7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

Ach, ti starostliví hejtmani

Je v lidské přirozenosti kvůli uznání druhých vytahovat se svými úspěchy a vítězstvími. Platí to odedávna a dvojnásob to platí o politicích, takže jsme nepřetržitě informováni o zahájení stavby či o jejím dokončení, o otevření nového domu, instituce, mostu, dalšího kilometru dálnice nebo cyklostezky...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ryba 7.5.2012 18:55

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

málem

P. Hofman 7.5.2012 18:10

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

Tam není zájem nic vyšetřit. Víte kolik lidí by muselo jít bručet? A napříč pol. spektrem, samozřejmě.

L. Brabencová 7.5.2012 18:13

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

To je mi jasné, namočení jsou všichni. Každý v jiné močůvce.

P. Hofman 7.5.2012 18:17

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

To taky, ale já mluvím jenom o tom MUS. To musela být velká akce, na to jedna parta stačit nemohla.

L. Brabencová 7.5.2012 18:20

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

 MUS se bohatě řetězí,kdoví až kam zasahuje.

F. Doušek 7.5.2012 19:08

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

Chápu, že nechápete.

P. Hofman 7.5.2012 19:18

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

Děkuji za vysvětlení, ale že byste vy chápal, to čumím.

F. Doušek 7.5.2012 19:22

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

tak nezapomeňte zavřít h..., tedy ústa.

J. Ryba 7.5.2012 19:43

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

no hlavně že vy "chápete" rozdíl v životnosti zprávy z burzy a zprávy z tiskové konference....

F. Doušek 7.5.2012 20:19

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

Re: Tak - to jsou pěkné vyhlídky:

Autor: J. Ryba Datum: 07.05.2012 17:10

to je ranní, čili už stará zpráva....teď už ve zprávách zaznívá něco jiného

Kde je zmínka o zprávě z burzy nebo zprávě z tiskovky? Nechte si ty vaše manipulace pro vaši starou.

P. Hofman 7.5.2012 19:56

Re: Hlavně, že to Kalouskovo ministerstvo tak šetří!

Díky za doporučení, já ale, asi na rozdíl od vás, dokážu komunikovat na netu aniž bych musel otvírat h..., tedy ústa.

E. Macek 7.5.2012 17:05

Poznámečka k Jílkovi.

Autor: J. Ryba Datum: 07.05.2012 16:22přitom náš dědek už si z Hollanda snaživě dělá rádobyspojence

Jílek,ty své fantasmagorie laskavě dolož odkazem a pod.Docházím k závěru,že jsi nenapravitelným trotlem.Užvaněná drbna.Seš tu od rána a meleš a meleš a meleš.Neskutečné.Jako na Trololu.

Můj názor.

V. Hajková 7.5.2012 17:21

Re: Poznámečka k Jílkovi.

Nějak   se  Vás   bojí  :-).  Já  už bych  dostala   spucunk!

J. Ryba 7.5.2012 17:32

Re: Poznámečka k Jílkovi.

nebojí, štítí

M. Trhlík 7.5.2012 17:21

Re: Poznámečka k Jílkovi.

Pane Macku a nač jsou nám odkazy, na které se rádo odvolává několik diskutujících? Myslím si, že jsem měl velmi vzdělanou a moudrou ženu, která mi připomínala ještě v době, kdy jsem byl bouřlivák.Nerozčiluj se nad věcmi, které nemůžeš ovlivnit.Když někdo něco řekne, je to jeho názor, stejně tak, jako v současné chvíli prohráváme s Norskem 1:2.Ovlivním to ?Hráči ne ledě ano, já ne. A jestli pan Ryba mele ?Jsou to jeho názory,které se snaží psát bez výrazných urážek.Mele tady daleko víc lidí a podstatně větší nesmysly a také si myslí, že mají pravdu. A znovu se ptám : CO TO JE PRAVDA ? Prostě tady na PSU je diskuse, která stejně nic neovlivní.

L. Brabencová 7.5.2012 17:25

Re: Poznámečka k Jílkovi.

Každý má možnost se vyjádřit, takové kopání do kotníku vypovídá víc o kopajícím než o klidně diskutujícím.

M. Varadinková 7.5.2012 17:57

Re: Poznámečka k Jílkovi.

Odkazy jsou na doložení zdroje. Když prolhaný podvodník, jako je Ryba, pronese nějaké tvrzení a nedoloží ho odkazem, tak je evidentní že se jedná o jeho další výmysl. V tomto případě lhář a podvodník Ryba-Jílek pronesl vylhané tvrzení o prezidentovi a pan Macek správně poukázal na to, že pro takové tvrzení Ryba-Jílek nedoložil zdroj (ani doložit nemohl, když se jedná o další z řádky jeho vlastních fabulací  a lží).

V. Hajková 7.5.2012 18:04

Re: Poznámečka k Jílkovi.

Veliký  souhlas!

J. Ryba 7.5.2012 18:27

Re: Poznámečka k Jílkovi.

co mi budete vy, mnohokrát usvědčená lhářka, povídat? Autor: M. Varadinková Co mi to zase podsouváte o stimulačních a multiplikačních efektech, lháři a podvodníku? Kde něco takového píšu?:

M. Varadinková 7.5.2012 18:47

Re: Poznámečka k Jílkovi.

Usvědčený lhář jste Vy. Lhaní, překrucování, vytrhávání z kontextu a zasazovaní do jiného kontextu, věcného i časového  - to  je Váš permanentní způsob "diskuse", prolhaný trolle.

J. Ryba 7.5.2012 18:54

Re: Poznámečka k Jílkovi.

ha ha ha....tedy mě usvědčte, certifikovaná lhářko :-)

J. Ryba 7.5.2012 17:26

je to v jeho dopisu

netykat, hovado DZP

V. Hajková 7.5.2012 16:59

Tak - to jsou pěkné vyhlídky

http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/evropske-akcie-padaji-kvuli-recku-investori-cekaji-obdobi-nejistoty-764930

M. Prokop 7.5.2012 17:01

Re: Tak - to jsou pěkné vyhlídky

Nejistotu lze očkávat "nabeton".

V. Hajková 7.5.2012 17:10

Re: Tak - to jsou pěkné vyhlídky

Víte  p.  Prokop,  co  nemohu pochopit-   to  prodlužování  řecké agonie.   Vždyt   si každý   trochu  myslící  člověk uvědomuje,  že  Řekové  svou mentalitou  -  jsou   neduvěry  hodní-  proč  tam  cpát  peníze  jak  do  černé  díry.  to  není   ukázněný   severský  národ!

M. Prokop 7.5.2012 17:16

Re: Tak - to jsou pěkné vyhlídky

Z které strany to nemůžete pochopit, ze strany Řeků nebo ze strany Brusele a velkých států EU?

Řekové doufají, že jim jako obvykle ty dluhy někdo odpustí (ale už začínají zjišťovat že i pokud ano, stejně jdou do kopru)

a ti v okolí zase jednak zachraňují své vlastní banky (ač by bylo efektivnější dát peníze přímo jim), druhak a hlavně, brání dlouho dobu jimi šířenou iluzi, že Euro je něco dobrého, že když státy EU donutí k větší integraci a "harmonizaci" daní, že jim to prospěje (jim politikům, budou mít větší moc, ne jim státům) no a hlavně doufají, že až to praskne, už u toho nebudou oni.

V. Hajková 7.5.2012 17:19

Re: Tak - to jsou pěkné vyhlídky

Ach-  jo.   Máte pravdu.   Je  to  jedna   neuvěřitelná  šílenost!

J. Ryba 7.5.2012 17:41

Re: Tak - to jsou pěkné vyhlídky

"zachraňují vlastní banky"? Kolik % řeckého dluhu donutili vlastní banky odepsat? 70%? :-)))) Jak vy to děláte, pane Prokope, že co vlastní výpotek, to canc? Jinak harminizují se nepřímé daně, což je ve společném trhu logické....vy neosládkovci to máte ale jinak - i ekonomii :-)

J. Ryba 7.5.2012 17:10

Re: Tak - to jsou pěkné vyhlídky

to je ranní, čili už stará zpráva....teď už ve zprávách zaznívá něco jiného

V. Hajková 7.5.2012 17:16

Re: Tak - to jsou pěkné vyhlídky

To  je  zpráva  z  dnešního  poledne-   jste   opravdu   užvaněný   strejc.