7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

105 procent alibi

Tak se jmenovala jedna z prvních detektivek natočených komunistickou kinematografií a s naším případem opravdu souvisí jen názvem. Následný vývoj kauzy Staněk opravdu nabyl už čistě groteskní podoby. Zatímco Jan Hamáček tvrdí, že krize je věcí premiéra a ten ji má vyřídit, Andrej Babiš oponuje, že je pouhým zprostředkovatelem ve věci, která se ho v podstatě netýká. Příští týden se oba pánové vezmou za ruce, půjdou před prezidenta Zemana a ten je vyhodí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Novák 17.7.2019 16:29

Re: Už jsme takoví američtí

Zkuste Espumisan, ten by vám mohl pomoci, abyste to nemusel vypouštět tady.

M. Prokop 17.7.2019 16:39

Re: Už jsme takoví američtí

Když on právě musí. V hospodě by dostal po čuni, tady je to relativně bezpečné, je jen za blba.

L. Kolman 17.7.2019 16:51

Re: Už jsme takoví američtí

Někdo musí být za blba, vy s Omarem na všechno sami nestačíte. Každý nemá dvě prestižní vysoké školy jako vy - Harvard a Sorbonu. K tomu večerní studium pro mistry.

F. Šimek 17.7.2019 16:55

Re: Už jsme takoví američtí

teda-to je trefa !

:-)))

:-)))

P. Novák 17.7.2019 17:27

Re: Už jsme takoví američtí

U nikoho z vámi jmenovaných jsem si nevšiml, že by se tu holedbali svým vzděláním, zato vy, Láníčku, jste tu už stokrát zdůraznil, že kromě toho, že jste prudce inteligentní, pracovitý a krásných vlasů a hýždě betonové, spousty VIP konexí pod palcem....takže ano, někdo tu za blba je. Ujal jste se toho s příkladnou vehemencí, jak je vaším zvykem.

F. Šimek 17.7.2019 16:48

Re: Už jsme takoví američtí

Petře-vrátím se k jihočeskej "slovenštině". Neříkáme - zeptej se, ale optej se, nebo opítaj se. Neadí mi, že moraváci říkaji : pane Vandasu-šalina...plzeňáci říkaji : kam pa deš-pražáco ty voooe....atd ! Jen se divím, že nenapomeneš jakýho-si jednou jirirysH.Omar J.Koroptvička.atd-atd. V.Hajková 383 nemluví česky, ale tatarsky. O Arnoštech raději mlčím. Proti tobě sem jakživ neřek špatný slovo......!

I. Kučerová 17.7.2019 16:14

Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

, zlobí se ministr Seehofer

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/horst-seehofer-migrace-prerozdelovani-visegradska-ctyrka-cesko.A190717_135855_zahranicni_rko?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

K. Dvořák 17.7.2019 16:20

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Proč by jsme to měli řešit ? Oni řeší naše problémy se cca 150 000 tzv.nepřizpůsobyvými ?

Kdo způsobil bídu Afriky i jiných částí světa, koloniální země , které pokračují v neokoloniální politice.

Hlavně Francie, Belgie, Holandsko, Španělsko, Itálie, Portugalsko.

A Německo si zase založilo kolnie ve střední a vychodní Evropě.

Je to jejich dílo, je to jejich věc.

V. Kotas 17.7.2019 16:27

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Tak jest. K tomu je potřeba jemu/EU připomenout, kolik lidí z cizích zemí se zde po r.1989 usadilo natrvalo. Naštěstí pro nás, převážně pracujících.

V. Hájková 17.7.2019 16:28

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Toto muže napsat jen totální hovado

V. Kotas 17.7.2019 17:03

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Jó jó, za všechno můžou obyvatelé zemí Koruny české, co !

K. Dvořák 17.7.2019 18:19

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Píše totální slušňák Hájek.

M. Prokop 17.7.2019 16:40

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Bídu Afriky způsobují Afričani. Kolonialismus trochu pomohl, ale to už je dávno.

J. Venc 17.7.2019 16:54

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Ano. Dobrým příkladem jest Zimbabwe - bývalá obilnice Afriky, schopna nadstandardně nakrmit své obyvatele a vyvážet do okolních zemí po převzetí otěží domorodými proletáři dnes trpí hladomory.

Proletář Dvořák stěží pochopí proč.

:-)

K. Dvořák 17.7.2019 18:14

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Jako proletář chápu. A kolik států ma Afrika ? A vite kolik domorodcu zahynulo pri otrocké práci v Belgickem Kongu, hlavně při výstavbě železnic. Byla to osobni kolonie belgickeho krále Leopolda. Předchůdce Hitlera.

A jak ti chudáci Britove dřeli na tamní domorodce ? To bylo prukopnicka charita, opravdu ? To vám šlechtici řekl kdo ?

:-D:-D

J. Venc 17.7.2019 18:41

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Před více než 100 lety, proletáři.

Sami si vládnou již mnoho generací. Stejně tak jako v ostatních Afrických státech.

:-)

R. Tesařík 17.7.2019 18:37

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Afričani.

E. Derat 17.7.2019 16:21

Re: Připravenost Česka řešit migraci se blíží nule

Má pravdu, předseda.

J. Matuška 17.7.2019 16:13

Zemanovi budou řvát pod okny. Chystá se demonstrace

Překladatel a bývalý diplomat Fedor Bruoth, opakovaně vyzývá zákonodárce k tomu, aby zkrotili prezidenta Miloše Zemana a vykázali ho do patřičných mezí. Zatím tak ale neučinili a podle překladatele je čas přistoupit k další akci, která by mohla napomoci ke zkrocení stávajícího pána Pražského hradu.

http://jdem.cz/fb4ax5

J. Kombercová 17.7.2019 16:22

Re: Zemanovi budou řvát pod okny. Chystá se demonstrace

To zas bude mít Zeman vánoce...

J. Venc 17.7.2019 16:56

Re: Zemanovi budou řvát pod okny. Chystá se demonstrace

Ovčáček se uplive do bezvědomí.

:-)

L. Kolman 17.7.2019 16:12

Vrazil Omar radostně do hospody

a už ode dveří volá na Prokopa: "Metoději, je to dobrý, doktor mi žádné IQ nenašel!"

L. Kolman 17.7.2019 15:50

Nezdá se vám Prokop nějaký divný?

Já okomentuji, že paní si gulag vymyslela, Prokop začne jódlovat, že si mám uvědomit, že to v životě neměla lehké, ať už to s ní bylo jakkoliv. To ani já, Prokope.

P. Novák 17.7.2019 16:00

Re: Nezdá se vám Prokop nějaký divný?

Vy jste jen vobyčejnej blafoun beze stopy studu. a s vaší povahou věřím, že jste to neměl lehký, vás musí okolí prostě milovat...

L. Kolman 17.7.2019 16:06

Re: Nezdá se vám Prokop nějaký divný?

A kvůli čemu se mám jako studit, zlatá povaho? Že se nestydí na Lidovkách o tom psát, já jenom konstatuji napsané!

P. Forejt 17.7.2019 15:15

velký skok pro lidstvo ??

mno, přátelé ....asi takhle. I pokud pod velkým tlakem připustím, že ti amíci na Měsíc dolétli a poslední tam údajně byl v r.1972 ...pak mě stále trápí ta kruciální otázka : proč pak 47let ani ťuk ???? Kdo to ví, odpoví a zkrátí mé duševní trápení. Opravdu nikdo a nikde mi odpověď na tuto otázku ještě nedal .....n-tssss

J. Havelka 17.7.2019 15:21

Re: velký skok pro lidstvo ??

Pak vyrobili rusáci Van Allenovy pásy a bylo po ptákách, jak pravila bábinka v Troškově Slunci..

L. Kolman 17.7.2019 15:34

Re: velký skok pro lidstvo ??

To je přece prosté, zjistili, že tam není zlato ani diamanty.

H. Omar 17.7.2019 15:37

Re: velký skok pro lidstvo ??

Tak to je velký skok pro Forejta a zanedbatelný pro lidstvo. Závod byl vyhrán. Další cíle byly jinde ne?

L. Kolman 17.7.2019 15:42

Re: velký skok pro lidstvo ??

Skokan roku Omar. V blbosti.