020 14:08

Včera se to dokonce někdo pokusil i v ČT naznačit, ale ono se už nesmí ani naznačovat....

D. Mach 20.6.2020 9:09

Aston by si měl trochu doplnit znalosti o proplácení evropských dotací. Našimi dotačními orgány schválené dotace jsou nejdříve proplácené ze státního rozpočetu České republiky, a pak je požádáno o jejich proplacení z fondů EU. Burešovy dotace jsou prozatím proplaceny z našich peněz, ale zpět do české pokladnice dosud nedoputovaly prostředky z EU. Takže Čapí hnízdo platili pouze čeští daňoví poplatníci a ne třeba ti němečtí (proč asi naši finančáci potřebují prosadit tak velkou sekyru do státního rozpočtu?). Čapák nakonec dotaci vrátil. Asi si přeci jen někdo uvědomil, že je to moc okatá zlodějina, takže daňový poplatník může být klidný. Ministerstvo financí ale i takto "napraveným" podvodníkům ukládá pokuty. To od ministryně Švindlerové asi nehrozí. A teď se evropský parlament usnesl na tom, že odklonění Burešových firem na manželku (pamatujete na ministra Kocourka? ten odstoupil!) nic nemění na tom, že příjemcem profitu bude nadále Bureš. Je to další část mozaiky, jejíž podobou bude omezení dotací pro Českou republiku, nejen pro podvodníka, který dělá dočasně premiéra ČR.

R. Franz 20.6.2020 9:05

Češi stojí před největším politickým a morálním dilematem od dob Mnichova. Jen otázka zní jinak Buď je kleptokrat jen jejich premiěr a jeho stoupenci nebo se kleptokratickými principy (ať dobrovolně či nedobrovolně) řídí celá země a tudíz celý národ. Tedy už to není jen lex Bureš ale lex Bohemicus.

S. Lazárek 20.6.2020 9:09

Jen ti, kteří jsou něco podobného znovu zvolit a Babiš není zvyklí, aby ho někdo šlehal rákoskou přes prsty, takže ten půjde do plnejch nepřátel se bát nebude a na množství hledět nebude, i kdyby měl Agrofert padnout na tlamu.

S. Lazárek 20.6.2020 9:10

....ochotni a schopni.....

V. Fenzel 20.6.2020 9:20

a zvylý

S. Lazárek 20.6.2020 9:22

A zvylý....