14.5.2024 | Svátek má Bonifác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
idol 1.12.2009 8:26

Moc hezký článek!

PS ..... souhlasím rovněž se zde prvým příspěvkem /chronologicky/, pokud  má asociovat poněkud odlišný postoj našeho čelního státníka ke Kaplického blobu!!

Kresinka 1.12.2009 8:45

Re: Moc hezký článek!

uhodl jste

Kresinka 1.12.2009 4:27

Pan Loos

mi odpustí, já si ho jinak vážím, ale dnes mě nejvíc ze všeho zaujala věta, jak si František Josef uspořádal bydlení, aby se nemusel dívat na stavbu, která se mu nelíbila. To byl státník, pánové !

Zdražilová 10.12.2009 0:13

Re: Pan Loos

Potěšila mne diskuze k "M"ullerově vile v Praze. Doporučuji návštěvníkům Prahy tuto vilu navštívit a poté napsat svůj názor. Navštívila jsem ji a prošla s doprovodem paní, která byla účastna její adaptace po roce 89.Vše uvedeno do původního stavu v originálech tak, jak byla uvedena do provozu po dokončení stavby. a to i japonských orig.lustrů přes japonské velvyslanectví.Velký podíl na restaurování vily má dcera pana Mullera, která emigrovala po roce 1948. V průvodci jsou uvedeny stav.plány, mimo jiné také plány výsadby květin na zahradě, laděných barevně k interiéru