27.6.2019 | Svátek má LadislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Kritika islámu je trestnáŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 94, poslední: 26.4. 2019 10:30, přehled diskusí

:
Autor: J. Novák Datum: 24.4.2019 6:53

A kdyby dnes Hitler označil národní socialismus a likvidaci Židů za náboženství, byl by za vodou. Neb co jiného hlásá korán.

Re: :
Autor: P. Harabaska Datum: 24.4.2019 9:57

Dnes soudí podle přání nových pánů ještě řada těch, kteří před 89 soudili podle přání pánů, pardon, soudruhů tehdejších. Přece nepůjdou s pár korunami do penze. To by byla pro českou justici škoda.

Tak si říkám -:
Autor: J. Schwarz Datum: 24.4.2019 6:28

když mohl Mohamed prostřednictvím archanděla "Džibríla" rozmlouvat s Bohem a Kristus mohl být přímo Božím synem a miliardy lidí tomu dodnes věří, proč se nemůže objevit další osoba nárokující si bližší vztah s božstvy a založit "náboženství". K tomu vytvořit spisek že bohové po věřících žádají potírat ohněm a mečem všechny bezbožníky / tedy vyznavače jiných náboženství stejně jako ateisty / rázem budou takoví "věřící" v rámci našich "evropských hodnot" nedotknutelní. Ať řeknou cokoli, je to příkaz jejich náboženství a náboženství je posvátné přece! Věřící by pak mohl beztrestně vyhrožovat komukoli s výjimkou členů vlastní církve. V jejím rámci by ale zase mohl pronásledovat kacíře. Tak teď jenom sehnat do začátku kritické množství "věřících" - protože pokud jich bude málo, budou se o ně zajímat psychiatři a poldové. Pokud jich bude dost, bude se o nich mluvit s úctou a všemožně se jim poleze do (_!_). Tak to ve světě prostě chodí!

To známe:
Autor: V. Církva Datum: 24.4.2019 6:07

Jmenovalo se to komunismus, vlastně v duchu článku kumunisnimus stalinistický, protože v 80 letech už bylo trochu volněji, asi tak jako dnes v tom Finsku, či Německu.

Naprostá stupidita práva či soudní praxe. Tam kde je v konfliktu svoboda víry v Islám a vyzývání k zabíjení menšin vyhrává Islám. Soudy v Evropě si myslí, že ochrana náboženského vyznání je nad ostatní zákony.

To ale odporuje principu rovnosti před zákonem. Myslím si že jakékoliv náboženství musí respektovat právo. I křesťanská sekta která vyzývá k vraždám či sebevraždám (ale upozorňuji, že by nebyla podle Nového Zákona který nekamenuje homosexuály) se dopouští trestného jednání. Navíc, pokud jsou zákony v konfliktu, je třeba je předělat. Buď povolit vyzývání k vraždění homosexuálů ale pak i beztrestnost výzev k vraždění muslimů (taková neošarija) nebo po Evropsku zakázat nenávistné projevy jakéhokoliv náboženství a legalizovat "Islamofobii".

A pak se někdo diví že volíme SPD. Politickokorektní oudruh Fiala (o skutečných marxistech škoda psát), nám takové praktiky z EU bez uzardění zkopíruje do legislativy.