1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ANO pro Babiše a Zemana

Voličská sestava ANO a Miloše Zemana není totožná, nicméně je si hodně podobná. Tak aspoň o tom vypovídají sondáže veřejného mínění. S dělením na levici a pravici to asi nemá mnoho společného. Pro mě srozumitelně mi to vyjádřil jeden čtenář Neviditelného psa. Napsal mi, že bude vždycky volit jak Babiše, tak Zemana, protože jsou to borci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 23.1.2018 8:42

Re: Zeman je pořád lepší

Horší to být nemůže. A to říkám jako člověk který zná jak Mynáře tak Ovčáčka i osobně.. Vy máte jistotu :).

M. Moravcová 23.1.2018 8:56

Re: Zeman je pořád lepší

Aha ...

J. Schořík 23.1.2018 8:56

Re: Zeman je pořád lepší

Prostě volím proti tomu co se mi nelíbí. Vám se to líbí. V tom se holt lišíme.

M. Moravcová 23.1.2018 8:58

Re: Zeman je pořád lepší

jak vy víte, co se mi líbí, někde jsem to psala? Víte kulový, za to o tom celý den dokážete psát.

J. Schořík 23.1.2018 9:01

Re: Zeman je pořád lepší

Volíte Zemana (nebo minimálně máte potřebu shazovat Drahoše) tak se Vám asi líbí, jak Zeman presidentuje. To není žádné věštění.. Mně se to prostě nelíbí.

A je fakt, že rozhodně nevím tolik jako Vy, minimálně o EU a jejích temných úmyslech :).

M. Moravcová 23.1.2018 9:05

Re: Zeman je pořád lepší

vůbec nevíte koho budu volit, pokud budu volit. Jsou jen vaše výmysly. A své názory na politiky si můžu psát, jak je mi libo. Nic z toho ale neříká, koho budu volit.

J. Schořík 23.1.2018 9:06

Re: Zeman je pořád lepší

Nebo minimálně máte potřebu shazovat Drahoše. A před volbami..

M. Moravcová 23.1.2018 9:34

Re: Zeman je pořád lepší

na moje řeči tak někdo dá. Nikoho nepřesvědčuji. Neshazuji Drahoše, je to pro mě velká neznámá, PR loutkovodičů, předepsané projevy. Prostořeká manželka - to je to jediné, co je spontánní. A o některých těch loutkovodičích něco vím.

M. Prokop 23.1.2018 9:30

Ano, Zeman má spoustu chyb,

mimo jiné je EUroHujer, EUrofederalista a stoupenec přijetí EUra.

Ve srovnání s tím jsou jeho drobné hříšky typu mstivost, chorobná lhavost či podrazáctví jen mušičky.

M. Moravcová 23.1.2018 8:32

To nemyslíte vážně, že?

Autor: J. Václavíková Datum: 23.1.2018 1:28

Němci si ukousli pořádný krajíc. A, všechna čest, zvládají to na výbornou.

Zeptejte se těch znásilněných holek, jak to Němci zvládají, zeptejte se pozůstalých po obětech, jak to Němci zvládají, zeptejte se lidí, kteří se stěhují pryč z velkých měst kvůli imigrantům, jak to Němci zvládají. Schulz s Merkelovou se tam nejdou ani podívat, natož aby to zvládali.

J. Fialová 23.1.2018 8:43

Re: To nemyslíte vážně, že?

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/460842-nuz-v-srdci-obnazil-rozpolcenost-nemecka.html

I. Břízová 23.1.2018 8:49

Re: To nemyslíte vážně, že?

Paní Moravcová. Debata s touto dámou je naprosto zbytečná.S klidem Vám odpoví, že to Vy reagujete na ní, ne ona na Vás, případně přidá nějakou poznámku o Vaší chápavosti. A je to.

M. Moravcová 23.1.2018 8:56

Re: To nemyslíte vážně, že?

jo, taky prý jsem hysterka

I. Břízová 23.1.2018 9:02

Re: To nemyslíte vážně, že?

No jo. To bude patrně ukázka té elity národa.

I. Schlägel 23.1.2018 8:22

Zemanovy lži.

Dokumentováno pouze od r. 2013. I tak je to dost dlouhé. Charakterní muž v čele našeho státu. Každé Zemanovo sdělení zde uvedené lze dohledat. http://www.brics.cz/zemanovy-lzi

E. Erat 23.1.2018 8:31

Re: Zemanovy lži.

To by mělo pouze význam, kdyby proti němu kandidoval nějáký politik s dlouholetou politickou minulostí. Pak by se ty lži daly porovnávat. V tomto případě, kdy kandiduje člověk, který politicky seděl 27 let za pecí, to nemá žádný význam. To je jako porovnávat prázdný sešit s popsaným deníkem. Ten prázdný bude hezký, čistý, neušpiněný, proč taky ne, když ležel nedotčen v šuplíku.

I. Schlägel 23.1.2018 9:05

Re: Zemanovy lži.

Víte, když mě někde v mé oblíbené hospodě začnou brát na hůl, jdu klidně do jiné, do které jsem před tím nechodil. Rozhodně nepůjdu znovu do té, ve které mě doposud okrádali. Pana Drahoše nemohu zcela hodnotit jako politika, nicméně ho mohu hodnotit jako člověka. Pokud hodnotím Zemana, není to evidentně charakterní člověk (vím, u politiků je potřeba mít obecně měkčí měřítka), logicky to nemůže být ani dobrý politik. Informací v jeho popsaném deníku je až příliš.

E. Erat 23.1.2018 9:20

Re: Zemanovy lži.

No, nevím na základě čeho hodnotíte pana Drahoše jako člověka, ale budiž. Já o něm nic moc nevím, takto bych mohl zvolit kohokoliv minimálně z 50 % obyvatel ČR. Slušný, pracovitý, manželku ani děti nebije, nechlastá nad míru, nekouří, není promiskuitní apod. S tou hospodou to trochu kulhá, ve většině hospod vás aspoň v Praze chtějí vzít na hůl, musíte si dávat pozor jak v oblíbené hospůdce, natož v neznáme. A dobrý lékař, zámečník, umělec atd. nemusí být, a často ani není nějáký příkladný charkter. Stačí když umí dobře svou profesi, za to ho platím, nikoliv za charakter.

I. Schlägel 23.1.2018 9:45

Re: Zemanovy lži.

To je jasné, pokud ovšem zjistíte, že svou profesi neumí, už se k němu nevracíte. Já se k panu Drahošovi nevracím, já to s ním hodlám zkusit na základě toho, co o něm zatím vím. Zemana zkoušet nepotřebuji, protože náběh na vidle je velice pravděpodobný a stokrát stačilo. Co Zeman a jeho družina umějí, je známé. Jde pouze o to, zda to někomu vadí či nikoliv. Mě to vadí. Bambergem počínaje a úprkem velmistra Veleby ze studia konče.

P. Zinga 23.1.2018 10:08

Re: Zemanovy lži.

Vy pana Drahoše dlouhodobě znáte? Anebo jen z novin? Co vlastně o něm víte? Řekl bych, že nic.

I. Schlägel 23.1.2018 10:26

Re: Zemanovy lži.

Není problém v tom, že neznám Drahoše. Znám Zemana. Dostatečná informace ne pro to, koho volit, ale pro to, koho nevolit. Máme oba na výběr. Pěkný den.

D. Green 23.1.2018 8:37

Re: Zemanovy lži.

Ještě uveďte "Cibulku", brics je "zdroj". :))))

I. Schlägel 23.1.2018 9:07

Re: Zemanovy lži.

Bricz cituje z veřejných zdrojů. Kdo ze Zemanových příznivců na to má koule, tak si to ověří sám. Je to docela snadné. Pěkný den.

P. Jansky 23.1.2018 8:19

kdo videl fotografii z tiskovky

(v prvni rade rozpacity faltynek jermanova vildumetzova mala.. v druhe rade schovany mraci se babis) tak vi o podpore ANO pro zemana sve..

J. Schořík 23.1.2018 8:21

Re: kdo videl fotografii z tiskovky

Zeman ho donutil vyjádřit podporu výměnou za druhé pověření. Babišovi se to nelíbí, protože ho to může připravit o spoustu hlasů a spoustu jeho lidí v ANo to naštve, ale nemůže dopustit aby Drahoš pustil na ministertva někoho jiného.

V. Hájková 23.1.2018 8:33

Re: kdo videl fotografii z tiskovky

Prostě asi tak p. Jánský - Vámi jmenovaní zaměstnanci AGROFERTU -dobře vědí , že se hraje o budoucnost jejich fízláckého ŠÉFA ale i o jejich budoucnost !

On totiž by p. DRAHOŠ , který na rozdíl od ZEMANA nikdy v KSČ nebyl a nikdy by slovenské FÍZLA nejmenoval předsedou vlády!

E. Erat 23.1.2018 8:42

Re: kdo videl fotografii z tiskovky

Drahoš sice v KSČ nebyl, ale jeho vášniví podporovatelé, a s některými vystupuje na svých akcích ano. Takže mu ta minulost v KSČ asi moc nevadí. Svěrák, Šiklová, Fenič, Štětina atd. Holt podpory komoušou se neštítí.

F. Navrátil 23.1.2018 9:14

Re: kdo videl fotografii z tiskovky

Každá vedoucí funkce byla v nomenklatuře příslušného stranického výboru. Akademiky schvaloval ÚV KSČ a také je v pravidelných intervalech hodnotil. Podmínkou setrvání v nomenklatuře bylo schválení vstupu a pobytu armád VS v České republice. Proč nebyl pan Drahoš v KSČ může mít mnoho důvodů. Obvykle to bylo, že se nevyrovnal s náboženskou otázkou. Ale také proto, že se s ním počítalo na práci v zahraničí, kde by bylo členství na překážku, nebo spolupráce se StB, která nesměla verbovat členy KSČ, morální prohřešky velkého rozsahu,případně evidence člena KSČ mimo oficiální seznam. Tyto pochyby by mohl pan Drahoš vyvrátit, kdyby požádal o prověrku BIS.

P. Zinga 23.1.2018 10:18

Re: kdo videl fotografii z tiskovky

Můžu potvrdit: v šestadvaceti jsem byl zlanařen do funkce, která byla v tzv. registru OV KSČ, který obsazení funkce schvaloval. Můj předchůdce byl aktivním členem, já ne, proto dostal podnik za úkol mě do strany dostat. Přes dva roky jsem odolával, pak jsem se vrátil "k lopatě". Nejen kvůli vstupu do KSČ, hlavní byly jiné důvody: hloupí (ne mí přímí)nadřízení, i když k výši mé funkce jich zase tolik nebylo. A finance.

D. Green 23.1.2018 8:13

Propast se rozšiřuje

"Zkrátka (teď použiji zažitý až obehraný, ale výstižný příměr): po příjemném pobytu v luxusně vyhřáté ruské řiti je jim chladno a smutno v pozici dospělého státu a touží se zavrtat do neméně luxusně vytopených zadnic Západu. Bohužel, bez ohledu na to, že v případě washingtonského zadku se ukrývají ve střevech největšího světového agresora a zločince, v případě bruselské prdele pak v nitru byrokratické, panovačné a přitom zcela neschopné organizace, která neumí zajistit podřízeným státům mír a bezpečnost, tedy dva nejdůležitější hodnotící parametry státní organizace."

1url.cz/qt5db