30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Ano, je to skandál

Včera jsem tu zaznamenal dohady o redakční poradě TV Prima, na níž měla paní šéfová Obzinová instruovat redaktory, že mají psát o uprchlické krizi negativně a komu se to nelíbí, ať jde. Zdroj informace pochází z webu Hlidacipes.org. Když jsem svoji glosu psal, myslel jsem, že jde o okrajovou lapálii. Ale on je to vážný útok na svobodu slova v České republice a ten mechanismus, jak jsem ho popsal v závěru glosy, skutečně funguje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 1.6.2016 13:15

Re: ODJINUD

Pane Rysi, jsem celý nesvůj, když musím s Donaldem souhlasit...

O. Uživatel 1.6.2016 13:20

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 1.6.2016 13:27

Re: ODJINUD

Umíte číst myšlenky. V případě vítězství Donalda Trumpa, doufám, se změní politika USA natolik, že se budu opět hrdě hlásit k tomu, že jsem "amerikanofil". Bunga bunga!

Jsem zvědavý, KDY se objeví ona ZPRÁVA v našich médiích... Sebekritika panáků v Bruselu se tam nepěstuje!

M. Prokop 1.6.2016 14:12

"hrdě hlásit k tomu, že jsem "amerikanofil""

Dnes je žertovný den?

J. Matuška 1.6.2016 14:31

Re: "hrdě hlásit k tomu, že jsem "amerikanofil""

Nejsem žádný rusofil. Považuji pouze současnou neokonzervativní politiku Spojených států pro nás/ČR jako nevýhodnou. Věřím, že multipolarita nepovede k válce. USA po dlouhou dobu bude přirozeně velmocí, ale roli supervelmoce "neuhraje" - bude se s tím muset vyrovnat. Británie se také nepodělala z toho, že už není Imperiem.

V. Novák 1.6.2016 14:43

Re: ODJINUD

Jaké trestání Británie v případě brexitu? Snad vyhlásit jí válku? Na to EU, kocajdank, nemá.

A jinak?

Brexitem, tedy vystoupením z klubu, Británie pochopitelně ztratí výhody člena klubu. Kdo jiný by to měl chápat více, než zrovna Britové?

Ale to není trest - to je normální a běžná reakce.

M. Prokop 1.6.2016 12:40

Chybí zde agitátor Tolman

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/svetova-ekonomika/spatna-infrastruktura-a-vysoke-ceny-nemecko-se-dohodlo-na-om/r~adeeec7827c611e6851c002590604f2e/

:-P

O. Uživatel 1.6.2016 12:59

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 1.6.2016 13:00

Uživatel požádal o vymazání
R. Veselý 1.6.2016 14:08

Re: Chybí zde agitátor Tolman

"Debatujete" sám se sebou? Nojo.

M. Prokop 1.6.2016 14:15

Re: Chybí zde agitátor Tolman

S tím volením, teprve teď je alternativa, nepočítám-li FDP. Dokud blbla jen SPD a zelenáči, mohli voliči volit a volili CDU/CSU. Jenže když začala blbnout i Andělína ...

L. Kubeš 1.6.2016 12:12

Ten Břešťan je obyčejný grázlík!

Který jenom prezentuje svoje ujeté multikulturalistické názory a lže, udavač jeden.

M. Prokop 1.6.2016 12:14

Re: Ten Břešťan je obyčejný grázlík!

Což o to, na to má právo. Co je horší, že to dělá nejspíš se státní podporou.

V. Husák 1.6.2016 12:03

Podpořme Primu - každý den v 18:55 -

ať ti hlupáci omezující svobodu slova vidí, že veřejnost stojí na straně nezkreslené pravdy. Pokusme se ČT donutit výrazným snížením sledovanosti jejích programů ke změně chování.

Navíc každý, kdo popírá fakt, že masová invaze muslimů do evropského prostoru ohrožuje základy, na nichž je postavena politická, společenská a kulturní úroveň Evropy, je ve skutečnosti vlastizrádce a zasloužil by přísný trest.

S. Donát 1.6.2016 12:29

Re: Podpořme Primu - každý den v 18:55 -

Podpořím, začnu se dívat na její zprávy :)

M. Vondráček 1.6.2016 12:54

Re: Podpořme Primu - každý den v 18:55 -

Neplaťte poplatky , toho by si mohli všimnout ..

M. Franková 1.6.2016 13:00

Re: Podpořme Primu - každý den v 18:55 -

pěkná rada. Pokud bude sám, jen na sebe pošle exekutora. Už vidím, jak se k němu většina přidává. V Česku.-))

O. Uživatel 1.6.2016 13:05

Uživatel požádal o vymazání
R. Šimůnek 1.6.2016 13:53

Re: Podpořme Primu - každý den v 18:55 -

Je velmi těžké snižovat sledovanost poslední televizi, na kterou se dá ještě občas koukat.

O. Kadlec 1.6.2016 11:41

Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

Neviditelný pes jde pomalu, ale dlouhodobě do hrobu. Jednou to muselo přijít, že bude nahrazen mladším hlídačem.

To co poslední dobou předvádí Aston je smutný případ ztráty půdy pod nohama. Hlídací pes odhalil hnusný praktiky proti svobodě slova v televizi Prima a Neviditelný pes si toho ani nevšimne a ještě je tak nesoudnej, že napadne Hlídacího psa.

Mně osobně TV Prima odhalením nepřekvapila, protože se nepamatuji že bych ji někdy pustil, a tudíž o ní skoro nic nevím. Zato vím, co znamenají slova "televize má názor a vy jako zaměstnanci to budete respektovat". Neviditelný pes má taky názor a podle toho to tady už dlouho vypadá.

Neviditelný pes už dnes není hlídacím psem svobody slova, zestárl a hlídá už jen sám sebe a svého majitele. Už jsme potřebovali mladou smečku.

O. Uživatel 1.6.2016 11:46

Uživatel požádal o vymazání
O. Kadlec 1.6.2016 12:01

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

Ne, stejný. Asi jsem ho vyhodnotil jinak, než Aston. Tato věta je jasně manipulativní. Určitě šlo o ohroženou výrobu a jeden pátek, hehehe...

Já to nemohu potvrdit, když nejsem jejich divák, ale: vykresluje TV Prima problémy kolem uprchlíků dlouhodobě tak, jak analyzuje Hlídací pes, nebo ne? Ať to potvrdí ti kdo to občas vidí.

Ale ani to není koruna zprávy. To nejdůležitější tady je, že reportér nemá právo na názor, protože je zaměstnanec a důležité je že názor má televize. Hnus - ve světě asi dost běžný. Dobře takové věci odhalovati! Ať se na to dívá kdo to chce vidět, já to ale chci vědět.

K. Němec 1.6.2016 12:14

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

To už je hodně přiškrcená reakce i na skalního vítače pane Kadleci.

R. Tesařík 1.6.2016 13:05

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

copak o to, vy si dost věcí vyhodnocujete jinak. Jde o to , jestli dobře...Mně připadá, že ne.

P. Han 1.6.2016 12:03

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

Aha, takže na Primu nekoukáte, nic o tom nevíte, ale názor máte pevný a neochvějný. Antichartu jste taky podepsal mezi prvními, co?

O. Kadlec 1.6.2016 12:08

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

Nauč se číst, člověče.

L. Kubeš 1.6.2016 12:13

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

Ty se zase nauč myslet !

J. Forman 1.6.2016 12:55

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

Je to marný, je to marný, je to marný....

D. Nowodny 1.6.2016 12:16

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

Kadlec má kulový v hlavě !

J. Forman 1.6.2016 12:57

Re: Neviditelný pes se pere s Hlídacím psem.

Nepřehánějte. Buďte realista - a uberte.