29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

39 do voleb

Devětatřicet subjektů usiluje o uplatnění v Evropském parlamentu. Posledně to bylo o jedno uskupení méně, účastnilo se osmnáct procent voličů. Ta čísla nabízejí groteskní interpretace. Je příliš laciné se k nim uchýlit

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Aron 6.4.2019 20:14

Re: volit budu jedině ty

Líbí se mi ale jsou absolutně bez šance.

K. Janyška 6.4.2019 19:21

Re: volit budu jedině ty

Volby do EU nemají žádný význam !!! Jsou jen krycím manévrem pro budování IV.říše německé... Dzp.

V. Kotas 6.4.2019 19:01

Re: volit budu jedině ty

Tak a ne jinak.

V. Kotas 6.4.2019 18:51

Profesor Knížák - 21pohlaví je idiocie

PL aréna/monitor

K. Janyška 6.4.2019 18:53

Re: Profesor Knížák - 21pohlaví je idiocie

To je fakt, já jsem četl, že jich je 98 a samí chapi a baby... Dzp.

A. Trick 6.4.2019 19:15

Re: Profesor Knížák - 21pohlaví je idiocie

Sexuolog Petr Weiss psal, že napočítal 350 pohlaví. Ale text byl uveřejněn 1. dubna.

M. Němec 6.4.2019 18:48

Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

vy, Franto Šimku, Vobře, Kotasi, Kellenree, vy jste všichni pracovali s pomluvama a dnedska se vám to všechno sečítá :

pravdy + polopravdy. Hlavně vyhrát.

Reprezentace země nic.

Nacucaný a napojený na státní cecek, jak pravičáci "klaus, janyška a klaus.ml."

V životě nědělali na sebe v privátě jako jáááááá."

K. Janyška 6.4.2019 18:51

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Anonymní rudočerný blbečku, prý s charty, proč musíte stále prokazovat svým chováním, co to tam bylo za rudou a estébáckou svoloč ? Dzp.

P. Boublíková 6.4.2019 18:57

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Kádrovat lidi přes dvě generace, to je teda křeč (přepokládám, že křeč se týká VKjr, který se narodil 10 let po smrti svého problematického děda). To nedělali ani komouši.

Co víte o rodičích a prarodičích ostatních politiků? Prozraďte...

K. Janyška 6.4.2019 19:00

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Každý jsme na světě sám za sebe. Co já znám názorově úplně obrácených rodinných příslušníků... Dzp.

P. Boublíková 6.4.2019 19:01

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Řekla bych ale, že pan Němec má sám v rodině nějaký problém a proto tak vyje.

P. Boublíková 6.4.2019 19:05

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Jo a já teda moc obrácená nejsem. Mě vychovával děda italský legionář a masarykovec, takže je ze mě řečeno zdejší terminologií nácek. Nebo nácka.

K. Janyška 6.4.2019 19:11

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Já také ne. Můj otec byl prvorepublikovým milionářem a maminka až neuvěřitelná česká vlastenka z Moravy, absolventka prvorepublikové obchodní akademie... Dzp

M. Němec 6.4.2019 19:07

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

To neni křeč, babi, to je přec vzkaz ten, který považovali Lívia a Držka veřejnosti.

To je ta sranda babi.

Držka a jeho máma.

Nechcem,aby se Pražskym hradě mluvilo německy.

Kdo tam chtěl mluvit německy, vy kurrrrrrrwy Klausovy ?

K. Janyška 6.4.2019 19:09

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Vy jste člověče blázen, anonyme... Dzp.

P. Boublíková 6.4.2019 19:15

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Dosud nejsem babičkou, ač bych jí již ráda byla.

Pokud vím, tak se ta němčina na Hradě měla týkat eventuelní první dámy. Popravdě na to nemám žádný vyhraněný názor. Třeba i jiný prezident v budoucnu bude mít za manželku cizinku. Ostatně Masarykova manželka byla Američanka.

A už jdu na vycházku s psíkem, který mi celý den trpělivě pomáhal uklízet zahradu. Vy si dejte sprchu, vanu nebo prášky na uklidnění.

P. Boublíková 6.4.2019 19:19

Re: Vy jste tady všichni pracovali s pomluvama

Vlastně i paní Livie, která se vám vzpříčila v krku, je cizinka. Ale u Slováků se to tak nebere :-)

V. Kotas 6.4.2019 18:39

A nezaprší a nezaprší, hergot

kdo kde s tím počasím tak blbě míchá !

P. Forejt 6.4.2019 18:04

paní Schillerová kontrolní otázka

co je to šedá ekonomika, aneb ...jsou u vás na tom ministerstvu opravdu všichni tak hloupí, že nevíte, že zvýšením spotřebních daní jen podporujete černý trh??

PS ...tak holt budu kouřit svoje Chesterfieldky z Ukrajiny a slivovici si pálím stejně sám, nu což ...

K. Janyška 6.4.2019 18:08

Re: paní Schillerová kontrolní otázka

Ano, Babiš je blbců futrál. Znám neuvěřitelné procento velmi úspěšných podnikatelů, se kterými se pro jejich intelektiální nedostatečnost nedá mluvit... Dzp.

J. Havelka 6.4.2019 18:16

Re: paní Schillerová kontrolní otázka

Že zrovna ty, svazarmovské přiblblo, mluvíš o intelektu?

K. Janyška 6.4.2019 18:54

Re: paní Schillerová kontrolní otázka

Ano, zrovna já, vy rudočerné neinteligebtní trdlo. Co je to kompozitivní teorie ? Dzp.

J. Havelka 6.4.2019 19:04

Re: paní Schillerová kontrolní otázka

tu je kára ten to ryje...

K. Janyška 6.4.2019 19:13

Re: paní Schillerová kontrolní otázka

Co vám také zbývá říci, ostatně jako vždy, jen hloupé nepoučené štěky, rudočerné trdlo... Dzp.

M. Němec 6.4.2019 18:02

Príde tatko Miština po robote do domu

a volá :

" Lívinka, Lívinka, takto ti dačo priniesol . Z hromád židovské haraburdy, čo musia odísť do Ausschwitzu, čo musia moji ludia triediť, som to osobno vybral . Lívinka, čo povieš, taká krásna bábika !!! Páči si ti ? Lívinka, veď vieš, že ťa lúbim. Taká krásna mala židovská bábika. Už to nieje židovská, ale slovenská bnábáka. Židia, milá L9via, nesú ludia. To si pamataj. Zajtra ti ocinko priniese ozaj dáčo. Židovskej haraburdy máme plné námestie, a dávajú to dobrovolne, než idú. Lívinka, no nemáme sa dobre ?"

Člověk jenom blije, když si představí, že by to tak mohlo bejt. Jako že to tak bylo. A tahle lidská spodina pomlouvá českého šlechtice Františka ze Schwarzenbergu, který celkou válku podporoval odboj.

Fujtajfl, Miština.

K. Janyška 6.4.2019 18:03

Re: Príde tatko Miština po robote do domu

A co vaši rodiče ? Jen židy práskali ? Podle vaší skutečně ujeté povahy to tak vypadá... Dzp.

M. Němec 6.4.2019 18:25

Re: Príde tatko Miština po robote do domu

Ne, Janyška, já jen, tahle fašistická svině Livia Mištinová měla strašnou starost, aby se na Pražskym hradě nemluvilo německy. Mě sere , že se tam mluvilo slovensky. Miština si nakradl šperky z dob svýho úřadování a tomuhle póvlu vy jste se dal do služeb.

Karl der Vierte , Otec národa, se naučil česky někdy v osmnácti a do koce života blbě a Friedrich Smetana mluvil německy do konce života jako svou mateřskou řečí. Ale to je přece fuk.

To bylo skvělé, ignorante Janyško, že každý Čech mluvil 3-4 řečma a byli jsme světoví. Ty mluvíš blbě česky a děláš z toho přednost. Stydim se ve světě za tebe.

P. Hofman 6.4.2019 18:33

Re: Príde tatko Miština po robote do domu

Tenhle odlitek klausova lejna nestojí za to, abyste mu věnoval tolik vět.

M. Němec 6.4.2019 18:40

Re: Príde tatko Miština po robote do domu

Protože vlastnim malou hospodu, tady u kobyl, dal jsem se do služeb Karlovy agitace.Odznaků má ještě moře.Netušil jsem ovšem spousty těch podrazů, a zařekl jsem se, že je použije navždycky.

Takže Držka je u mě Držka a Klausimodo je pro mě Klausimodo, pane Hofman.s xindlem se nedá bojovat férovou cestou.

A tak se činím.

Zemanovi pudu osobně ( až si postaví za Lánama ) rozbít hubu .

K. Janyška 6.4.2019 18:58

Re: Príde tatko Miština po robote do domu

A co ty vaše rodiče, anonymní rudočerný magore ? Dzp.