30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

ANO, je urputný

Po třetí prohrané volbě si Babiš dal chvilku pauzu, nechal své stoupence, média a zbytek zainteresované veřejnosti vycukat a ve středu večer vystoupil na tiskové konferenci. Zůstává poslancem, zůstává předsedou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Vorálek 9.2.2023 8:44

Ty seš nekompetentní i jako kopáčský bentos, povalující se na dně výkopů.

D. Mach 9.2.2023 8:46

Před přechodníkem se nepíše čárka, úředníku.

P. Jirkovský 9.2.2023 8:42

To jo. Klika je, že se nestal zubařem, když si tak hezky umí čistit zuby.

J. Drobný 9.2.2023 8:32

Tady v tom Absurdistánu to už nikdy lepší nebude. Média místo aby se zabývala tím co se vaří ve vládní kuchyni, píše úvodníky na zásadní téma Mynář a jeho party stan z Hradu.:-(

J. Havelka 9.2.2023 8:31

@alenaschiller

Hodnoty, na kterých @AndrejBabis založil Hnutí ANO, jsou s každým týdnem vládnutí této vlády opět aktuálnější. Takže jedeme dál. Samozřejmě. A v plném počtu 😉

J. Havelka 9.2.2023 8:33

Žádné hodnoty nemáte. Jediná hodnota vašeho hnutí je osobní prospěch vašeho majitele a jeho čeledínů, kteří by se neuživili jinak než posluhováním jeho zločinné osobě.🤢🥶

V. Mokrý 9.2.2023 8:35

TAK HLAVNĚ

že ty a 5kolka, máte hodnoty.

R. Toman 9.2.2023 8:41

A už vůbec nemají ty tzv. evropské hodnoty. Je to hrůza.:-)

J. Fridrich 9.2.2023 8:30

A nyní jeden vtip, vážení a milí. Sorry, on to není vtip. Je to o našem školství. Nyní je stav zcela neuvěřitelný - počáteční plat kantorů na vysokých školách je u nás cca 30 000 korun, a na základkách je o cca 15 000 korun vyšší. Dnes zpráva v rádiu - kantoři z našich vysokých škol dávají výpovědi, a odchází učit naše žáčky počítat do sta... Jestli tohle není ABSURDISTÁN, tak už opravdu nevím...

P. Boublíková 9.2.2023 8:38

To co píšete se týká kecacích škol, o které zájem upadá, neboť i nepříliš zkušení maturanti pochopili, že časy všeobecné hojnosti končí a je třeba vystudovat něco, co člověka uživí.

To co píšete se rozhodně netýká třeba lékařských fakult nebo techniky.

D. Mach 9.2.2023 8:48

Jestli je to tak, tak je to snad dobře. Je vidět, že Fialova vláda to pojala správně!

J. Fridrich 9.2.2023 9:36

Týká, milá paní, bohužel týká.. Nyní to info o tomto problému - spíše ostudě bylo znovu zopakováno na několika stanicích. Zkuste si to pozjišťovat, než začnete rozumovat, a ťukat do komplu...

R. Nešpůrek 9.2.2023 8:49

Kecacích škol ...

Včera už bylo pozdě.

Ať je vezmou do neziskovek ti, které “neziskovat” skvěle naučili. ;-)

D. Mach 9.2.2023 8:56

Jako třeba Člověk v tísni, což je jedna z mála organizací schopná v současné situaci pomáhat na severu Sýrie?

R. Nešpůrek 9.2.2023 9:00

Jo. Ať rozšíří jejich řady. Alespoň budou užiteční. Když ne doma, tak alespoň venku.

J. Fridrich 9.2.2023 9:33

Není vám dnes nějak špatně Nešpůrku...?

R. Nešpůrek 9.2.2023 9:37

Proč ?

Vstupují na trh práce a ten je ocení. Nemusí se ničeho bát.

J. Fridrich 9.2.2023 9:40

Úžasné. Tedy podle vás je v pořádku, když v naší zemi má ÚČA na základce vyšší plat než kantoři na vysokých školách... Vlastně u vás mne to nepřekvapuje...

R. Nešpůrek 9.2.2023 9:47

Já jsem raději pro lépe honorovanou úču. Ta je důležitější.

Jestli je 56 nebo 65 pohlaví mě opravdu nezajímá. Vás třeba ano, je to věc názoru.

Kecací obory - o těchto mluvím.

J. Fridrich 9.2.2023 9:52

Kecací obor máš ty, nešpore. Já mluvím o našich vysokých školách, osle. Na nich jsou desítky oborů a fakult. To ti ale tvá soudružka úča na základce neřekla. A neabsolvoval jsi nakonec tu zvláštní školu ? Vypadá to tak.

R. Nešpůrek 9.2.2023 9:57

Já mám vystudovanou techniku.

Jedná se o omezení kecacích oborů. A omezuje to trh, i někteří mladí už usoudili, že “kecálistů” se mnoho nemůže uživit - nikdo je nechce.

J. Fridrich 9.2.2023 10:48

Tady nejde o "omezení" jakýchkoliv oborů na vejškách, ale o ostudně nízkých platech na nich ve srovnání se základkami.. Moc složité, že ?

J. Fridrich 9.2.2023 8:25

Aston napsal - "Hlavní problém ANO je v tom, že dřepí ve své kleci třiceti procent a nemůže ven, je příliš velká na to, aby nevadila a příliš malá, aby mohla něco užitečného prosadit." -

Větší hloupost lze jen těžko vymyslet... Ale budiž. Co má stále psát o jednom člověku, a jedné straně, že ano...

J. Franke 9.2.2023 8:09

Dobré ráno z prosluněné mrazivé Svobodné Republiky Králický Sněžník

Už si opravdu nemohu vzpomenout, kdo to je, ten Babiš. Pan nikdo? Tady v SRKS ho nikdo nezná...

I. Havlík 9.2.2023 8:12

Taky nikdo nezná ani tu vaši srandarepubliku SRKS.

P. Jirkovský 9.2.2023 8:16

Já jo, spousta lidí, co čtou NP řadu let taky, udělejte s tím "nikdo" něco.

J. Havelka 9.2.2023 8:16

Za koho mluvíš, kreténe?

J. Franke 9.2.2023 8:16

To je zhola nemožné, ale připouštím, že se nějací ignoranti mohou vyskytnout. Naši republiku to ovšem nikterak ohrozit nemůže.

P. Jirkovský 9.2.2023 8:21

Musíte chápat, pane Franke, že mezi občany sousední Č'R jsou taky giganti, kteří vidí jen na straně jedný Rusácko a na straně vrahy z Vólstrýtu. Pak jim holt detaily unikají.

S. Lazárek 9.2.2023 8:23

V Havlíkově Brodě o ní prostě nemaj žádnou povědomost. No co?