17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Atomový hřib a ztohoven

Případ atomového hřibu ve vysílání České televize je skutečná kuriozita a bude zajímavé sledovat, jak se tato vyvine kauza. Zločinci jsou udáni policii a policie bude jistě tento velepřípad ráda vyšetřovat, podle hesla "parta Ztohoven nám děti unášet nebude".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Borek@exil 22.6.2007 0:53

Tady v Americe se občas podobný rozsudek objeví.

Ci si pamatuji, několikrát soudce za neobvyklý počin vynesl neobvyklý rozsudek. Zpravidla v podobných případech jako zde zmíněno. Nikdo nebyl ohrožen na životě, nikdo nic neukradl, žádné zařízení nebylo poškozeno....atd.....

Dotohodovnitř 22.6.2007 0:45

Hezky jste to napsal Astone,

vtipný a moudrý trest navrhnul. Není něco shnilého v zákonech státu, ve kterém by se pod tohle podepsalo možná i víc než 50% občanů? Já vím, že většina ≠ má pravdu, ale stejně... :-)

Maverick 22.6.2007 0:29

Zdravý rozum

Ale ti kluci se nenabourali do vysílání televize. Pouze vyřadili data jedné IP kamery a nahradili je vlastní tvorbou. Problém je, že naše justice ráda dělá exemplární případy z klukovin. Drogoví dealeři a zloději vyfasují sotva dva roky, po roce jsou venku a škodí dál.

balthasar 22.6.2007 0:31

Re: Zdravý rozum

No jistě, je totiž třeba zapomenout na Čunka a cele se věnovat rafanům a aničce ..

AndyO 22.6.2007 6:21

Re: Re: Zdravý rozum

nikoli. je třeba věnovat se Čunkovi a na týrané děti a kriminalitu se vykašlat.

Jenda 22.6.2007 11:47

Re: Zdravý rozum

Klukovin ze kterych slabsi povahy (inteligencne i nervove) sili. A nechapu jak byste tedy definoval nabourani se do vysilani. Kampak by se museli napichnout aby uz to bylo nabourani?

Maverick 22.6.2007 13:25

Re: Re: Zdravý rozum

Vždycky se najdou slabší povahy, které z něčeho šílí. Já jsem ten hříbek viděl jen ve zprávách, ale ubezpečuji Vás, že bych si ani na vteřinu nemyslel, že je to "doopravdy". Při skutečném jaderném výbuchu tak blízko, by se ta kamera do dvou sekund roztavila a diváci by viděli leda kulový. Moc se díváte na katastrofické filmy.

Co se týče pojmu "nabourání do vysílání", tak to si představuji jako přerušení vysílání mezi odbavovacím pracovištěm televize a přijímačem diváka. Tak, jak to dělá RTA na kmitočtech TV Prima. Jednání RTA zřejmě není nezákonné, jen se s Primou špatně domluvili na časech.

Doufám, že skupina Ztohoven bude mít dobrého právníka, protože si myslím, že žádný trestný čin nespáchali. Co se týče náhrady škody firmě, která si vysílání záběrů předmětné IP kamery platí, to je věc na civilní žalobu, ne trestně právní kauza.

clay 22.6.2007 0:25

Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

a tohle mělo přijít k soudu? To by byla ostuda. Samosebou, že by to pak odnesla Vesecká. Nedivím se jí ani trochu, že chce mít všechno v rychtyku podle práva. Čunek má dobré právníky, to už se ukázalo a zbourali by obžalobu jak domeček z karet. Ten vyšetřovatel, státní zástupce i jeho nadřízená musej být mimořádný debilové,,,,

balthasar 22.6.2007 0:30

Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

Ste právě ve sto prvnim .. :o)

clay 22.6.2007 0:48

Re: Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

vy si raději přečtěte stanovisko MS

balthasar 22.6.2007 0:49

Re: Re: Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

A proč, píšou tam snad něco novýho? Přece si nesestřelej fešnou státní zástupkyni sami.

clay 22.6.2007 0:51

Re: Re: Re: Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

nikdo to nedokázal rozporovat

balthasar 22.6.2007 0:58

Re: Re: Re: Re: Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

Ale dokázal, akorát ministerstvo uznává jen svuj vlastní výklad. Možná to maj od Němce, co se tak osvědčil v kauze pedofilního kataru.

balthasar 22.6.2007 1:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

Jinak vás upozorňuju že už rozšlapáváte sto třetí .. fakt ste si nevšim, že jste o díru vedle? Asi to nemaj napsaný na ministerstvu.

clay 22.6.2007 9:03

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

chýýýýýýýtrtrééééjRv nebojte, jsem tu správně, stohoven mě neba

clay 22.6.2007 9:04

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

podepsán je někdo jinej. Vaše odbočka na Němce je opravdu nenásilnáRv

clay 22.6.2007 0:48

Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

vesecká

balthasar 22.6.2007 0:50

Re: Re: Vesecká: Část důkazů z kauzy Čunek je nezákonná

Sto druhý .. se v tom aspoň tolik nevrťte :o)

Olinka 22.6.2007 0:23

Milý salonní Astone...

na telku kouká cely národ...uvidíš i ty :-)

?? 22.6.2007 0:42

Re: Milý salonní Astone...

No milá Olinko;

mne zrovna ten debilizátor nebere. Ještě si umím nalézt  zábavu či práci sám, nemusím čumět do bedny!!!Rv(Y)Rv

Abonent 22.6.2007 2:21

Milá televizní Olinko

Milá televizní Olinko, já na debilbednu nekoukám, neboť ji už skoro třicet nevlastním. Vyloučíte mne kvůli tomu z národa ? 

Klapacius 22.6.2007 0:22

milý Trurle

kotálí se hlava kotálí, odkotálí se až někam do dáli ...

ale kdo bude domestikovat ty kusy bláta napíchlé na Y ?

clay 22.6.2007 0:15

tohle řešit

je jako řešit stohoven

gogo 22.6.2007 0:09

no konečně

to prošlo přes cenzora. je to sice jiné,ale vyjadřuje to stejný výsledek

mik 22.6.2007 0:12

Re: no konečně

ulevilo se ti ?

gogo 22.6.2007 0:08

Astone

.t::y    č.u.r.a.k.u.