17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Aspoň někdo se ozval

Lidovecký předseda Pavel Bělohrádek se ostře ohradil proti mnichovanskému patolízalství Bohuslava Sobotky. Ten se na návštěvě Rakouska neopomněl přilísat k Rusku a ujistit na dálku Putina, že zvýšení vojenské přítomnosti USA v Evropě není na pořadu dne.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Kohut 4.6.2014 19:34

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

:o))) Nedal bych Ronymu týden nažrat. Janyškovi rok :o)

K. Drobková 4.6.2014 19:43

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Rony je pes, je to v jeho přirozenosti, zatímco Janyška ......... ? Dva roky je málo, celé volební období Zemana by měl bejt hlady. :-))

M. Ilsner 4.6.2014 19:43

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Já bych rok Janyšku krmil vytrhanými listy z Hayekových spisů. A bez hořčice !

S. Udatný 4.6.2014 19:47

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

taky Arnošte, od té doby slepičí vejce nedostal.

K. Janyška 4.6.2014 19:43

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Protože eurokomunista Khárl je prase rudé, jako vy... Dzp.

M. Ilsner 4.6.2014 19:47

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Vy jste prase divoké, taková bachyně štětinatá.

M. Moravcová 4.6.2014 19:49

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

tak,tak.

S. Lazárek 4.6.2014 20:12

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Mírněte se, kníže není rudé prase.

K. Drobková 4.6.2014 20:01

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Nemáte pro tuto svojí nadávku jediný relevantní argument. A ta vaše přitleskávající vlezprdelka taky.

P. Vandas 4.6.2014 19:02

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Babiše jsem nevolil.:-):-)

K. Janyška 4.6.2014 19:44

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Vychvaloval tady, zmetku rudočerná... Dzp.

M. Ilsner 4.6.2014 19:49

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Vy jste vychvaloval komouše Klause, zrůdo.

M. Moravcová 4.6.2014 19:50

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

mírněte se, Klaus nebyl komouš a pan Janyška není zrůda. Koukněte se občas do zrcadla.

J. Veselý 4.6.2014 20:18

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Papírově asi ne, ale v lezdoprdelka, ba přímo agent Moskvy je jistě.....

Č. Milota 4.6.2014 19:28

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Pan Laníček dostal svůj důchod za celoživotní práci dle odpracovaných let. Vaše starosti o komáry mne neinteresuji, leda byste mi započetl život ve zdejším státě od roku 1946 do roku 1973. Jste farizej, rozesírač a blbec, jako pátrací luftbalon. Rád bych vás osobně poznal a probral vaše osobní zapojení v budování socíku. Jevíte se mi zatím, jako Brouk Vrecko, zvaný Pytlík.

S. Udatný 4.6.2014 19:45

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

sou nevzdělaný a opakují zažité nesmysly. Kdyby věděli význam slova farizej, tak jej nemohou postavit vedle "rozesírač a blbec, jako pátrací luftbalon". Jsou nedovzdělaný a lhář. K základům vysokoškolského studia v západních zemích patří pochopení významu a osvojení si základních historických faktů.

A vy použitím slova "farizej" ve významu mu dávaném v katolických zemích ale nikoliv v anglikánské církvi, tak jste mimoděk na sebe řekl co jste zač a jaký jste lhář o vašem studiu na ostrovech.

Č. Milota 4.6.2014 20:04

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Ano, jste "hvjezda", usoplený techničku. Žvaníte a husa vám něco klove. Přes vynaloženou snahu musím konstatovat, že vás nikdo nezná. Odhalte své vzdělání, úspěchy, disent, partyzánský odboj, žvanile. S tím lhářem velmi opatrně, můžete dostat přes držku. Zatím jsem byl pro dotčené velmi nemilým překvapením. Už zde nepřispívají.

P. Spáčil 4.6.2014 20:10

Re:

snad nepracujete podobně jako p.Udatný?:

Autor: S. Udatný Datum: 3.6.2014 22:09

oznámení ani nezaregistrujete oni jej odloží. Ale já tím získám doklad o vašem šetření, který mohu beztrestně rozšířit mezi vašimi známými. Takto to je.

Č. Milota 4.6.2014 20:28

Re:

Člověk se má ohlédnout za svým životem, uznat chyby a mít dílčí radost, že nebyl křivák. Řeším své problémy zpříma, když je nezbytné, tak pěstmi. Žádné prasárny "Udatných", jen nátlaková akce, že když mi "naruší mé kruhy", dostanou do řepy opakovaně.

S. Udatný 4.6.2014 20:22

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

koukaj Milota, podstatné je, že nestudovali (prý doktorát) na žádném Oxfordu, kdyby studovali, tak mají celkem dobrý přehled o judaismu nebo alespoň o religionistice. Tomáš si jich nepamatuje a nepamatuje si jich ani můj bývalý šéf Glatz. Zbytek je jen omáčka, kterou si mohou nalít do korýtka.

Děkuji za přečtení až sem.

Č. Milota 4.6.2014 20:51

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Co to melete pomatenče ? Oxford máte asi od Tydýta, ku, ku, nikdy jsem tam nestudoval. Proč zde taháte otázky víry ? Má víra je jen v sebe sama, co neudělám než umřu, to prostě neubude už nikdy. O internetu se s nima Udatnéj bavit nebudu. Jste šmudla kdysi řešící nějaké samoserné modémy. Já modémy a libry dovezl. Poděkuji vám osobně.

D. Polanský 4.6.2014 20:12

Re: Člen organizované skupiny, která byla prohlášena

Nacističtí zločinci se netrestají. Němci je po válce schovávali. To by totiž museli odsoudit pětinu Německa, nemluvě o tom, že často zločinci byli v roli soudců.

K. Berka 4.6.2014 18:16

Lájos Bacz a Sinha se vrací

Zemědělec z karibského ostrova Dominica vypovídal prostřednictvím amerických detektivů v kauze ProMoPro. Právě on byl zapsaný jako ředitel zahraniční firmy, ke které odteklo 135 milionů korun na technické zajištění českého předsednictví EU.

http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-62293210-nove-zjisteni-v-kauze-promopro-reditelem-klicove-it-firmy-byl-rolnik-z-karibiku

K. Janyška 4.6.2014 18:30

Re: Lájos Bacz a Sinha se vrací

No a ? Dzp.

O. Uživatel 4.6.2014 18:32

Uživatel požádal o vymazání
K. Berka 4.6.2014 18:32

Re: Lájos Bacz a Sinha se vrací

No b?

K. Janyška 4.6.2014 18:36

Re: Lájos Bacz a Sinha se vrací

Kradol ? Odťať !!! Dzp.

A. Kohut 4.6.2014 19:20

Re: Lájos Bacz a Sinha se vrací

Mluvím hlasem Kykiny, co je to za kraviny.

Sinha nebo Báč, kdoví co jsou zač...

M. Berka 4.6.2014 18:40

Re: Lájos Bacz a Sinha se vrací

Toto bych už jmenovče neřešil, lumpové jsou pryč, někteří stejně skončí v kriminálu, to jest tam, kam patří, ale ekonomika se konečně pohnula nahoru a všechno vypadá hned lépe.

Krást se může jenom tehdy, když je hospodářský růst, když je pokles, silně se to nedoporučuje... Že Kaldo?

J. Láníček 4.6.2014 17:59

Vnimánie, vnimánie!

Instrukcija dlja bělbych. Kdyby se vás někdo ptal, abyste věděli, co máte říkat. Takže si zapamatujte, že každé volby, ve kterých nevyhraje nějaký americký poskok, jsou zmanipulované, nedemokratické, tudíž i neplatné. Pokud je poskok vyhraje, nic z toho neplatí. Maximálně došlo k pár drobným a nepodstatným pochybením, což nemá na demokratičnost a platnost voleb žádný vliv. Pozorovatelé to všechno poctivě špizovali a nic závadného neshledali.