26.11.2020 | Svátek má Artur


Atomový hřib a ztohoven

22.6.2007

Je to samozřejmě výtržnost. Ze strany televize je pochopitelná snaha z toho udělat kauzu, která otřese světem. Technicky vzato, akce Ztohoven ukázala slabinu systému, který bude stále více rozšířený - větší a větší plocha bude kryta kamerami různé kvality a různého zaměření. Nelze postavit rotu těžkooděnců ke každé z nich. K jedné se dostali hoši ze Ztohoven a promítli do ní svoji recesi.

Kdyby to bylo možné a já byl soudce pověřený soudit ne podle litery práva ale podle rozumu, což by bylo a) bezprávní, b) nedemokratické, c) zavrženíhodné d) až za z) naprosto nepravděpodobné, zavolal bych hochy ze skupiny Ztohoven a vynesl bych následující rozsudek:
"Vážení performeři, nabourali jste se do vysílání a zasloužíte trest. Každý tedy vyfasujete v magacínu pometlo a budete zametat na Žižkově chodníky, dokud tam po psech nezametete ztohoven. Do magacínu odchod!"SOUTĚŽ: Vyhraj luxusní balíček fitness jídel v hodnotě 1 499 Kč
SOUTĚŽ: Vyhraj luxusní balíček fitness jídel v hodnotě 1 499 Kč

Sportuješ a ráda se hýbeš? Chceš svou snahu zefektivnit i vhodným jídelníčkem, ale nevíš, jak na něj? Nyní máš jedinečnou příležitost vyhrát...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.