1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ANO pro Babiše a Zemana

Voličská sestava ANO a Miloše Zemana není totožná, nicméně je si hodně podobná. Tak aspoň o tom vypovídají sondáže veřejného mínění. S dělením na levici a pravici to asi nemá mnoho společného. Pro mě srozumitelně mi to vyjádřil jeden čtenář Neviditelného psa. Napsal mi, že bude vždycky volit jak Babiše, tak Zemana, protože jsou to borci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hájková 23.1.2018 7:57

Re: Zbavili jsme se Sobotky,

Co je k nepochopení, když píšete nahraďme Sobotku - Drahošem

M. Šejna 23.1.2018 7:57

pane Tricku

Hlavně je pro madam Hájkovou příznačná noblesa, slušnost a používání galantního pravdo-láskového slovníku.

P. Boublíková 23.1.2018 7:57

Re: Zbavili jsme se Sobotky,

Musíte pomalu...

M. Těhanová 23.1.2018 8:24

Re: Zbavili jsme se Sobotky,

Zato vy jste mimořádně chápavý! Občas si i přečtěte po sobě, co za hloupost jste napsal.

A. Trick 23.1.2018 8:32

Re: Zbavili jsme se Sobotky,

Budu rád když mne v konkrétním případě upozorníte. Děkuji předem.

P. Gábriš 23.1.2018 11:50

Re: Zbavili jsme se Sobotky,

Paní Hájková, brzděte! Už se s tím fízlem a oligarchou (já vím, závist, a to hlavně majetku, je hrozná) moc opakujete !!

Č. Urban 23.1.2018 7:41

Sockííí,

aeronet píše, že Ovar vyhraje o prsa polonahý aktivistky...

V. Kotas 23.1.2018 8:30

Re: Sockííí,

I když je měla jako citrónky, bude to stačit.

A. Bocek 23.1.2018 7:28

Do Zemanova plakátu

doporučuji za frázi " Tato země je naše " doplnit jména zadavatelů "Veleba,Mlynář,Nejedlý,Srb,Šlouf,Grégr,Zbytek"

V. Hájková 23.1.2018 7:39

Re: Do Zemanova plakátu

To máte marné- marné marné!!

M. Šejna 23.1.2018 7:55

Do Drahošova plakátu

doporučují za frazi "Budu prezidentem všech" doplnit jména Horáčků, Kocábů, Halíků, Gazdíků, Kalousků, Peheů ...

P. Klíma 23.1.2018 7:18

Neff: Nevíme, kdo hýbe Zemanem

A kdo hýbe tou bezkrevnou loutkou Drahošem, to jako víme?

T. Kohout 23.1.2018 7:13

trumfnul je jejich vlastní zbraní, možná

Inu, možná vyhrál tím, že byl ještě prolhanější a nabubřelejší. To se cení.

V. Hanus 23.1.2018 7:06

"Také Andrej Babiš vyhrál volby díky svému borectví."

Nemyslím si, že je to tak. Babiš vyhrál kvůli neschopnosti prolhanosti a nabubřelosti dosud vládnoucích bratrstev.

M. Těhanová 23.1.2018 8:30

Re: "Také Andrej Babiš vyhrál volby díky svému borectví."

A protože Babiš byl vzor ctnosti, poctivosti a pravdomluvnosti, všichni jeho voliči uvěřili, že je mesiáš, který je zachrání před nespravedlností světa, který je nutí pracovat a přemýšlet.

V. Hanus 23.1.2018 10:17

Re: "Také Andrej Babiš vyhrál volby díky svému borectví."

Neříkám, že je vzor ctnosti. Ale takových "Čapích hnízd" a v daleko větším rozsahu mají na svědomí dnešní zbohatlíci stovky a nic moc se s tím nedělá. Oni jsou totiž v té správné partě hochů co spolu mluví. Myslím, že u kořene všeho dotačního zla jsou dotace samy o sobě. Vytváří prostor a prostředí pro podvody. Je to jako v přírodě. Tam kde jsou pro něco podmínky tak to tam jistojistě vznikne viz plíseň na vlhké zdi, či epidemie žloutenky tam kde nevládne hygiena.

Řešení je nasnadě! Omezit silně dotace a ty z Bruselu zrušit. Je to mimo jiné i nedůstojné.

D. Polanský 23.1.2018 6:50

Co byl Římanům platný rozum

a vysoká úroveň civilizace, když u bran Říma v roce 410 stál borec Alarich? Naprosto nic! Když chcete porazit borce, musíte proti němu postavit také borce.

J. Schořík 23.1.2018 7:02

Re: Co byl Římanům platný rozum

A ten Alarich je EU, že pane Polanský :). To Vy a ostatní zdejší moudří dříve narození jste skuteční borci!

A. Trick 23.1.2018 7:44

Re: Co byl Římanům platný rozum

A není ten Alarich islamismus?

J. Schořík 23.1.2018 7:47

Re: Co byl Římanům platný rozum

Ale my přece potřebujeme Zemana na ochranu před EU pane Tricku. Vy jste to včera nečetl?

A. Trick 23.1.2018 7:52

Re: Co byl Římanům platný rozum

Já jsem toho včera četl. Ale když jsem "Drahoušky" požádal aby někdo z nich napsal Laudatio o Drahošovi nikdo se k tomu neměl.

J. Schořík 23.1.2018 7:53

Re: Co byl Římanům platný rozum

Já Vám odpověděl. My ho nepotřebujeme zbožštit.. Stačí že to není Zeman..

P. Rajman 23.1.2018 6:15

Borec je i KGBák Putin

Zkrátka takoví ti hoši s právem zabíjet, přesnějši by bylo se schopností jít přes mrtvoly, které si předem připravili.

P. Rajman 23.1.2018 6:19

A kdo je financuje?

Tu otázku nemůže myslet Aston vážně. Jsou to ti samí co financovali Varšavskou smlouvu a RVHP.

J. Karlík 23.1.2018 6:00

Dnes uvidime

především to, jak se s kontaktem se současným presidentem vyrovná p. profesor Drahoš. Zatím se mu úspěšně vyhýbá. Přesvědčil nás o tom, že se umí točit jako káča a že umí stahovat králíka.

P. Kučera 23.1.2018 5:57

Zemanovy smrtelné prezidentské hříchy (1. díl)

- Když v červnu 2013 padla Nečasova vláda, tak přestože M. Němcová získala v parlametnu většinu, tak Miloš Zeman státu naoktrojoval "úřednickou" vládu svých příznivců (převážně z miniaturní strany Strana svobodných občanů Zemanovci). Tato (Rusnokova) vláda byla u vesla až do března 2014.

- Zeman tvrdil, že když Mynář nedostane bezpeční prověrku, odejde. Dodnes ji nemá a sedí na své židli kancléře. Známý je však ne jako kancléř, ale jako "byznysmen", který svým spřáteleným firmám před bankrotem prosazuje nepochopitelné zakázky (např. hydroelektrárny v Uzbekistánu), přitom "neví" o nečistých manýrách ve svém okolí, za které zodpovídá (Lesní správa Lány). Podobně poradce bez smlouvy a s tajemným životopisem M. Nejedlý, který sídlí v pracovně sousedící na Hradě s tou přezidentovou, vlastní neoprávněně diplomatický pas a zúčastňuje je Zemanových zahraničních jednání v nejužším kruhu. Jeho třicetimilionovou sekeru přitom zalátal jeho ruský zaměstnavatel Lukoil, asi z lásky. Nebo spíš za prosazování jistých zájmů?

- Zeman v Číně prohlásil, že se v této exotické, autoritativně řízené komunistické zemi učí, jak stabilizovat společnost. Při pražské návštěvě Si Tin-pchinga pak bez výhrad toleroval řádění čínských "turistů", silou bránící spolu s českou policií ve vyjádření názoru českým občanům. Prosazuje společnost CEFC, filiálku čínské vojenské rozvědky. Atd.

- Hrubě napadá svoje odpůrce. Např. v Havl. Brodě přihlížel k lynčování aktivistky, která si dovolila vykřiknout "Zeman - hanba". Poté ji nepravdivě napadl slovy, že se holt musela nějak odreagovat ze stresu z rozvodového řízení. (Pokračování příště.) Dobrý den.

-

A. Bocek 23.1.2018 6:41

Re: Zemanovy smrtelné prezidentské hříchy (1. díl)

Důchodci na venkově jsou však slepí, hluší a němí . Mladí na to z vysoka..... a díky tomu tu máme bolševickou dvojku s oligarchickými sklony.

M. Těhanová 23.1.2018 8:39

Re: Zemanovy smrtelné prezidentské hříchy (1. díl)

Musím se ohradit, ne všichni! Já např znám jen 1 paní, která ho chce volit, ale tu navíc politika nezajímá, takže o tom nic neví.

B. Graf 23.1.2018 5:57

Pan profesor Drahoš je ale také borec!

Nikdo, kdo není opravdový borec, by nedokázal pár dní před volbami vyslovit originální, pregnantní a českému voliči srozumitelný výrok: Wir schaffen das!

:-)

P. Boublíková 23.1.2018 5:32

Máme snad mít prezidenta

i premiéra ťunťu?

Všude mají nějaké "borce": Kurz, Merkelová, Macron, Orbán, Trump, Putin... a vy chcete, pane Neffe, chrastítko? To by bylo moc špatně.

Vezměte v potaz, že Babiš může jít od válu a na jeho místo se může dostat ťunťa.